1 |
P1112-1 |
08:20 |
Hammarby P11-30 -
Hammarby- P12 Akademi
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
2 |
P1112-1 |
08:20 |
Hammarby IF P12-16 -
Assyriska ff Babylon P11
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
3 |
P1112-1 |
08:20 |
ÖIS P12 -
Röninge Salem Fotboll P12-2
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
4 |
P1112-1 |
08:44 |
Röninge Salem Fotboll P12-1 -
IFK Aspudden - Tellus P11-röd
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
5 |
P1112-1 |
08:44 |
Hammarby IF P12-26 -
Syrianska FC P11
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
6 |
P2010-1 |
08:44 |
Assyriska ff Babylon -
Bele-Barkarby FF P2010-Vit
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
7 |
P2010-1 |
09:08 |
Norrtulls SK svart 2 -
Vasalunds IF Frösunda
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
8 |
P2010-1 |
09:08 |
Norrtulls SK svart 3 -
Stocksunds IF
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
9 |
P1112-1 |
09:08 |
Röninge Salem Fotboll P12-2 -
Hammarby P11-30
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
10 |
P1112-1 |
09:32 |
Hammarby- P12 Akademi -
IFK Aspudden - Tellus P11-röd
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
11 |
P1112-1 |
09:32 |
Assyriska ff Babylon P11 -
Syrianska FC P11
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
12 |
P1112-1 |
09:32 |
Röninge Salem Fotboll P12-1 -
ÖIS P12
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
13 |
P1112-1 |
09:56 |
Hammarby IF P12-26 -
Hammarby IF P12-16
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
14 |
P2010-1 |
09:56 |
Norrtulls SK svart 2 -
Bele-Barkarby FF P2010-Vit
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
15 |
P2010-1 |
09:56 |
Vasalunds IF Frösunda -
Norrtulls SK svart 3
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
16 |
P2010-1 |
10:20 |
Stocksunds IF -
Assyriska ff Babylon
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
17 |
P1112-1 |
10:20 |
IFK Aspudden - Tellus P11-röd -
Röninge Salem Fotboll P12-2
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
18 |
P1112-1 |
10:20 |
Syrianska FC P11 -
Hammarby- P12 Akademi
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
19 |
P1112-1 |
10:44 |
Assyriska ff Babylon P11 -
Hammarby P11-30
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
20 |
P1112-1 |
10:44 |
Hammarby IF P12-16 -
Röninge Salem Fotboll P12-1
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
21 |
P1112-1 |
10:44 |
ÖIS P12 -
Hammarby IF P12-26
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
22 |
P2010-1 |
11:08 |
Bele-Barkarby FF P2010-Vit -
Vasalunds IF Frösunda
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
23 |
P2010-1 |
11:08 |
Stocksunds IF -
Norrtulls SK svart 2
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
24 |
P2010-1 |
11:08 |
Norrtulls SK svart 3 -
Assyriska ff Babylon
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
25 |
P1112-1 |
11:32 |
Hammarby- P12 Akademi -
Assyriska ff Babylon P11
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
26 |
P1112-1 |
11:32 |
IFK Aspudden - Tellus P11-röd -
Hammarby IF P12-16
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
27 |
P1112-1 |
11:32 |
Hammarby P11-30 -
Röninge Salem Fotboll P12-1
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
28 |
P1112-1 |
11:56 |
Röninge Salem Fotboll P12-2 -
Hammarby IF P12-26
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
29 |
P1112-1 |
11:56 |
Syrianska FC P11 -
ÖIS P12
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
30 |
P2010-1 |
11:56 |
Bele-Barkarby FF P2010-Vit -
Norrtulls SK svart 3
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
31 |
P2010-1 |
12:20 |
Assyriska ff Babylon -
Norrtulls SK svart 2
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
32 |
P2010-1 |
12:20 |
Vasalunds IF Frösunda -
Stocksunds IF
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
33 |
F0708-1 |
12:20 |
Sollentuna FK F08 -
Spånga IS F07 vit
|
4-1
|
KS hall C |
|
|
34 |
F0708-2 |
12:40 |
BP -
Viggbyholms IK FF Vit
|
0-2
|
KS hall C |
