1 |
P01-2 |
08:20 |
Danderyds SK Dsk -
Hägerstens SK svart
|
0-6
|
GR1 |
|
|
2 |
P01-2 |
08:20 |
IF BP 6 -
Saltsjöbadens IF T
|
0-2
|
GR2 |
|
|
3 |
P01-1 |
08:20 |
Boo FF 5 -
Bele Barkarby FF
|
0-2
|
GR3 |
|
|
4 |
P01-1 |
08:20 |
IF BP 11 -
Saltsjöbadens IF H
|
5-2
|
GR4 |
|
|
5 |
P01-3 |
08:20 |
Ekerö IK blå -
Hässelby SK 1
|
4-0
|
HÄ |
|
|
6 |
P01-3 |
08:20 |
IF BP svart -
Segeltorps IF U
|
0-2
|
SH |
|
|
11 |
F01-1 |
09:00 |
Bele Barkarby FF -
Danderyds SK
|
0-1
|
BB1 |
|
|
12 |
F01-1 |
09:00 |
Hässelby SK 1 -
IFK Viksjö
|
1-1
|
BB2 |
|
|
7 |
P03-1 |
09:00 |
Bele Barkarby FF P04-1 -
Hammarby IF 7
|
1-0
|
GR1 |
|
|
8 |
P03-1 |
09:00 |
Hässelby SK svart -
Segeltorp 04:2
|
1-5
|
GR2 |
|
|
9 |
F03-1 |
09:00 |
Bele/Barkarby FF -
Segeltorps IF 1
|
3-1
|
GR3 |
|
|
10 |
F03-1 |
09:00 |
Spånga IS FK 1 -
Ängby IF saints
|
4-0
|
GR4 |
|
|
13 |
P04-1 |
09:00 |
FK Bromma 1 -
Håbo vit
|
0-0
|
HI1 |
|
|
14 |
P04-1 |
09:00 |
Hässelby SK 2 svart -
Hässelby SK 4 (2)
|
0-0
|
HI2 |
|
|
15 |
P04-2 |
09:00 |
FK Bromma 2 -
Hässelby SK 1 röd
|
0-0
|
HI3 |
|
|
16 |
P04-2 |
09:00 |
Hässelby SK 3 röd -
IF BP 15
|
0-0
|
HI4 |
|
|
17 |
P03-2 |
09:00 |
Danderyds SK Blå -
Hässelby SK 1
|
2-1
|
HÄ |
|
|
18 |
P03-2 |
09:00 |
IF BP 1 -
Spånga IS FK 6
|
2-0
|
SH |
|
|
23 |
F02-1 |
09:40 |
Enskede IK röd -
Hammarby IF DFF
|
2-0
|
BB1 |
|
|
24 |
F02-1 |
09:40 |
Hässelby SK svart -
IFK Viksjö blå
|
3-4
|
BB2 |
|
|
19 |
P02-2 |
09:40 |
Boo FF 2 -
Hässelby SK 2 röd
|
3-0
|
GR1 |
|
|
20 |
P02-2 |
09:40 |
IF BP 7 -
Spånga IS FK 3 vit
|
1-1
|
GR2 |
|
|
21 |
P02-1 |
09:40 |
Assyriska FF -
Hässelby SK 1
|
3-0
|
GR3 |
|
|
22 |
P02-1 |
09:40 |
IF BP 3 -
Spånga IS FK 3 blå
|
1-1
|
GR4 |
|
|
25 |
P06-1 |
09:40 |
Bollmora BoIS -
Hässelby SK 1 röd
|
0-0
|
HI1 |
|
|
26 |
P06-1 |
09:40 |
Hässelby SK 4 -
Bele Barkarby FF Orange
|
0-0
|
HI2 |
|
|
27 |
P06-2 |
09:40 |
FC Djursholm 1 -
Hässelby SK 1 svart
|
0-0
|
HI3 |
|
|
28 |
P06-2 |
09:40 |
Hässelby SK 5 röd -
Bele Barkarby FF Blå
|
0-0
|
HI4 |
|
|
29 |
P02-3 |
09:40 |
Boo FF 3 -
Hässelby SK 2 svart
|
3-2
|
HÄ |
|
|
30 |
P02-3 |
09:40 |
Rönninge SK svart -
Spånga IS FK 6:1
|
1-2
|
SH |
|
|
35 |
F01-1 |
10:20 |
Bele Barkarby FF -
Hässelby SK 1
|
0-7
|
BB1 |
|
|
36 |
