261 |
PF07 |
07:20 |
Igelstorp IK -
Igelstorp IK Gul
|
0-0
|
Arena Skövde C3 |
|
|
210 |
P11_12-1 |
07:40 |
Tymer Lerdala IF -
Skövde AIK Röd
|
Dolt
|
Arena Skövde A |
|
|
215 |
P11_12-1 |
07:40 |
Igelstorp/Värsås Blå -
IFK Falköping Blåvit
|
Dolt
|
Arena Skövde B |
|
|
93 |
P08_09-1 |
07:40 |
Axvalls IF -
StenstorpsIF
|
Dolt
|
Arena Skövde C1 |
|
|
94 |
P08_09-1 |
07:40 |
Sandhems IF -
Kinnarp-Slutarps IF
|
Dolt
|
Arena Skövde C2 |
|
|
5 |
F08-1 |
07:40 |
Värsås F16 -
IFK Värsås 2
|
Dolt
|
Arena Skövde C3 |
|
|
216 |
P11_12-1 |
08:00 |
IFK Falköping Vitblå -
Tymer Lerdala IF
|
Dolt
|
Arena Skövde A |
|
|
214 |
P11_12-1 |
08:00 |
Skövde AIK Vit -
Igelstorp/Värsås Gul
|
Dolt
|
Arena Skövde B |
|
|
95 |
P08_09-1 |
08:00 |
Källby IF -
Mariestads bk röd
|
Dolt
|
Arena Skövde C1 |
|
|
124 |
P10-1 |
08:00 |
Moholm/Tidan -
Skara fc blå
|
Dolt
|
Arena Skövde C2 |
|
|
186 |
PF07-1 |
08:00 |
IFK Värsås Blå -
Igelstorp IK
|
Dolt
|
Arena Skövde C3 |
|
|
190 |
F11_12-2 |
08:20 |
IFK Värsås Blå -
Falköpings KIK Vit
|
Dolt
|
Arena Skövde A |
|
|
193 |
F11_12-2 |
08:20 |
Vartofta SK F12 -
Skövde KIK F12
|
Dolt
|
Arena Skövde B |
|
|
130 |
P10-1 |
08:20 |
Skultorps IF Gul -
Skara fc vit
|
Dolt
|
Arena Skövde C1 |
|
|
139 |
P10-1 |
08:20 |
Skultorps IF Svart -
Skara fc röd
|
Dolt
|
Arena Skövde C2 |
|
|
2 |
F08-1 |
08:20 |
Axvalls IF/Varnhems IF -
Värsås F16
|
Dolt
|
Arena Skövde C3 |
|
|
191 |
F11_12-2 |
08:40 |
Mariestads BoIS FF -
Sils IF /Röd
|
Dolt
|
Arena Skövde A |
|
|
220 |
P11_12-1 |
08:40 |
Igelstorp/Värsås Blå -
IFK Falköping Vitblå
|
Dolt
|
Arena Skövde B |
|
|
96 |
P08_09-1 |
08:40 |
Kinnarp-Slutarps IF -
Axvalls IF
|
Dolt
|
Arena Skövde C1 |
|
|
127 |
P10-1 |
08:40 |
Skara fc blå -
Fröjereds IF
|
Dolt
|
Arena Skövde C2 |
|
|
188 |
PF07-1 |
08:40 |
Igelstorp IK -
IFK Värsås
|
Dolt
|
Arena Skövde C3 |
|
|
221 |
P11_12-1 |
09:00 |
Skövde AIK Röd -
IFK Falköping Blåvit
|
Dolt
|
Arena Skövde A |
|
|
222 |
P11_12-1 |
09:00 |
Tymer Lerdala IF -
Igelstorp/Värsås Blå
|
Dolt
|
Arena Skövde B |
|
|
97 |
P08_09-1 |
09:00 |
StenstorpsIF -
Källby IF
|
Dolt
|
Arena Skövde C1 |
