76 |
P99 |
08:00 |
Selånger FK -
Sundsvalls FF
|
2-1
|
ABB (A) |
1/8-final 8 |
|
77 |
P00 |
08:00 |
GIF Sundsvall blå -
Kubikenborgs IF gul
|
4-0
|
Crawford Center (B) |
1/8-final 4 |
|
78 |
P00 |
08:00 |
Matfors IF -
Selånger FK röd
|
2-1
|
HSB (C) |
1/8-final 6 |
|
79 |
P00 |
09:00 |
Selånger FK blå -
Kubikenborgs IF svart
|
4-1
|
ABB (A) |
1/8-final 2 |
|
81 |
F99 |
09:00 |
Matfors IF -
Söråkers FF
|
1-0
|
Crawford Center (B) |
1/8-final 8 |
|
82 |
F00 |
09:00 |
Heffnersklubban BK blå -
Heffnersklubban BK vit
|
5-0
|
HSB (C) |
1/8-final 8 |
|
80 |
P00 |
09:00 |
Alnö IF röd -
Sund IF
|
3-1
|
INTERSPORT (G) |
1/8-final 8 |
|
83 |
P01 |
09:00 |
Kovlands IF -
Granlo BK
|
2-1
|
Office IT-Partner (D) |
1/8-final 8 |
|
84 |
P02 |
09:00 |
Selånger FK P02 röd -
Selånger FK P03 röd
|
9-0
|
TL TAK (E) |
1/8-final 8 |
|
85 |
F0102 |
09:00 |
Selånger FK F01 -
Söråkers FF
|
3-0
|
Wretmans (F) |
1/4-final 2 |
|
86 |
F0102 |
09:50 |
Selånger FK F02 -
Matfors IF
|
1-2
|
Office IT-Partner (D) |
1/4-final 4 |
|
87 |
P99 |
10:00 |
GIF Sundsvall vit -
Granlo BK
|
4-0
|
ABB (A) |
1/4-final 1 |
|
88 |
P99 |
10:00 |
Domsjö IF -
Alnö IF vit
|
2-1
|
Crawford Center (B) |
1/4-final 2 |
|
89 |
P99 |
10:00 |
Alnö IF röd -
Matfors IF
|
3-0
|
HSB (C) |
1/4-final 3 |
|
90 |
P99 |
10:00 |
GIF Sundsvall blå -
Selånger FK
|
5-0
|
INTERSPORT (G) |
1/4-final 4 |
|
93 |
P01 |
10:40 |
GIF Sundsvall vit -
Alnö IF vit
|
4-3
|
Office IT-Partner (D) |
1/4-final 3 |
|
91 |
P01 |
10:40 |
Alnö IF röd -
Njurunda SK
|
3-0
|
TL TAK (E) |
1/4-final 1 |
|
92 |
P01 |
10:40 |
GIF Sundsvall blå -
Sidsjö-Böle IF
|
5-0
|
Wretmans (F) |
1/4-final 2 |
|
94 |
P00 |
11:00 |
Sundsvalls FF -
Selånger FK blå
|
2-1
|
ABB (A) |
1/4-final 1 |
|
95 |
P00 |
11:00 |
GIF Sundsvall vit -
GIF Sundsvall blå
|
5-2
|
Crawford Center (B) |
1/4-final 2 |
|
96 |
P00 |
11:00 |
Essviks AIF -
Matfors IF
|
1-2
|
HSB (C) |
1/4-final 3 |
|
97 |
P00 |
11:00 |
Alnö IF vit -
Alnö IF röd
|
1-4
|
INTERSPORT (G) |
1/4-final 4 |
|
98 |
P01 |
11:30 |
Selånger FK blå -
Kovlands IF
|
5-0
|
Office IT-Partner (D) |
1/4-final 4 |
|
99 |
P02 |
11:30 |
Sundsvalls FF blå -
Kubikenborgs IF svart
|
0-3
|
TL TAK (E) |
1/4-final 1 |
|
100 |
P02 |
11:30 |
Sundsvalls FF röd -
GIF Sundsvall
|
3-0
|
Wretmans (F) |
1/4-final 2 |
|
101 |
F99 |
12:00 |
Selånger FK röd -
Sundsvalls DFF
|
6-0
|
ABB (A) |
1/4-final 1 |
|
102 |
F99 |
12:00 |
IFK Timrå vit -
IFK Timrå blå
|
3-2
|
Crawford Center (B) |
1/4-final 2 |
|
103 |
F99 |
12:00 |
Selånger FK blå -
Njurunda IK
|
3-0
|
HSB (C) |
1/4-final 3 |