F01-1 |
10:20 |
Danderyds SK -
IFK Viksjö
|
0-1
|
BB2 |
|
|
31 |
P01-1 |
10:20 |
Boo FF 5 -
IF BP 11
|
0-9
|
GR1 |
|
|
32 |
P01-1 |
10:20 |
Bele Barkarby FF -
Saltsjöbadens IF H
|
7-0
|
GR2 |
|
|
33 |
P01-3 |
10:20 |
Ekerö IK blå -
IF BP svart
|
1-3
|
GR3 |
|
|
34 |
P01-3 |
10:20 |
Hässelby SK 1 -
Segeltorps IF U
|
1-2
|
GR4 |
|
|
37 |
P04-1 |
10:20 |
FK Bromma 1 -
Hässelby SK 2 svart
|
0-0
|
HI1 |
|
|
38 |
P04-1 |
10:20 |
Håbo vit -
Hässelby SK 4 (2)
|
0-0
|
HI2 |
|
|
39 |
P04-2 |
10:20 |
FK Bromma 2 -
Hässelby SK 3 röd
|
0-0
|
HI3 |
|
|
40 |
P04-2 |
10:20 |
Hässelby SK 1 röd -
IF BP 15
|
0-0
|
HI4 |
|
|
41 |
P01-2 |
10:20 |
Danderyds SK Dsk -
IF BP 6
|
0-2
|
HÄ |
|
|
42 |
P01-2 |
10:20 |
Hägerstens SK svart -
Saltsjöbadens IF T
|
4-0
|
SH |
|
|
51 |
F02-1 |
11:00 |
Enskede IK röd -
Hässelby SK svart
|
3-0
|
BB1 |
|
|
52 |
F02-1 |
11:00 |
Hammarby IF DFF -
IFK Viksjö blå
|
1-2
|
BB2 |
|
|
47 |
F03-1 |
11:00 |
Bele/Barkarby FF -
Spånga IS FK 1
|
5-1
|
GR1 |
|
|
48 |
F03-1 |
11:00 |
Segeltorps IF 1 -
Ängby IF saints
|
7-1
|
GR2 |
|
|
49 |
P03-2 |
11:00 |
Danderyds SK Blå -
IF BP 1
|
1-3
|
GR3 |
|
|
50 |
P03-2 |
11:00 |
Hässelby SK 1 -
Spånga IS FK 6
|
2-1
|
GR4 |
|
|
53 |
P06-1 |
11:00 |
Bollmora BoIS -
Hässelby SK 4
|
0-0
|
HI1 |
|
|
54 |
P06-1 |
11:00 |
Hässelby SK 1 röd -
Bele Barkarby FF Orange
|
0-0
|
HI2 |
|
|
55 |
P06-2 |
11:00 |
FC Djursholm 1 -
Hässelby SK 5 röd
|
0-0
|
HI3 |
|
|
56 |
P06-2 |
11:00 |
Hässelby SK 1 svart -
Bele Barkarby FF Blå
|
0-0
|
HI4 |
|
|
57 |
P03-1 |
11:00 |
Bele Barkarby FF P04-1 -
Hässelby SK svart
|
6-3
|
HÄ |
|
|
58 |
P03-1 |
11:00 |
Hammarby IF 7 -
Segeltorp 04:2
|
2-1
|
SH |
|
|
67 |
F03-2 |
11:40 |
Djurgårdens IF röd -
Hässelby SK FF
|
4-1
|
BB1 |
|
|
68 |
F03-2 |
11:40 |
Vendelsö IK blå -
Ängby IF stars
|
0-3
|
BB2 |
|
|
63 |
P02-1 |
11:40 |
Assyriska FF -
IF BP 3
|
8-0
|
GR1 |
|
|
64 |
P02-1 |
11:40 |
Hässelby SK 1 -
Spånga IS FK 3 blå
|
0-5
|
GR2 |
|
|
65 |
P02-3 |
11:40 |
Boo FF 3 -
Rönninge SK svart
|
3-0
|
GR3 |
|
|
66 |
P02-3 |
11:40 |
Hässelby SK 2 svart -
Spånga IS FK 6:1
|
0-6
|
GR4 |
|
|
71 |
P04-3 |
11:40 |
FK Bromma 3 -
Hässelby SK 1 vit
|
0-0
|
HI3 |
|
|
72 |
P04-3 |
11:40 |
Hässelby SK 3 svart -
Spånga IS FK 2
|
0-0
|
