Klasser
Södercupen
Info
Tävlingsinformation
Nyheter
Regler
Spelplatser
Domare
Lag
Klasser
Matcher
Samtliga matcher
Bokade matcher
Ospelade matcher
Senaste resultat
Statistik
Lagstatistik
Klasser / Grupper
F03 - Flickor 03
Grupp 1
IF BP F03:2
Järla IF FK
Rönninge/Salem Fotboll
Stuvsta IF
Grupp 2
BP3
Huddinge IF
Pershagens SK
Värmdö IF
F04 - Flickor 04
Grupp 1
IF Brommapojkarna F05
Saltsjö-Boo IF Svart
Stadshagens IF
Älvsjö AIK
Grupp 2
Enskede IK Röd
Saltsjö-Boo IF vit
Stuvsta IF
Tyresö FF
Grupp 3
Boo IS
Enskede IK Svart
Skogås Trångsunds FF
Älta IF
F05 - Flickor 05
Grupp 1
Boo FF 05:1 Blå
IFK Aspudden-Tellus
IFK Lidingö FK F05:4
Tyresö FF Gul
Värmdö IF Blå
Grupp 2
Boo FF 05:1 Röd
Hammarby
Huddinge IF
Tyresö FF Röd
Värmdö IF Vit
F06 - Flickor 06
Grupp 1
Hammarby IF svart
IFK Aspudden-Tellus F06/07 Gul
Tyresö FF Gul
Grupp 2
Huddinge IF
Sollentuna FK F06 Silverdal
Tyresö FF Röd
F07 - Flickor 07
Grupp 1
Nockebyhovs IF
Rönninge Salem Fotboll
STFF F-07 (Lag 1)
Stuvsta IF F07 Vit
Tullinge TP FK grön
Älta IF Svart
Grupp 2
Rönninge Salem Fotboll lag 2
STFF F-07 (Lag 2)
Sätra SK Orange
Tullinge TP FK vit
Älta IF Gul
F08 - Flickor 08
Grupp 1
Hammarby IF
IFK Aspudden Tellus Bayern
Skogås - Trångsunds FF lag blå
Ängby if vit 1
Grupp 2
F-08 Örby
Hammarby IF Vit
IFK Aspudden Tellus Dortmund
Skogås-Trångsunds FF lag röd
Ängby if vit 2
P03 - Pojkar 03
Grupp 1
Brommapojkarna P03-13
Essinge IK P03
FC Djursholm 2
Reymersholms IK-grön
Grupp 2
Bagarmossen Kärrtorp BK
IFK Aspudden/Tellus P03 blå
Sollentuna FK Syd
Tyresö FF P04 Centrum
Grupp 3
Alsike
IF Brommapojkarna P03-3
IFK Aspudden/Tellus vit
Vasalund IF Solna
Grupp 4
AIK P03 Blå
BP04-31
Hammarby 04-7
Karlberg BK P03
P04 - Pojkar 04
Grupp 1
Ekerö IK - P04 Sandudden
Hammarby P04.3
IFK Aspudden-Tellus
Grupp 2
Hägersten SK
IK Franke P04
Tullinge TP
P05 - Pojkar 05
Grupp 1
Hanvikens SK Lag Röd
IFK Aspudden P05 Röd
Nackdala AIS
Spånga P05:5
Tungelsta IF Lag 1
Grupp 2
IFK Viksjö 1
Mälarhöjdens IK P05:5
Tullinge TP FK Grön
Tungelsta IF Lag 2
Älvsjö AIK Röd
P06 - Pojkar 06
Grupp 1
Gröndals IK röd
Hammarby P07 A
IFK Aspudden Tellus Gul 2
Stockholm södra
Grupp 2
Hammarby P06-2
IFK Aspudden-Tellus Barca
Lidingö P06:16
Stuvsta-grön
Grupp 3
Enskede IK P06:Vit
Gröndals IK grön
IFK Aspudden Tellus gul 1
IFK Aspudden-Tellus Real
P07 - Pojkar 07
Grupp 1
IFK Lidingö P07:6
Solberga
Stureby SK Blå
Tallkrogens IF P07
Grupp 2
IFK Aspudden-Tellus P07 Röd
IFK Stocksund P07 BAS
Stureby SK Svart
Årsta FF Svart
Grupp 3
Boo FF P07:11
IFK Aspudden Tellus Gul 1
Stureby SK Vit
Täby FK
P08 - Pojkar 08
Grupp 1
Hammarby P08-23
Hammarby P0823 Vit
Saltsjöbaden IF
Stuvsta IF 08:4
Tullinge TP FK
Tullinge TP FK 2