277 |
B-1 |
08:00 |
Öjeby IF -
Sävast AIF
|
4-0
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
278 |
J-1 |
08:00 |
Lira BK F02 -
Rutvik SK Flickor 02
|
2-0
|
B 11-manna (Gstad) |
|
|
280 |
A-1 |
08:00 |
Gammelstads IF -
Luleå SK
|
1-0
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
281 |
L-2 |
08:10 |
Lira BK Lag gul -
Sunderby SK
|
2-0
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
282 |
L-1 |
08:10 |
Gammelstads IF -
Luleå SK
|
0-2
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
283 |
M-1 |
08:10 |
Lira bk F05 -
Sunderby SK lag 2
|
0-5
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
284 |
L-2 |
08:10 |
IFK Luleå F12 -
Notviken IK F04/05
|
4-0
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
285 |
M-1 |
08:10 |
Gammelstads IF -
Rutvik SK
|
0-1
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
286 |
M-2 |
08:10 |
Luleå SK F05 -
Sunderby SK
|
0-3
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
287 |
C |
09:00 |
MSSK P03 -
LIRA P03
|
2-1
|
A 11-manna (Gstad) |
1/8-final 2 |
|
288 |
C |
09:00 |
Sävast AIF -
BAIK
|
0-3
(WO) |
B 11-manna (Gstad) |
1/8-final 4 |
|
289 |
C |
09:00 |
Överkalix IF -
Rutvik SK P-03
|
3-0
(WO) |
C 11-manna (Byavallen) |
1/8-final 8 |
|
290 |
N |
09:00 |
Baik F-06 -
Sävast AIF F06
|
6-1
|
C1 7-manna (Gstad) |
1/8-final 2 |
|
291 |
N |
09:00 |
Rutvik SK -
IFK Luleå
|
2-1
|
C2 7-manna (Gstad) |
1/8-final 6 |
|
292 |
P-2 |
09:00 |
IFK Luleå -
Alviks IK f08
|
0-0
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
293 |
H-2 |
09:00 |
SSK lag 2 -
Notvikens IK
|
3-1
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
294 |
E |
09:00 |
Lira BK Blå -
IFK Luleå 1
|
1-4
|
D 7-manna (Gstad) |
1/8-final 6 |
|
295 |
E |
09:00 |
Lira BK Gul -
Sunderby SK
|
0-4
|
E1 7-manna (Gstad) |
1/8-final 2 |
|
296 |
G-1 |
09:00 |
Sävast AIF P07 -
Sundom IF
|
7-2
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
297 |
G-2 |
09:00 |
Svartbjörnsbyns IF -
SSK P07 lag 2
|
1-5
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
298 |
O-1 |
09:00 |
Gammelstad IF F-07 Lag VIT -
Sävast AIF F07 vit
|
1-2
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
299 |
O-2 |
09:00 |
Gammelstad IF F-07 Lag Grön -
Sävast AIF F07 röd
|
6-5
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
300 |
N |
09:00 |
FC Santa Claus -
Sunderby SK
|
2-1
|
R3 7-manna (Rutvik) |
1/8-final 8 |
|
301 |
N |
09:00 |
IFK Luleå Vit -
Lira BK Blå
|
1-2
|
R4 7-manna (Rutvik) |
1/8-final 4 |
|
302 |
C |
09:00 |
Öjeby IF P03 -
Korsträsk IK
|
4-2
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
1/8-final 6 |
|
303 |
P-2 |
09:40 |
Rutvik SK Gul -
BAIK Grön
|
8-1
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
304 |
H-1 |
09:40 |
IFK Luleå P08 lag 1 -
SSK lag 1
|
7-1
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
305 |
O-1 |
09:40 |
Rutvik Gulgrön F07-08 -
IFK Luleå (vit)
|
0-6
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
306 |
O-2 |