HI4 |
|
|
73 |
P02-2 |
11:40 |
Boo FF 2 -
IF BP 7
|
0-1
|
HÄ |
|
|
74 |
P02-2 |
11:40 |
Hässelby SK 2 röd -
Spånga IS FK 3 vit
|
1-9
|
SH |
|
|
83 |
F01-1 |
12:20 |
IFK Viksjö -
Bele Barkarby FF
|
2-0
|
BB1 |
|
|
84 |
F01-1 |
12:20 |
Danderyds SK -
Hässelby SK 1
|
0-1
|
BB2 |
|
|
79 |
P01-3 |
12:20 |
Segeltorps IF U -
Ekerö IK blå
|
4-2
|
GR1 |
|
|
80 |
P01-3 |
12:20 |
Hässelby SK 1 -
IF BP svart
|
0-6
|
GR2 |
|
|
81 |
P01-2 |
12:20 |
Saltsjöbadens IF T -
Danderyds SK Dsk
|
4-1
|
GR3 |
|
|
82 |
P01-2 |
12:20 |
Hägerstens SK svart -
IF BP 6
|
1-0
|
GR4 |
|
|
85 |
P04-1 |
12:20 |
Hässelby SK 4 (2) -
FK Bromma 1
|
0-0
|
HI1 |
|
|
86 |
P04-1 |
12:20 |
Håbo vit -
Hässelby SK 2 svart
|
0-0
|
HI2 |
|
|
87 |
P04-2 |
12:20 |
IF BP 15 -
FK Bromma 2
|
0-0
|
HI3 |
|
|
88 |
P04-2 |
12:20 |
Hässelby SK 1 röd -
Hässelby SK 3 röd
|
0-0
|
HI4 |
|
|
89 |
P01-1 |
12:20 |
Saltsjöbadens IF H -
Boo FF 5
|
1-3
|
HÄ |
|
|
90 |
P01-1 |
12:20 |
Bele Barkarby FF -
IF BP 11
|
2-3
|
SH |
|
|
99 |
F02-1 |
13:00 |
IFK Viksjö blå -
Enskede IK röd
|
2-0
|
BB1 |
|
|
100 |
F02-1 |
13:00 |
Hammarby IF DFF -
Hässelby SK svart
|
0-3
|
BB2 |
|
|
95 |
P03-2 |
13:00 |
Spånga IS FK 6 -
Danderyds SK Blå
|
2-2
|
GR1 |
|
|
96 |
P03-2 |
13:00 |
Hässelby SK 1 -
IF BP 1
|
1-3
|
GR2 |
|
|
97 |
P03-1 |
13:00 |
Segeltorp 04:2 -
Bele Barkarby FF P04-1
|
2-5
|
GR3 |
|
|
98 |
P03-1 |
13:00 |
Hammarby IF 7 -
Hässelby SK svart
|
7-0
|
GR4 |
|
|
101 |
P06-1 |
13:00 |
Bele Barkarby FF Orange -
Bollmora BoIS
|
0-0
|
HI1 |
|
|
102 |
P06-1 |
13:00 |
Hässelby SK 1 röd -
Hässelby SK 4
|
0-0
|
HI2 |
|
|
103 |
P06-2 |
13:00 |
Bele Barkarby FF Blå -
FC Djursholm 1
|
0-0
|
HI3 |
|
|
104 |
P06-2 |
13:00 |
Hässelby SK 1 svart -
Hässelby SK 5 röd
|
0-0
|
HI4 |
|
|
105 |
F03-1 |
13:00 |
Ängby IF saints -
Bele/Barkarby FF
|
0-4
|
HÄ |
|
|
106 |
F03-1 |
13:00 |
Segeltorps IF 1 -
Spånga IS FK 1
|
2-1
|
SH |
|
|
115 |
F03-2 |
13:40 |
Djurgårdens IF röd -
Vendelsö IK blå
|
5-0
|
BB1 |
|
|
116 |
F03-2 |
13:40 |
Hässelby SK FF -
Ängby IF stars
|
2-1
|
BB2 |
|
|
111 |
P01-6 |
13:40 |
Essinge IK svart -
Hässelby SK 4
|
3-0
|
GR1 |
|
|
112 |
P01-6 |
13:40 |
Reymersholms IK 4 -
Ängby IF 2
|
4-2
|
GR2 |
|
|
113 |
P01-4 |
13:40 |
Ekerö IK röd -
Hässelby SK 2