|
|
35 |
F0708-1 |
12:45 |
Nockebyhovs IF lag 1 -
Viggbyholms IK FF Röd
|
0-4
|
KS hall A |
|
|
36 |
F0708-2 |
12:45 |
Nockebyhovs IF lag 2 -
Spånga IS F07 blå
|
0-2
|
KS hall B |
|
|
37 |
P0809-1 |
13:00 |
NSK P09 Röd 1 -
NSK P09 Röd 2
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
38 |
P0809-1 |
13:05 |
SFK P09 Öst -
Spånga IS FK P09-3
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
39 |
P0809-1 |
13:05 |
Assyriska ff Babylon P08 -
Karlberg Bollklubb (KB) P09
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
40 |
P0809-1 |
13:25 |
Sollentuna P09 - Helenelund -
Norrtull SK P09 Röd 3
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
41 |
F0708-1 |
13:30 |
Spånga IS F07 vit -
Nockebyhovs IF lag 1
|
0-1
|
KS hall A |
|
|
42 |
F0708-1 |
13:30 |
Viggbyholms IK FF Röd -
Sollentuna FK F08
|
1-0
|
KS hall B |
|
|
43 |
F0708-2 |
13:50 |
Viggbyholms IK FF Vit -
Nockebyhovs IF lag 2
|
1-2
|
KS hall A |
|
|
44 |
P0809-1 |
13:50 |
Vaksala P09- gul -
NSK P09 Röd 1
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
45 |
F0708-2 |
13:50 |
Spånga IS F07 blå -
BP
|
0-3
|
KS hall C |
|
|
46 |
P0809-1 |
14:10 |
Spånga IS FK P09-3 -
Karlberg Bollklubb (KB) P09
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
47 |
P0809-1 |
14:10 |
Sollentuna P09 - Helenelund -
NSK P09 Röd 2
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
48 |
P0809-1 |
14:15 |
SFK P09 Öst -
Assyriska ff Babylon P08
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
49 |
F0708-1 |
14:35 |
Viggbyholms IK FF Röd -
Spånga IS F07 vit
|
6-0
|
KS hall A |
|
|
50 |
F0708-1 |
14:35 |
Sollentuna FK F08 -
Nockebyhovs IF lag 1
|
2-0
|
KS hall C |
|
|
51 |
F0708-2 |
14:40 |
Nockebyhovs IF lag 2 -
BP
|
1-0
|
KS hall B |
|
|
52 |
P0809-1 |
14:55 |
Norrtull SK P09 Röd 3 -
Vaksala P09- gul
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
53 |
F0708-2 |
14:55 |
Viggbyholms IK FF Vit -
Spånga IS F07 blå
|
2-1
|
KS hall C |
|
|
54 |
P0809-1 |
15:00 |
NSK P09 Röd 1 -
Assyriska ff Babylon P08
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
55 |
P0809-1 |
15:15 |
Karlberg Bollklubb (KB) P09 -
Sollentuna P09 - Helenelund
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
56 |
P0809-1 |
15:25 |
NSK P09 Röd 2 -
Spånga IS FK P09-3
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
57 |
F0708-17 |
15:30 |
Sollentuna FK F08 -
Viggbyholms IK FF Vit
|
1-3
|
KS hall A |
|
|
58 |
F0708-17 |
15:40 |
Viggbyholms IK FF Röd -
Nockebyhovs IF lag 2
|
4-0
|
KS hall C |
|
|
59 |
F0708-18 |
15:50 |
Spånga IS F07 vit -
BP
|
0-3
|
KS hall A |
|
|
60 |
F0708-18 |
15:50 |
Nockebyhovs IF lag 1 -
Spånga IS F07 blå
|
0-0
|
KS hall B |
|
|
61 |
P0809-1 |
16:00 |
Vaksala P09- gul -
Sollentuna P09 - Helenelund
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
62 |
P0809-1 |
16:10 |
Karlberg Bollklubb (KB) P09 -
NSK P09 Röd 1
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
64 |
P0809-1 |
16:10 |
NSK P09 Röd 2 -
SFK P09 Öst
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
63 |
P0809-1 |
16:25 |
Assyriska ff Babylon P08 -
Norrtull SK P09 Röd 3
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
65 |
F0708-17 |
16:35 |
Viggbyholms IK FF Vit -
Viggbyholms IK FF Röd
|
1-1
|
KS hall A |
|
|
66 |
F0708-17 |
16:35 |
Nockebyhovs IF lag 2 -
Sollentuna FK F08
|
3-4
|
KS hall B |
|
|
67 |
F0708-18 |
16:50 |
BP -
Nockebyhovs IF lag 1
|
0-0
|
KS hall C |
|
|
68 |
F0708-18 |
16:55 |
Spånga IS F07 blå -
Spånga IS F07 vit
|
1-1
|
KS hall B |
|
|
69 |
P0809-1 |
17:00 |
Spånga IS FK P09-3 -
Vaksala P09- gul
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
70 |
F0708-17 |
17:20 |
Nockebyhovs IF lag 2 -
Viggbyholms IK FF Vit
|
1-2
|
KS hall B |
|
|
71 |
F0708-17 |
17:25 |
Sollentuna FK F08 -
Viggbyholms IK FF Röd
|
2-2
|
KS hall A |
|
|
72 |
P0809-1 |
17:30 |
Norrtull SK P09 Röd 3 -
SFK P09 Öst
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
73 |
F0708-18 |
17:40 |
Spånga IS F07 blå -
BP
|
0-4
|
KS hall B |
|
|
74 |
F0708-18 |
17:45 |
Spånga IS F07 vit -
Nockebyhovs IF lag 1
|
0-1
|
KS hall A |
|
|