09:40 |
Notvikens IK -
IFK Luleå (blå)
|
2-0
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
307 |
O-1 |
09:40 |
Luleå Sportklubb Blå -
Baik Grön
|
1-3
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
308 |
O-2 |
09:40 |
Luleå Sportklubb Vit -
Baik Vit
|
1-4
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
309 |
F |
09:50 |
Gammelstads IF -
Hedens IF
|
2-4
|
C1 7-manna (Gstad) |
1/4-final 2 |
|
310 |
F |
09:50 |
IFK Luleå 3 -
Sunderby Sk 2
|
5-1
|
C2 7-manna (Gstad) |
1/4-final 4 |
|
311 |
E |
09:50 |
Sävast AIF P05 -
HedensIF
|
1-2
|
D 7-manna (Gstad) |
1/8-final 4 |
|
312 |
E |
09:50 |
HauPa -
Gammelstads IF P 05
|
6-0
|
E1 7-manna (Gstad) |
1/8-final 8 |
|
313 |
M-2 |
09:50 |
IFK Luleå F11 -
OsPa
|
0-2
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
314 |
M-1 |
09:50 |
Trångfors IF Lag Blå -
Sävast AIF F05
|
1-2
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
440 |
I-1 |
10:00 |
Lira BK -
HauPa Juterion
|
3-1
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
439 |
I-1 |
10:00 |
Assi IF -
Fc Norrsken
|
2-1
|
B 11-manna (Gstad) |
|
|
317 |
J-1 |
10:00 |
Alviks Ik -
Morön BK
|
2-0
|
C 11-manna (Byavallen) |
|
|
319 |
H-1 |
10:20 |
Brändöns IF lag 2 -
Notviken P08
|
2-4
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
320 |
H-1 |
10:20 |
Bergnäsets AIK 1 -
Gamelstads IF Vit
|
6-0
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
321 |
P-1 |
10:20 |
Sunderby SK -
Lira BK f08
|
0-0
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
322 |
H-1 |
10:20 |
Lira 3 -
PF07-08
|
0-0
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
323 |
G-1 |
10:20 |
Luleå Sportklubb P07/08 Vit -
Heden Gul
|
1-4
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
324 |
G-1 |
10:20 |
Gammelstads IF 2 -
BAIK
|
2-5
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
325 |
D |
10:40 |
IFK Luleå Vit -
Sävast AIF Vit
|
7-0
|
C1 7-manna (Gstad) |
1/4-final 1 |
|
326 |
D |
10:40 |
Sävast AIF Röd -
Rutvik/Sunderbyn SK
|
1-8
|
D 7-manna (Gstad) |
1/4-final 4 |
|
327 |
M-2 |
10:40 |
Älvsby IF -
Trångfors IF Lag Vit
|
1-5
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
328 |
D |
10:40 |
IFK Luleå Blå -
Lira BK Gul
|
5-1
|
R3 7-manna (Rutvik) |
1/4-final 3 |
|
329 |
D |
10:40 |
Lira BK Blå -
Öjeby IF
|
5-1
|
R4 7-manna (Rutvik) |
1/4-final 2 |
|
330 |
K |
11:00 |
Mssk -
Gammelgårdens IF
|
4-1
|
A 11-manna (Gstad) |
Semifinal 1 |
|
331 |
K |
11:00 |
Luleå Sportklubb/Notvikens IK -
Gammelstads IF
|
3-0
|
B 11-manna (Gstad) |
Semifinal 2 |
|
370 |
P-1 |
11:00 |
Luleå SK F08 -
Alvik IK Flickor -08
|
2-3
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
334 |
H-2 |
11:00 |
Lira 1 -
Brändöns IF lag 1
|
3-2
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
335 |
P-1 |
11:00 |
IFK Luleå Blå -
BAIK Vit
|
3-4
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
336 |
H-2 |
11:00 |
Bergnäsets AIK 2 -
IFK Luleå P08 lag 2
|
3-3