|
4-2
|
GR3 |
|
|
114 |
P01-4 |
13:40 |
Kungsängen blå -
Älvsjö AIK blå
|
4-1
|
GR4 |
|
|
119 |
P04-3 |
13:40 |
FK Bromma 3 -
Hässelby SK 3 svart
|
0-0
|
HI3 |
|
|
120 |
P04-3 |
13:40 |
Hässelby SK 1 vit -
Spånga IS FK 2
|
0-0
|
HI4 |
|
|
121 |
P01-5 |
13:40 |
Essinge IK gul -
Hässelby SK 3
|
4-2
|
HÄ |
|
|
122 |
P01-5 |
13:40 |
Kungsängens IF -
Ängby IF 1
|
0-2
|
SH |
|
|
131 |
F01-2 |
14:20 |
Boo FF -
DIF DFF 2
|
0-5
|
BB1 |
|
|
132 |
F01-2 |
14:20 |
IF BP 02-1 -
Saltsjöbadens IF
|
1-5
|
BB2 |
|
|
127 |
P02-3 |
14:20 |
Spånga IS FK 6:1 -
Boo FF 3
|
1-1
|
GR1 |
|
|
128 |
P02-3 |
14:20 |
Hässelby SK 2 svart -
Rönninge SK svart
|
5-2
|
GR2 |
|
|
129 |
P02-2 |
14:20 |
Spånga IS FK 3 vit -
Boo FF 2
|
2-0
|
GR3 |
|
|
130 |
P02-2 |
14:20 |
Hässelby SK 2 röd -
IF BP 7
|
0-7
|
GR4 |
|
|
133 |
P04-4 |
14:20 |
Håbo svart -
Hässelby SK 2 röd
|
0-0
|
HI1 |
|
|
134 |
P04-4 |
14:20 |
Hässelby SK 4 -
Spånga IS FK 1
|
0-0
|
HI2 |
|
|
135 |
P06-3 |
14:20 |
FC Djursholm 2 -
Hässelby SK 3A
|
0-0
|
HI3 |
|
|
136 |
P06-3 |
14:20 |
Hässelby SK 5 svart -
Karlbergs BK röd
|
0-0
|
HI4 |
|
|
137 |
P02-1 |
14:20 |
Spånga IS FK 3 blå -
Assyriska FF
|
2-5
|
HÄ |
|
|
138 |
P02-1 |
14:20 |
Hässelby SK 1 -
IF BP 3
|
0-3
|
SH |
|
|
147 |
F02-2 |
15:00 |
Enskede IK svart -
Hässelby SK röd
|
1-0
|
BB1 |
|
|
148 |
F02-2 |
15:00 |
IF BP 6 -
IFK Viksjö vit
|
0-2
|
BB2 |
|
|
143 |
P02-4 |
15:00 |
Boo FF 7 -
Hässelby SK 3
|
0-0
|
GR1 |
|
|
144 |
P02-4 |
15:00 |
Sollentuna FK Syd -
Spånga IS FK 6:2
|
0-2
|
GR2 |
|
|
145 |
P03-3 |
15:00 |
Danderyds SK Röd -
Hässelby SK 3
|
3-0
|
GR3 |
|
|
146 |
P03-3 |
15:00 |
IF BP 25 -
Spånga IS FK 7
|
0-3
|
GR4 |
|
|
149 |
P06-4 |
15:00 |
Hammarby IF 11 -
Hässelby SK 3B
|
0-0
|
HI1 |
|
|
150 |
P06-4 |
15:00 |
Spånga IS FK 6 -
Karlbergs BK vit
|
0-0
|
HI2 |
|
|
151 |
P06-5 |
15:00 |
Hammarby IF 3 -
Hässelby SK 3C
|
0-0
|
HI3 |
|
|
152 |
P06-5 |
15:00 |
Bele Barkarby FF Grön -
Hässelby SK FF 2
|
0-0
|
HI4 |
|
|
153 |
P03-4 |
15:00 |
FK Bromma -
Hässelby SK röd
|
1-4
|
HÄ |
|
|
154 |
P03-4 |
15:00 |
Jarlabergs IF 1 -
Älvsjö AIK 04
|
1-3
|
SH |
|
|
163 |
F03-2 |
15:40 |
Ängby IF stars -
Djurgårdens IF röd
|
3-5
|
BB1 |
|
|
164 |
F03-2 |
15:40 |
Hässelby SK FF -
Vendelsö IK blå