|
|
128 |
P10-1 |
09:00 |
Skultorps IF Svart -
Moholm/Tidan
|
Dolt
|
Arena Skövde C2 |
|
|
6 |
F08-1 |
09:00 |
IK Frisco -
Axvalls IF/Varnhems IF
|
Dolt
|
Arena Skövde C3 |
|
|
192 |
F11_12-2 |
09:20 |
Skövde KIK F12 -
Tidan/Moholm F12
|
Dolt
|
Arena Skövde A |
|
|
194 |
F11_12-2 |
09:20 |
IFK Värsås Blå -
Mariestads BoIS FF
|
Dolt
|
Arena Skövde B |
|
|
136 |
P10-1 |
09:20 |
Fröjereds IF -
Skultorps IF Gul
|
Dolt
|
Arena Skövde C1 |
|
|
101 |
P08_09-1 |
09:20 |
Axvalls IF -
Sandhems IF
|
Dolt
|
Arena Skövde C2 |
|
|
189 |
PF07-1 |
09:20 |
Igelstorp IK Gul -
IFK Värsås Blå
|
Dolt
|
Arena Skövde C3 |
|
|
195 |
F11_12-2 |
09:40 |
Sils IF /Röd -
Falköpings KIK Vit
|
Dolt
|
Arena Skövde A |
|
|
230 |
P11_12-1 |
09:40 |
Skövde AIK Vit -
IFK Falköping Blåvit
|
Dolt
|
Arena Skövde B |
|
|
99 |
P08_09-1 |
09:40 |
Källby IF -
Kinnarp-Slutarps IF
|
Dolt
|
Arena Skövde C1 |
|
|
135 |
P10-1 |
09:40 |
Skara fc röd -
Moholm/Tidan
|
Dolt
|
Arena Skövde C2 |
|
|
1 |
F08-1 |
09:40 |
IK Frisco -
IFK Värsås 2
|
Dolt
|
Arena Skövde C3 |
|
|
198 |
F11_12-2 |
10:00 |
Skövde KIK F12 -
IFK Värsås Blå
|
Dolt
|
Arena Skövde A |
|
|
223 |
P11_12-1 |
10:00 |
Igelstorp/Värsås Gul -
Skövde AIK Röd
|
Dolt
|
Arena Skövde B |
|
|
123 |
P10-1 |
10:00 |
Fröjereds IF -
Hova IF
|
Dolt
|
Arena Skövde C1 |
|
|
100 |
P08_09-1 |
10:00 |
StenstorpsIF -
Mariestads bk röd
|
Dolt
|
Arena Skövde C2 |
|
|
187 |
PF07-1 |
10:00 |
IFK Värsås -
Igelstorp IK Gul
|
Dolt
|
Arena Skövde C3 |
|
|
199 |
F11_12-2 |
10:20 |
Mariestads BoIS FF -
Vartofta SK F12
|
Dolt
|
Arena Skövde A |
|
|
227 |
P11_12-1 |
10:20 |
Skövde AIK Vit -
Tymer Lerdala IF
|
Dolt
|
Arena Skövde B |
|
|
140 |
P10-1 |
10:20 |
Skultorps IF Gul -
Skara fc blå
|
Dolt
|
Arena Skövde C1 |
|
|
104 |
P08_09-1 |
10:20 |
Sandhems IF -
Källby IF
|
Dolt
|
Arena Skövde C2 |
|
|
3 |
F08-1 |
10:20 |
IFK Värsås 2 -
Axvalls IF/Varnhems IF
|
Dolt
|
Arena Skövde C3 |
|
|
201 |
F11_12-2 |
10:40 |
Falköpings KIK Vit -
Skövde KIK F12
|
Dolt
|
Arena Skövde A |
|
|
200 |
F11_12-2 |
10:40 |
Sils IF /Röd -
IFK Värsås Blå
|
Dolt
|
Arena Skövde B |
|
|
129 |