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
337 |
G-2 |
11:00 |
Gammelstads IF 1 -
Lira BK P07
|
5-3
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
338 |
G-2 |
11:00 |
Heden svart -
IFK Luleå blå
|
4-3
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
339 |
K-17 |
11:00 |
Rutvik SK -
Sunderby SK
|
0-0
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
340 |
N |
11:30 |
Notvikens IK -
Rutvik SK
|
2-1
|
C1 7-manna (Gstad) |
1/4-final 3 |
|
341 |
L |
11:30 |
OsPa -
IFK Luleå F12
|
1-0
|
C2 7-manna (Gstad) |
Semifinal 1 |
|
342 |
N |
11:30 |
Luleå SK F06 -
FC Santa Claus
|
4-0
|
D 7-manna (Gstad) |
1/4-final 4 |
|
343 |
L |
11:30 |
BAIK Vit -
Luleå SK
|
5-0
|
E1 7-manna (Gstad) |
Semifinal 2 |
|
344 |
N |
11:30 |
BK-48 -
Baik F-06
|
3-1
|
R3 7-manna (Rutvik) |
1/4-final 1 |
|
345 |
N |
11:30 |
Lira BK Gul -
Lira BK Blå
|
3-2
(STR) |
R4 7-manna (Rutvik) |
1/4-final 2 |
|
346 |
H-2 |
11:40 |
Gammelstads IF Grön -
Notvikens IK
|
6-4
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
347 |
H-2 |
11:40 |
Sävast AIF P08 -
Lira 2
|
0-2
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
348 |
G-1 |
11:40 |
SSK P07 lag 3 -
Sävast AIF P07
|
1-4
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
349 |
G-1 |
11:40 |
Rutvik SK P07 lag 1 -
Sundom IF
|
6-3
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
350 |
G-2 |
11:40 |
Svartbjörnsbyns IF -
Rutvik SK P07 lag 2
|
1-0
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
351 |
P-2 |
11:40 |
Rutvik SK Grön -
IFK Luleå
|
0-2
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
352 |
C |
12:00 |
Luleå Sportklubb -
MSSK P03
|
0-1
|
A 11-manna (Gstad) |
1/4-final 1 |
|
353 |
C |
12:00 |
Bodens BK -
BAIK
|
8-1
|
B 11-manna (Gstad) |
1/4-final 2 |
|
354 |
C |
12:00 |
Gammelstads IF -
Överkalix IF
|
1-0
|
C 11-manna (Byavallen) |
1/4-final 4 |
|
355 |
C |
12:00 |
Gammelgårdens IF -
Öjeby IF P03
|
7-1
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
1/4-final 3 |
|
356 |
F |
12:20 |
IFK Luleå 1 -
Hedens IF
|
4-2
|
C1 7-manna (Gstad) |
Semifinal 1 |
|
357 |
F |
12:20 |
IFK Luleå 2 -
IFK Luleå 3
|
0-4
|
C2 7-manna (Gstad) |
Semifinal 2 |
|
358 |
P-2 |
12:20 |
BAIK Grön -
Sävast AIF F08
|
0-1
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
359 |
E |
12:20 |
Svartbjörnsbyns IF -
HedensIF
|
3-0
|
D 7-manna (Gstad) |
1/4-final 2 |
|
360 |
E |
12:20 |
IFK Luleå 3 -
Sunderby SK
|
0-1
(STR) |
E1 7-manna (Gstad) |
1/4-final 1 |
|
361 |
O-1 |
12:20 |
Baik Grön -
IFK Luleå (vit)
|
1-9
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
362 |
O-2 |
12:20 |
Baik Vit -
IFK Luleå (blå)
|
2-5
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
363 |
O-2 |
12:20 |
Gammelstad IF F-07 Lag Grön -
Luleå Sportklubb Vit
|
8-2
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
364 |
O-1 |
12:20 |
Gammelstad IF F-07 Lag VIT -
Luleå Sportklubb Blå
|
4-0
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
365 |
E |
12:20 |
IFK Luleå 2 -