|
1-0
|
BB2 |
|
|
159 |
P01-4 |
15:40 |
Ekerö IK röd -
Kungsängen blå
|
1-1
|
GR1 |
|
|
160 |
P01-4 |
15:40 |
Hässelby SK 2 -
Älvsjö AIK blå
|
1-0
|
GR2 |
|
|
161 |
P02-5 |
15:40 |
Kälvesta IOF -
Hässelby SK 4
|
3-1
|
GR3 |
|
|
162 |
P02-5 |
15:40 |
Sollentuna FK Syd 2 -
Upsala UIF 2
|
1-4
|
GR4 |
|
|
167 |
P04-3 |
15:40 |
Spånga IS FK 2 -
FK Bromma 3
|
0-0
|
HI3 |
|
|
168 |
P04-3 |
15:40 |
Hässelby SK 1 vit -
Hässelby SK 3 svart
|
0-0
|
HI4 |
|
|
169 |
P02-6 |
15:40 |
Essinge IK -
IF BP 10
|
1-2
|
HÄ |
|
|
170 |
P02-6 |
15:40 |
Sollentuna FK Syd 3 -
Segeltorps IF
|
3-4
|
SH |
|
|
179 |
F01-2 |
16:20 |
Boo FF -
IF BP 02-1
|
2-5
|
BB1 |
|
|
180 |
F01-2 |
16:20 |
DIF DFF 2 -
Saltsjöbadens IF
|
3-1
|
BB2 |
|
|
175 |
P03-3 |
16:20 |
Danderyds SK Röd -
IF BP 25
|
3-0
|
GR1 |
|
|
176 |
P03-3 |
16:20 |
Hässelby SK 3 -
Spånga IS FK 7
|
0-9
|
GR2 |
|
|
177 |
P01-5 |
16:20 |
Essinge IK gul -
Kungsängens IF
|
1-3
|
GR3 |
|
|
178 |
P01-5 |
16:20 |
Hässelby SK 3 -
Ängby IF 1
|
2-3
|
GR4 |
|
|
181 |
P04-4 |
16:20 |
Håbo svart -
Hässelby SK 4
|
0-0
|
HI1 |
|
|
182 |
P04-4 |
16:20 |
Hässelby SK 2 röd -
Spånga IS FK 1
|
0-0
|
HI2 |
|
|
183 |
P06-3 |
16:20 |
FC Djursholm 2 -
Hässelby SK 5 svart
|
0-0
|
HI3 |
|
|
184 |
P06-3 |
16:20 |
Hässelby SK 3A -
Karlbergs BK röd
|
0-0
|
HI4 |
|
|
185 |
P01-6 |
16:20 |
Essinge IK svart -
Reymersholms IK 4
|
1-4
|
HÄ |
|
|
186 |
P01-6 |
16:20 |
Hässelby SK 4 -
Ängby IF 2
|
0-2
|
SH |
|
|
195 |
F02-2 |
17:00 |
Enskede IK svart -
IF BP 6
|
2-1
|
BB1 |
|
|
196 |
F02-2 |
17:00 |
Hässelby SK röd -
IFK Viksjö vit
|
0-0
|
BB2 |
|
|
191 |
P02-5 |
17:00 |
Kälvesta IOF -
Sollentuna FK Syd 2
|
2-0
|
GR1 |
|
|
192 |
P02-5 |
17:00 |
Hässelby SK 4 -
Upsala UIF 2
|
0-5
|
GR2 |
|
|
193 |
P03-4 |
17:00 |
FK Bromma -
Jarlabergs IF 1
|
0-3
|
GR3 |
|
|
194 |
P03-4 |
17:00 |
Hässelby SK röd -
Älvsjö AIK 04
|
2-6
|
GR4 |
|
|
197 |
P06-4 |
17:00 |
Hammarby IF 11 -
Spånga IS FK 6
|
0-0
|
HI1 |
|
|
198 |
P06-4 |
17:00 |
Hässelby SK 3B -
Karlbergs BK vit
|
0-0
|
HI2 |
|
|
199 |
P06-5 |
17:00 |
Hammarby IF 3 -
Bele Barkarby FF Grön
|
0-0
|
HI3 |
|
|
200 |
P06-5 |
17:00 |
Hässelby SK 3C -
Hässelby SK FF 2
|
0-0
|
HI4 |
|
|
201 |
P02-4 |
17:00 |
Boo FF 7 -
Sollentuna FK Syd