|
104 |
F99 |
12:00 |
Alnö IF -
Matfors IF
|
5-0
|
INTERSPORT (G) |
1/4-final 4 |
|
105 |
P02 |
12:20 |
Njurunda SK -
Kubikenborgs IF gul
|
2-3
|
Office IT-Partner (D) |
1/4-final 3 |
|
106 |
P02 |
12:20 |
Selånger FK P02 blå -
Selånger FK P02 röd
|
0-6
|
TL TAK (E) |
1/4-final 4 |
|
107 |
F0102 |
12:20 |
Alnö IF röd -
Selånger FK F01
|
3-1
|
Wretmans (F) |
Semifinal 1 |
|
108 |
F00 |
13:00 |
Alnö IF -
Sund IF
|
6-0
|
ABB (A) |
1/4-final 1 |
|
109 |
F00 |
13:00 |
Domsjö IF blå -
Selånger FK röd
|
1-2
|
Crawford Center (B) |
1/4-final 2 |
|
110 |
F00 |
13:00 |
Selånger FK blå -
IFK Timrå
|
0-3
|
HSB (C) |
1/4-final 3 |
|
111 |
F00 |
13:00 |
Domsjö IF svart -
Heffnersklubban BK blå
|
1-0
|
INTERSPORT (G) |
1/4-final 4 |
|
114 |
F0102 |
13:10 |
Alnö IF vit -
Matfors IF
|
1-0
|
Office IT-Partner (D) |
Semifinal 2 |
|
112 |
P01 |
13:10 |
Alnö IF röd -
GIF Sundsvall blå
|
0-2
|
TL TAK (E) |
Semifinal 1 |
|
113 |
P01 |
13:10 |
GIF Sundsvall vit -
Selånger FK blå
|
2-0
|
Wretmans (F) |
Semifinal 2 |
|
115 |
P99 |
14:00 |
GIF Sundsvall vit -
Domsjö IF
|
1-3
|
ABB (A) |
Semifinal 1 |
|
116 |
P99 |
14:00 |
Alnö IF röd -
GIF Sundsvall blå
|
2-4
|
Crawford Center (B) |
Semifinal 2 |
|
117 |
P00 |
14:00 |
Sundsvalls FF -
GIF Sundsvall vit
|
0-3
|
HSB (C) |
Semifinal 1 |
|
118 |
P00 |
14:00 |
Matfors IF -
Alnö IF röd
|
3-0
|
INTERSPORT (G) |
Semifinal 2 |
|
119 |
P02 |
14:00 |
Kubikenborgs IF svart -
Sundsvalls FF röd
|
1-0
|
Office IT-Partner (D) |
Semifinal 1 |
|
120 |
P02 |
14:00 |
Kubikenborgs IF gul -
Selånger FK P02 röd
|
1-3
|
TL TAK (E) |
Semifinal 2 |
|
121 |
P01 |
14:50 |
GIF Sundsvall blå -
GIF Sundsvall vit
|
0-2
|
Office IT-Partner (D) |
FINAL |
|
122 |
F0102 |
14:50 |
Alnö IF röd -
Alnö IF vit
|
1-1
|
TL TAK (E) |
FINAL |
|
123 |
F99 |
15:00 |
Selånger FK röd -
IFK Timrå vit
|
12-0
|
ABB (A) |
Semifinal 1 |
|
124 |
F99 |
15:00 |
Selånger FK blå -
Alnö IF
|
3-0
|
Crawford Center (B) |
Semifinal 2 |
|
125 |
F00 |
15:00 |
Alnö IF -
Selånger FK röd
|
0-2
|
HSB (C) |
Semifinal 1 |
|
126 |
F00 |
15:00 |
IFK Timrå -
Domsjö IF svart
|
2-0
|
INTERSPORT (G) |
Semifinal 2 |
|
127 |
P02 |
15:40 |
Kubikenborgs IF svart -
Selånger FK P02 röd
|
2-1
|
Wretmans (F) |
FINAL |
|
128 |
P99 |
16:00 |
Domsjö IF -
GIF Sundsvall blå
|
5-6
|
ABB (A) |
FINAL |
|
129 |
P00 |
16:00 |
GIF Sundsvall vit -
Matfors IF
|
5-6
|
Crawford Center (B) |
FINAL |
|
131 |
F00 |
17:00 |
Selånger FK röd -
IFK Timrå
|
1-0
|
ABB (A) |
FINAL |
|
130 |
F99 |
17:00 |
Selånger FK röd -
Selånger FK blå
|
2-3
|
HSB (C) |
FINAL |
|