P10-1 |
10:40 |
Skara fc röd -
Hova IF
|
Dolt
|
Arena Skövde C1 |
|
|
103 |
P08_09-1 |
10:40 |
Mariestads bk röd -
Axvalls IF
|
Dolt
|
Arena Skövde C2 |
|
|
4 |
F08-1 |
10:40 |
Värsås F16 -
IK Frisco
|
Dolt
|
Arena Skövde C3 |
|
|
226 |
P11_12-1 |
11:00 |
Skövde AIK Röd -
IFK Falköping Vitblå
|
Dolt
|
Arena Skövde A |
|
|
228 |
P11_12-1 |
11:00 |
Igelstorp/Värsås Blå -
Skövde AIK Vit
|
Dolt
|
Arena Skövde B |
|
|
107 |
P08_09-1 |
11:00 |
StenstorpsIF -
Sandhems IF
|
Dolt
|
Arena Skövde C1 |
|
|
142 |
P10-1 |
11:00 |
Skara fc vit -
Fröjereds IF
|
Dolt
|
Arena Skövde C2 |
|
|
262 |
PF07 |
11:00 |
Igelstorp IK Gul -
Igelstorp IK
|
0-0
|
Arena Skövde C3 |
|
|
202 |
F11_12-2 |
11:20 |
Vartofta SK F12 -
Sils IF /Röd
|
Dolt
|
Arena Skövde A |
|
|
209 |
F11_12-2 |
11:20 |
Tidan/Moholm F12 -
Mariestads BoIS FF
|
Dolt
|
Arena Skövde B |
|
|
144 |
P10-1 |
11:20 |
Skara fc röd -
Skultorps IF Gul
|
Dolt
|
Arena Skövde C1 |
|
|
105 |
P08_09-1 |
11:20 |
Kinnarp-Slutarps IF -
Mariestads bk röd
|
Dolt
|
Arena Skövde C2 |
|
|
137 |
P10-1 |
11:20 |
Hova IF -
Skultorps IF Svart
|
Dolt
|
Arena Skövde C3 |
|
|
225 |
P11_12-1 |
11:40 |
IFK Falköping Blåvit -
Igelstorp/Värsås Gul
|
Dolt
|
Arena Skövde A |
|
|
173 |
P11_12-2 |
11:40 |
Länghems IF P12 -
IFK Falköping Vit
|
Dolt
|
Arena Skövde B |
|
|
150 |
P10-1 |
11:40 |
Skara fc vit -
Moholm/Tidan
|
Dolt
|
Arena Skövde C1 |
|
|
231 |
F10-1 |
11:40 |
Grolanda IF/Floby IF -
Vara Sk
|
Dolt
|
Arena Skövde C2 |
|
|
246 |
F10-2 |
11:40 |
Fröjered/Ekedalen -
Vartofta SK F10/11
|
Dolt
|
Arena Skövde C3 |
|
|
172 |
P11_12-2 |
12:00 |
IFK Falköping Blå -
Skövde AIK Rödvit
|
Dolt
|
Arena Skövde A |
|
|
207 |
F11_12-2 |
12:00 |
Tidan/Moholm F12 -
Vartofta SK F12
|
Dolt
|
Arena Skövde B |
|
|
10 |
F09-1 |
12:00 |
Skultorps IF Svart -
Axvalls IF/Varnhems IF
|
Dolt
|
Arena Skövde C1 |
|
|
247 |
F10-2 |
12:00 |
Tidan/Moholm F10 -
Hössna IF
|
Dolt
|
Arena Skövde C2 |
|
|
8 |
F09-1 |
12:00 |
IK Frisco -
SAIK Vit
|
Dolt
|
Arena Skövde C3 |
|
|
177 |
P11_12-2 |
12:20 |
Igelstorps IK Svart P12 -
Länghems IF P12
|
Dolt
|
Arena Skövde A |
|
|
229 |