|
4-2
|
HÄ |
|
|
202 |
P02-4 |
17:00 |
Hässelby SK 3 -
Spånga IS FK 6:2
|
1-5
|
SH |
|
|
209 |
F01-2 |
17:40 |
Saltsjöbadens IF -
Boo FF
|
5-0
|
BB1 |
|
|
210 |
F01-2 |
17:40 |
DIF DFF 2 -
IF BP 02-1
|
0-2
|
BB2 |
|
|
205 |
P01-5 |
17:40 |
Ängby IF 1 -
Essinge IK gul
|
5-3
|
GR1 |
|
|
206 |
P01-5 |
17:40 |
Hässelby SK 3 -
Kungsängens IF
|
0-3
|
GR2 |
|
|
207 |
P02-6 |
17:40 |
Essinge IK -
Sollentuna FK Syd 3
|
2-4
|
GR3 |
|
|
208 |
P02-6 |
17:40 |
IF BP 10 -
Segeltorps IF
|
1-7
|
GR4 |
|
|
211 |
P04-4 |
17:40 |
Spånga IS FK 1 -
Håbo svart
|
0-0
|
HI1 |
|
|
212 |
P04-4 |
17:40 |
Hässelby SK 2 röd -
Hässelby SK 4
|
0-0
|
HI2 |
|
|
213 |
P06-3 |
17:40 |
Karlbergs BK röd -
FC Djursholm 2
|
0-0
|
HI3 |
|
|
214 |
P06-3 |
17:40 |
Hässelby SK 3A -
Hässelby SK 5 svart
|
0-0
|
HI4 |
|
|
215 |
P01-4 |
17:40 |
Älvsjö AIK blå -
Ekerö IK röd
|
0-5
|
HÄ |
|
|
216 |
P01-4 |
17:40 |
Hässelby SK 2 -
Kungsängen blå
|
1-0
|
SH |
|
|
221 |
F02-2 |
18:20 |
IFK Viksjö vit -
Enskede IK svart
|
3-2
|
BB1 |
|
|
222 |
F02-2 |
18:20 |
Hässelby SK röd -
IF BP 6
|
1-2
|
BB2 |
|
|
217 |
P03-4 |
18:20 |
Älvsjö AIK 04 -
FK Bromma
|
6-1
|
GR1 |
|
|
218 |
P03-4 |
18:20 |
Hässelby SK röd -
Jarlabergs IF 1
|
0-4
|
GR2 |
|
|
219 |
P01-6 |
18:20 |
Ängby IF 2 -
Essinge IK svart
|
0-5
|
GR3 |
|
|
220 |
P01-6 |
18:20 |
Hässelby SK 4 -
Reymersholms IK 4
|
0-2
|
GR4 |
|
|
223 |
P06-4 |
18:20 |
Karlbergs BK vit -
Hammarby IF 11
|
0-0
|
HI1 |
|
|
224 |
P06-4 |
18:20 |
Hässelby SK 3B -
Spånga IS FK 6
|
0-0
|
HI2 |
|
|
225 |
P06-5 |
18:20 |
Hässelby SK FF 2 -
Hammarby IF 3
|
0-0
|
HI3 |
|
|
226 |
P06-5 |
18:20 |
Hässelby SK 3C -
Bele Barkarby FF Grön
|
0-0
|
HI4 |
|
|
227 |
P03-3 |
18:20 |
Spånga IS FK 7 -
Danderyds SK Röd
|
2-0
|
HÄ |
|
|
228 |
P03-3 |
18:20 |
Hässelby SK 3 -
IF BP 25
|
3-3
|
SH |
|
|
229 |
P02-6 |
19:00 |
Segeltorps IF -
Essinge IK
|
4-1
|
GR1 |
|
|
230 |
P02-6 |
19:00 |
IF BP 10 -
Sollentuna FK Syd 3
|
2-3
|
GR2 |
|
|
231 |
P02-4 |
19:00 |
Spånga IS FK 6:2 -
Boo FF 7
|
2-1
|
GR3 |
|
|
232 |
P02-4 |
19:00 |
Hässelby SK 3 -
Sollentuna FK Syd
|
1-3
|
GR4 |
|
|
233 |
P02-5 |
19:00 |
Upsala UIF 2 -
Kälvesta IOF
|
2-1
|
HÄ |
|
|
234 |
P02-5 |
19:00 |
Hässelby SK 4 -
Sollentuna FK Syd 2
|
2-2
|
SH |
|
|