153 |
GUL |
16:15 |
Team Preben -
Jessheeeeim 1
|
4-2
|
Teamdesign.no |
FINAL |
|
284 |
ROSA |
16:00 |
De Utrolige -
Erre herre er party
|
2-6
|
Kaffemann |
A-Plac. 3-4 |
|
154 |
GUL |
16:00 |
Tåsen Topguns -
Team Famous 2
|
0-2
|
Salming |
Plac. 3-4 |
|
283 |
ROSA |
16:00 |
Stolpe, stolpe, ribba in! -
Backstabbers United
|
3-5
|
Teamdesign.no |
A-FINAL |
|
352 |
ROD-4 |
15:45 |
Myggene -
Wannabes
|
4-3
|
Kaffemann |
|
|
342 |
ROD-3 |
15:45 |
Surfe Rose -
Torp Ninjaz
|
3-5
|
Salming |
|
|
332 |
ROD-2 |
15:45 |
Bygdø Vikings -
Kjøttkøllane
|
3-2
|
Teamdesign.no |
|
|
331 |
ROD-2 |
15:30 |
Jessheeeeim 2 -
Mix Fighters
|
1-2
|
Kaffemann |
|
|
152 |
GUL |
15:30 |
Jessheeeeim 1 -
Team Famous 2
|
3-2
|
Salming |
Semifinal 2 |
|
151 |
GUL |
15:30 |
Team Preben -
Tåsen Topguns
|
5-3
|
Teamdesign.no |
Semifinal 1 |
|
282 |
ROSA |
15:15 |
Erre herre er party -
Backstabbers United
|
1-4
|
Teamdesign.no |
A-Semifinal 2 |
|
340 |
ROD-3 |
15:15 |
Torp Ninjaz -
Mix Knighters
|
2-2
|
Salming |
|
|
281 |
ROSA |
15:15 |
Stolpe, stolpe, ribba in! -
De Utrolige
|
6-0
|
Kaffemann |
A-Semifinal 1 |
|
341 |
ROD-3 |
15:00 |
Søndre Vikings 1 -
GoldFish
|
1-1
|
Kaffemann |
|
|
148 |
GUL |
15:00 |
Tåsen Topguns -
Crocodille Junkees
|
9-2
|
Salming |
1/4-final 2 |
|
147 |
GUL |
15:00 |
Team Preben -
De navnløse
|
8-4
|
Teamdesign.no |
1/4-final 1 |
|
277 |
ROSA |
14:45 |
Stolpe, stolpe, ribba in! -
DrunkenDonuts
|
12-0
|
Kaffemann |
A-1/4-final 1 |
|
150 |
GUL |
14:45 |
GOLDfingers -
Team Famous 2
|
2-3
|
Salming |
1/4-final 4 |
|
149 |
GUL |
14:45 |
Jessheeeeim 1 -
3050 Mjøndærn
|
10-0
|
Teamdesign.no |
1/4-final 3 |
|
278 |
ROSA |
14:30 |
Den harde kjernen -
De Utrolige
|
0-1
|
Kaffemann |
A-1/4-final 2 |
|
279 |
ROSA |
14:30 |
Erre herre er party -
Pink Panthers
|
4-0
|
Salming |
A-1/4-final 3 |
|
280 |
ROSA |
14:30 |
Backstabbers United -
Team Barteby
|
2-0
|
Teamdesign.no |
A-1/4-final 4 |
|
315 |
ROD-1 |
14:15 |
Skien IBK -
Lucky Loosers
|
0-2
|
Kaffemann |
|
|
328 |
ROD-2 |
14:15 |
Jessheeeeim 2 -
Siste time fredag
|
11-0
|
Salming |
|
|
330 |
ROD-2 |
14:15 |
Norwegian Penguins hockey 2 -
Kjøttkøllane
|
5-4
|
Teamdesign.no |
|
|
329 |
ROD-2 |
14:00 |
Mix Fighters -
Bygdø Vikings
|
3-2
|
Salming |
|
|
313 |
ROD-1 |
14:00 |
Hunnakattafan -
Søndre vikings 3
|
6-2
|
Teamdesign.no |
|
|
353 |
ROD-4 |
14:00 |
Jessheeeeim 3 -
Søndre Vikings 2
|
1-5
|
Kaffemann |
|
|
333 |
ROD-2 |
13:45 |
Siste time fredag -
Norwegian Penguins hockey 2
|
1-9
|
Teamdesign.no |
|
|
253 |
ROSA-1 |
13:45 |
Team Twerk -
Jessheimdamene
|
1-0
|
Kaffemann |
|
|
318 |
ROD-1 |
13:45 |
Søndre vikings 3 -
Skien IBK
|
8-2
|
Salming |
|
|
274 |
ROSA-2 |
13:30 |
DrunkenDonuts -
Den harde kjernen
|
1-5
|
Kaffemann |
|
|
257 |
ROSA-1 |
13:30 |
Backstabbers United -
Stolpe, stolpe, ribba in!