P11_12-1 |
12:20 |
IFK Falköping Vitblå -
Igelstorp/Värsås Gul
|
Dolt
|
Arena Skövde B |
|
|
248 |
F10-2 |
12:20 |
Skara FC 2 -
Stenstorps if
|
Dolt
|
Arena Skövde C1 |
|
|
15 |
F09-1 |
12:20 |
SAIK röd -
Fröjered/Ekedalen
|
Dolt
|
Arena Skövde C2 |
|
|
232 |
F10-1 |
12:20 |
Tymer/Lerdala -
Sandhems IF
|
Dolt
|
Arena Skövde C3 |
|
|
206 |
F11_12-2 |
12:40 |
Falköpings KIK Vit -
Tidan/Moholm F12
|
Dolt
|
Arena Skövde A |
|
|
176 |
P11_12-2 |
12:40 |
Skövde AIK Rödvit -
Igelstorps IK Gul P12
|
Dolt
|
Arena Skövde B |
|
|
143 |
P10-1 |
12:40 |
Skara fc blå -
Skultorps IF Svart
|
Dolt
|
Arena Skövde C1 |
|
|
145 |
P10-1 |
12:40 |
Hova IF -
Skara fc vit
|
Dolt
|
Arena Skövde C2 |
|
|
14 |
F09-1 |
12:40 |
Axvalls IF/Varnhems IF -
SAIK Vit
|
Dolt
|
Arena Skövde C3 |
|
|
53 |
F11_12-1 |
13:00 |
Falköpings KIK Röd -
Emtunga/Tråvad/Larv
|
Dolt
|
Arena Skövde A |
|
|
54 |
F11_12-1 |
13:00 |
IFK Värsås Vit -
Sils IF /Vit
|
Dolt
|
Arena Skövde B |
|
|
233 |
F10-1 |
13:00 |
Skara FC -
Trollhättan Bois
|
Dolt
|
Arena Skövde C1 |
|
|
108 |
P08_09-2 |
13:00 |
Ardala Goif P8 -
Värsås P16
|
Dolt
|
Arena Skövde C2 |
|
|
249 |
F10-2 |
13:00 |
Hössna IF -
Fröjered/Ekedalen
|
Dolt
|
Arena Skövde C3 |
|
|
55 |
F11_12-1 |
13:20 |
Skövde KIK -
Trollhättan Bois
|
Dolt
|
Arena Skövde A |
|
|
178 |
P11_12-2 |
13:20 |
Igelstorps IK Gul P12 -
IFK Falköping Vit
|
Dolt
|
Arena Skövde B |
|
|
109 |
P08_09-2 |
13:20 |
Mariestads bk -
Fröjereds IF
|
Dolt
|
Arena Skövde C1 |
|
|
11 |
F09-1 |
13:20 |
Fröjered/Ekedalen -
IK Frisco
|
Dolt
|
Arena Skövde C2 |
|
|
27 |
F09-1 |
13:20 |
Skultorps IF Svart -
SAIK röd
|
Dolt
|
Arena Skövde C3 |
|
|
56 |
F11_12-1 |
13:40 |
Varnhems iF -
Emtunga/Tråvad/Larv
|
Dolt
|
Arena Skövde A |
|
|
57 |
F11_12-1 |
13:40 |
Falköpings KIK Röd -
IFK Värsås Vit
|
Dolt
|
Arena Skövde B |
|
|
250 |
F10-2 |
13:40 |
Vartofta SK F10/11 -
Skara FC 2
|
Dolt
|
Arena Skövde C1 |
|
|
110 |
P08_09-2 |
13:40 |
Igelstorps IK PF 8/9 -
Ardala Goif P8
|
Dolt
|
Arena Skövde C2 |
|
|
234 |
F10-1 |
13:40 |
Sandhems IF -
Grolanda IF/Floby IF
|
Dolt
|
Arena Skövde C3 |
|
|
58 |
F11_12-1 |