IFK Luleå 1
|
5-1
|
R3 7-manna (Rutvik) |
1/4-final 3 |
|
366 |
E |
12:20 |
Sundom IF -
HauPa
|
1-3
|
R4 7-manna (Rutvik) |
1/4-final 4 |
|
367 |
H-1 |
13:00 |
Notviken P08 -
Gamelstads IF Vit
|
2-3
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
368 |
H-1 |
13:00 |
IFK Luleå P08 lag 1 -
Lira 3
|
5-3
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
369 |
G-1 |
13:00 |
BAIK -
IFK Luleå vit
|
1-6
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
333 |
P-1 |
13:00 |
Sunderby SK -
Alvik IK Flickor -08
|
2-1
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
371 |
O-1 |
13:00 |
Sävast AIF F07 vit -
Rutvik Gulgrön F07-08
|
4-0
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
372 |
O-2 |
13:00 |
Sävast AIF F07 röd -
Notvikens IK
|
2-2
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
373 |
K-17 |
13:00 |
Baik -
Rutvik SK
|
3-1
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
374 |
M |
13:10 |
Sunderby SK lag 2 -
Sunderby SK
|
3-0
|
C1 7-manna (Gstad) |
Semifinal 1 |
|
375 |
M |
13:10 |
IFK Luleå F11 -
Gammelstads IF
|
2-0
|
C2 7-manna (Gstad) |
Semifinal 2 |
|
376 |
D |
13:10 |
IFK Luleå Vit -
Lira BK Blå
|
5-0
|
D 7-manna (Gstad) |
Semifinal 1 |
|
377 |
D |
13:10 |
IFK Luleå Blå -
Rutvik/Sunderbyn SK
|
1-2
|
E1 7-manna (Gstad) |
Semifinal 2 |
|
378 |
A |
13:15 |
Gammelstads IF -
SAIF P01
|
4-0
|
A 11-manna (Gstad) |
FINAL |
|
425 |
I |
13:15 |
Lira BK -
HauPa Juterion
|
2-3
|
B 11-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
380 |
H-2 |
13:40 |
Bergnäsets AIK 2 -
Lira 1
|
1-2
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
381 |
G-2 |
13:40 |
SSK P07 lag 1 -
Svartbjörnsbyns IF
|
5-5
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
382 |
G-2 |
13:40 |
IFK Luleå blå -
Lira BK P07
|
3-4
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
383 |
H-2 |
13:40 |
Sävast AIF P08 -
Brändöns IF lag 1
|
2-2
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
384 |
G-2 |
13:40 |
SSK P07 lag 2 -
Gammelstads IF 1
|
3-1
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
385 |
G-2 |
13:40 |
Luleå Sportklubb P07/08 Blå -
Heden svart
|
1-6
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
386 |
N |
14:00 |
BK-48 -
Lira BK Gul
|
2-0
|
C1 7-manna (Gstad) |
Semifinal 1 |
|
387 |
N |
14:00 |
Notvikens IK -
Luleå SK F06
|
0-3
|
C2 7-manna (Gstad) |
Semifinal 2 |
|
388 |
L |
14:00 |
IFK Luleå F12 -
Lira BK Lag blå
|
0-6
|
D 7-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
389 |
L |
14:00 |
OsPa -
BAIK Vit
|
4-1
|
E1 7-manna (Gstad) |
FINAL |
|
391 |
B |
14:15 |
Gammelgårdens IF -
IFK LULEÅ P02
|
2-1
|
A 11-manna (Gstad) |
FINAL |
|
392 |
B |
14:15 |
Gammelstads IF -
Öjeby IF
|
2-1
(STR) |
B 11-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
393 |
H-2 |
14:20 |
Notvikens IK -
Lira 2
|
2-7
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
394 |
G-1 |
14:20 |
SSK P07 lag 3 -
Rutvik SK P07 lag 1
|
3-2