|
1-3
|
Salming |
|
|
163 |
GUL-1 |
13:30 |
GOLDfingers -
Team Preben
|
4-6
|
Teamdesign.no |
|
|
273 |
ROSA-2 |
13:15 |
Superforvirra høner -
Erre herre er party
|
1-5
|
Kaffemann |
|
|
343 |
ROD-3 |
13:15 |
Mix Knighters -
Søndre Vikings 1
|
3-4
|
Salming |
|
|
174 |
GUL-2 |
13:15 |
De navnløse -
Team Famous 2
|
3-2
|
Teamdesign.no |
|
|
252 |
ROSA-1 |
13:00 |
Backstabbers United -
Pink Panthers
|
3-0
|
Kaffemann |
|
|
259 |
ROSA-1 |
13:00 |
Jessheimdamene -
Chunky Monkeys
|
0-5
|
Salming |
|
|
262 |
ROSA-2 |
13:00 |
Bio Bunnies -
Team Barteby
|
2-5
|
Teamdesign.no |
|
|
272 |
ROSA-2 |
12:45 |
Den harde kjernen -
Bio Bunnies
|
3-1
|
Kaffemann |
|
|
316 |
ROD-1 |
12:45 |
Hunnakattafan -
Norwegian Penguins hockey 1
|
3-1
|
Salming |
|
|
173 |
GUL-2 |
12:45 |
Jessheeeeim 1 -
Tåsen Topguns
|
7-4
|
Teamdesign.no |
|
|
169 |
GUL-2 |
12:30 |
Team Famous 2 -
Tåsen Topguns
|
4-3
|
Teamdesign.no |
|
|
251 |
ROSA-1 |
12:30 |
Jessheimdamene -
Stolpe, stolpe, ribba in!
|
0-7
|
Kaffemann |
|
|
271 |
ROSA-2 |
12:15 |
DrunkenDonuts -
Team Barteby
|
1-1
|
Kaffemann |
|
|
261 |
ROSA-1 |
12:15 |
Team Twerk -
Pink Panthers
|
0-4
|
Salming |
|
|
319 |
ROD-2 |
12:15 |
Bygdø Vikings -
Siste time fredag
|
6-1
|
Teamdesign.no |
|
|
275 |
ROSA-2 |
12:00 |
Bio Bunnies -
Erre herre er party
|
1-7
|
Kaffemann |
|
|
161 |
GUL-1 |
12:00 |
Team Preben -
Crocodille Junkees
|
5-3
|
Salming |
|
|
172 |
GUL-2 |
12:00 |
Team Famous 2 -
Billings
|
5-2
|
Teamdesign.no |
|
|
248 |
ROSA-1 |
11:45 |
Backstabbers United -
Jessheimdamene
|
7-0
|
Kaffemann |
|
|
171 |
GUL-2 |
11:45 |
Tåsen Topguns -
De navnløse
|
5-1
|
Teamdesign.no |
|
|
270 |
ROSA-2 |
11:30 |
Bio Bunnies -
Superforvirra høner
|
1-2
|
Kaffemann |
|
|
258 |
ROSA-1 |
11:30 |
Chunky Monkeys -
Team Twerk
|
2-2
|
Salming |
|
|
269 |
ROSA-2 |
11:15 |
Team Barteby -
Den harde kjernen
|
0-6
|
Kaffemann |
|
|
260 |
ROSA-1 |
11:15 |
Stolpe, stolpe, ribba in! -
De Utrolige
|
1-1
|
Salming |
|
|
170 |
GUL-2 |
11:15 |
Billings -
Jessheeeeim 1
|
0-4
|
Teamdesign.no |
|
|
249 |
ROSA-1 |
11:00 |
Pink Panthers -
Chunky Monkeys
|
4-0
|
Kaffemann |
|
|
265 |
ROSA-2 |
11:00 |
DrunkenDonuts -
Bio Bunnies
|
3-1
|
Salming |
|
|
250 |
ROSA-1 |
11:00 |
De Utrolige -
Team Twerk
|
9-0
|
Teamdesign.no |
|
|