14:00 |
Sils IF /Vit -
Skövde KIK
|
Dolt
|
Arena Skövde A |
|
|
179 |
P11_12-2 |
14:00 |
Skövde AIK Rödvit -
Igelstorps IK Svart P12
|
Dolt
|
Arena Skövde B |
|
|
254 |
F10-2 |
14:00 |
Fröjered/Ekedalen -
Tidan/Moholm F10
|
Dolt
|
Arena Skövde C1 |
|
|
235 |
F10-1 |
14:00 |
Vara Sk -
Skara FC
|
Dolt
|
Arena Skövde C2 |
|
|
17 |
F09-1 |
14:00 |
SAIK Vit -
Skultorps IF Gul
|
Dolt
|
Arena Skövde C3 |
|
|
180 |
P11_12-2 |
14:20 |
IFK Falköping Blå -
Länghems IF P12
|
Dolt
|
Arena Skövde A |
|
|
62 |
F11_12-1 |
14:20 |
IFK Värsås Vit -
Varnhems iF
|
Dolt
|
Arena Skövde B |
|
|
112 |
P08_09-2 |
14:20 |
Värsås P16 -
Igelstorps IK PF 8/9
|
Dolt
|
Arena Skövde C1 |
|
|
18 |
F09-1 |
14:20 |
Axvalls IF/Varnhems IF -
SAIK röd
|
Dolt
|
Arena Skövde C2 |
|
|
111 |
P08_09-2 |
14:20 |
Fröjereds IF -
Ardala Goif P8
|
Dolt
|
Arena Skövde C3 |
|
|
61 |
F11_12-1 |
14:40 |
Skövde KIK -
Falköpings KIK Röd
|
Dolt
|
Arena Skövde A |
|
|
63 |
F11_12-1 |
14:40 |
Sils IF /Vit -
Trollhättan Bois
|
Dolt
|
Arena Skövde B |
|
|
253 |
F10-2 |
14:40 |
Vartofta SK F10/11 -
Stenstorps if
|
Dolt
|
Arena Skövde C1 |
|
|
252 |
F10-2 |
14:40 |
Skara FC 2 -
Hössna IF
|
Dolt
|
Arena Skövde C2 |
|
|
24 |
F09-1 |
14:40 |
Fröjered/Ekedalen -
Skultorps IF Svart
|
Dolt
|
Arena Skövde C3 |
|
|
181 |
P11_12-2 |
15:00 |
IFK Falköping Vit -
Skövde AIK Rödvit
|
Dolt
|
Arena Skövde A |
|
|
182 |
P11_12-2 |
15:00 |
Igelstorps IK Svart P12 -
IFK Falköping Blå
|
Dolt
|
Arena Skövde B |
|
|
238 |
F10-1 |
15:00 |
Vara Sk -
Trollhättan Bois
|
Dolt
|
Arena Skövde C1 |
|
|
239 |
F10-1 |
15:00 |
Grolanda IF/Floby IF -
Tymer/Lerdala
|
Dolt
|
Arena Skövde C2 |
|
|
237 |
F10-1 |
15:00 |
Skara FC -
Sandhems IF
|
Dolt
|
Arena Skövde C3 |
|
|
64 |
F11_12-1 |
15:20 |
Emtunga/Tråvad/Larv -
Skövde KIK
|
Dolt
|
Arena Skövde A |
|
|
183 |
P11_12-2 |
15:20 |
Länghems IF P12 -
Igelstorps IK Gul P12
|
Dolt
|
Arena Skövde B |
|
|
115 |
P08_09-2 |
15:20 |
Värsås P16 -
Kinnarp-Slutarps IF vit
|
Dolt
|
Arena Skövde C1 |
|
|
114 |
P08_09-2 |
15:20 |
Igelstorps IK PF 8/9 -
Fröjereds IF
|
Dolt
|
Arena Skövde C2 |
|
|
19 |
F09-1 |