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
395 |
G-1 |
14:20 |
Sävast AIF P07 -
Gammelstads IF 2
|
1-1
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
396 |
M |
15:00 |
Sunderby SK lag 2 -
IFK Luleå F11
|
5-3
(STR) |
C1 7-manna (Gstad) |
FINAL |
|
397 |
M |
15:00 |
Sunderby SK -
Gammelstads IF
|
0-1
|
C2 7-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
398 |
E |
15:00 |
IFK Luleå 2 -
HauPa
|
6-0
|
D 7-manna (Gstad) |
Semifinal 2 |
|
399 |
E |
15:00 |
Sunderby SK -
Svartbjörnsbyns IF
|
0-4
|
E1 7-manna (Gstad) |
Semifinal 1 |
|
401 |
G-1 |
15:00 |
BAIK -
Luleå Sportklubb P07/08 Vit
|
2-5
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
402 |
P-2 |
15:00 |
Lira BK f08 lag 2 -
BAIK Grön
|
3-1
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
403 |
C |
15:00 |
Gammelgårdens IF -
Gammelstads IF
|
4-5
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
Semifinal 2 |
|
404 |
J |
15:15 |
Alviks Ik -
Morön BK
|
1-0
|
A 11-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
405 |
C |
15:15 |
MSSK P03 -
Bodens BK
|
2-5
|
B 11-manna (Gstad) |
Semifinal 1 |
|
406 |
G-2 |
15:40 |
SSK P07 lag 1 -
Rutvik SK P07 lag 2
|
5-4
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
407 |
G-2 |
15:40 |
Gammelstads IF 1 -
Luleå Sportklubb P07/08 Blå
|
2-2
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
408 |
G-1 |
15:40 |
Heden Gul -
IFK Luleå vit
|
2-0
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
409 |
F |
16:00 |
IFK Luleå 1 -
IFK Luleå 3
|
3-5
(STR) |
C1 7-manna (Gstad) |
FINAL |
|
410 |
F |
16:00 |
Hedens IF -
IFK Luleå 2
|
1-2
(STR) |
C2 7-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
411 |
D |
16:00 |
Lira BK Blå -
IFK Luleå Blå
|
1-5
|
D 7-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
412 |
D |
16:00 |
IFK Luleå Vit -
Rutvik/Sunderbyn SK
|
2-1
|
E1 7-manna (Gstad) |
FINAL |
|
413 |
J |
16:15 |
Sundeby SK -
Lira BK F02
|
3-1
|
A 11-manna (Gstad) |
FINAL |
|
424 |
I |
16:15 |
Gammelstads IF F01 -
Assi IF
|
1-0
|
B 11-manna (Gstad) |
FINAL |
|
415 |
N |
17:00 |
BK-48 -
Luleå SK F06
|
1-0
|
C1 7-manna (Gstad) |
FINAL |
|
416 |
N |
17:00 |
Lira BK Gul -
Notvikens IK
|
1-2
(STR) |
C2 7-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
417 |
E |
17:00 |
Svartbjörnsbyns IF -
IFK Luleå 2
|
1-3
|
D 7-manna (Gstad) |
FINAL |
|
418 |
E |
17:00 |
Sunderby SK -
HauPa
|
4-5
(STR) |
E1 7-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
419 |
K-17 |
17:30 |
Sunderby SK -
Baik
|
0-0
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
420 |
K |
17:30 |
Gammelgårdens IF -
Gammelstads IF
|
3-4
(STR) |
B 11-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
421 |
C |
18:30 |
Bodens BK -
Gammelstads IF
|
1-0
|
A 11-manna (Gstad) |
FINAL |
|
422 |
C |
18:30 |
MSSK P03 -
Gammelgårdens IF
|
1-2
|
B 11-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
423 |
K |
19:30 |
Mssk -
Luleå Sportklubb/Notvikens IK
|
5-2
(STR) |
B 11-manna (Gstad) |
FINAL |
|