15:20 |
Skultorps IF Svart -
SAIK Vit
|
Dolt
|
Arena Skövde C3 |
|
|
65 |
F11_12-1 |
15:40 |
Varnhems iF -
Sils IF /Vit
|
Dolt
|
Arena Skövde A |
|
|
72 |
F11_12-1 |
15:40 |
Trollhättan Bois -
IFK Värsås Vit
|
Dolt
|
Arena Skövde B |
|
|
256 |
F10-2 |
15:40 |
Stenstorps if -
Fröjered/Ekedalen
|
Dolt
|
Arena Skövde C1 |
|
|
21 |
F09-1 |
15:40 |
Skultorps IF Gul -
Fröjered/Ekedalen
|
Dolt
|
Arena Skövde C2 |
|
|
257 |
F10-2 |
15:40 |
Tidan/Moholm F10 -
Skara FC 2
|
Dolt
|
Arena Skövde C3 |
|
|
185 |
P11_12-2 |
16:00 |
IFK Falköping Blå -
Igelstorps IK Gul P12
|
Dolt
|
Arena Skövde A |
|
|
184 |
P11_12-2 |
16:00 |
IFK Falköping Vit -
Igelstorps IK Svart P12
|
Dolt
|
Arena Skövde B |
|
|
22 |
F09-1 |
16:00 |
SAIK röd -
IK Frisco
|
Dolt
|
Arena Skövde C1 |
|
|
241 |
F10-1 |
16:00 |
Trollhättan Bois -
Grolanda IF/Floby IF
|
Dolt
|
Arena Skövde C2 |
|
|
116 |
P08_09-2 |
16:00 |
Kinnarp-Slutarps IF vit -
Mariestads bk
|
Dolt
|
Arena Skövde C3 |
|
|
69 |
F11_12-1 |
16:20 |
Emtunga/Tråvad/Larv -
Trollhättan Bois
|
Dolt
|
Arena Skövde A |
|
|
70 |
F11_12-1 |
16:20 |
Falköpings KIK Röd -
Varnhems iF
|
Dolt
|
Arena Skövde B |
|
|
23 |
F09-1 |
16:20 |
Axvalls IF/Varnhems IF -
Skultorps IF Gul
|
Dolt
|
Arena Skövde C1 |
|
|
258 |
F10-2 |
16:20 |
Hössna IF -
Stenstorps if
|
Dolt
|
Arena Skövde C2 |
|
|
242 |
F10-1 |
16:20 |
Tymer/Lerdala -
Skara FC
|
Dolt
|
Arena Skövde C3 |
|
|
118 |
P08_09-2 |
16:40 |
Kinnarp-Slutarps IF vit -
Ardala Goif P8
|
Dolt
|
Arena Skövde C1 |
|
|
119 |
P08_09-2 |
16:40 |
Mariestads bk -
Igelstorps IK PF 8/9
|
Dolt
|
Arena Skövde C2 |
|
|
243 |
F10-1 |
16:40 |
Sandhems IF -
Trollhättan Bois
|
Dolt
|
Arena Skövde C3 |
|
|
245 |
F10-1 |
17:00 |
Vara Sk -
Tymer/Lerdala
|
Dolt
|
Arena Skövde C1 |
|
|
260 |
F10-2 |
17:00 |
Vartofta SK F10/11 -
Tidan/Moholm F10
|
Dolt
|
Arena Skövde C2 |
|
|
26 |
F09-1 |
17:00 |
Skultorps IF Gul -
IK Frisco
|
Dolt
|
Arena Skövde C3 |
|
|
122 |
P08_09-2 |
17:20 |
Värsås P16 -
Mariestads bk
|
Dolt
|
Arena Skövde C1 |
|
|
120 |
P08_09-2 |
17:20 |
Fröjereds IF -
Kinnarp-Slutarps IF vit
|
Dolt
|
Arena Skövde C3 |
|
|