3 |
P11-2 |
08:00 |
Saltsjö-Boo IF (svart) -
Ekerö IK Träkvista/Birka
|
3-0
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
4 |
P11-2 |
08:00 |
Spånga IS -2 -
IFK Haninge BRB P04:2
|
5-0
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
1 |
P11-1 |
08:00 |
Älvsjö AIK P04 Gul -
BooFF Lag 2
|
6-1
|
ÄS1 ÄngbySödra |
|
|
2 |
P11-1 |
08:00 |
Saltsjö-Boo IF (orange) -
Bällsta FF Grön
|
0-1
|
ÄS2 ÄngbySödra |
|
|
8 |
P11-4 |
08:40 |
Täby FK P04:2 -
Ängby IF
|
0-0
|
ÅKE1 Åkeshovs BP |
|
|
9 |
P11-4 |
08:40 |
Boo FF -
AIK P04 GUL
|
0-4
|
ÅKE2 Åkeshovs BP |
|
|
17 |
P11-3 |
09:20 |
Tullinge TP -
Bällsta FF Vit
|
3-2
|
ÅKE1 Åkeshovs BP |
|
|
18 |
P11-3 |
09:20 |
Danderyd SK -
Boo FF P04:9
|
3-0
|
ÅKE2 Åkeshovs BP |
|
|
29 |
P11-2 |
10:00 |
Ekerö IK Träkvista/Birka -
Spånga IS -2
|
2-10
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
30 |
P11-2 |
10:00 |
IFK Haninge BRB P04:2 -
Saltsjö-Boo IF (svart)
|
5-1
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
27 |
P11-1 |
10:00 |
BooFF Lag 2 -
Saltsjö-Boo IF (orange)
|
1-1
|
ÄS1 ÄngbySödra |
|
|
28 |
P11-1 |
10:00 |
Bällsta FF Grön -
Älvsjö AIK P04 Gul
|
1-2
|
ÄS2 ÄngbySödra |
|
|
31 |
P11-4 |
10:00 |
Ängby IF -
Boo FF
|
5-1
|
ÅKE1 Åkeshovs BP |
|
|
32 |
P11-4 |
10:00 |
AIK P04 GUL -
Täby FK P04:2
|
2-1
|
ÅKE2 Åkeshovs BP |
|
|
37 |
P11-3 |
10:40 |
Bällsta FF Vit -
Danderyd SK
|
0-7
|
ÅKE1 Åkeshovs BP |
|
|
38 |
P11-3 |
10:40 |
Boo FF P04:9 -
Tullinge TP
|
2-3
|
ÅKE2 Åkeshovs BP |
|
|
56 |
P11-2 |
12:00 |
IFK Haninge BRB P04:2 -
Ekerö IK Träkvista/Birka
|
6-1
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
57 |
P11-2 |
12:00 |
Saltsjö-Boo IF (svart) -
Spånga IS -2
|
1-9
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
54 |
P11-1 |
12:00 |
Bällsta FF Grön -
BooFF Lag 2
|
1-2
|
ÄS1 ÄngbySödra |
|
|
55 |
P11-1 |
12:00 |
Älvsjö AIK P04 Gul -
Saltsjö-Boo IF (orange)
|
7-1
|
ÄS2 ÄngbySödra |
|
|
58 |
P11-4 |
12:00 |
AIK P04 GUL -
Ängby IF
|
3-1
|
ÅKE1 Åkeshovs BP |
|
|
59 |
P11-4 |
12:00 |
Täby FK P04:2 -
Boo FF
|
1-0
|
ÅKE2 Åkeshovs BP |
|
|
64 |
P11-3 |
12:40 |
Boo FF P04:9 -
Bällsta FF Vit
|
1-2
|
ÅKE1 Åkeshovs BP |
|
|
65 |
P11-3 |
12:40 |
Tullinge TP -
Danderyd SK
|
0-6
|
ÅKE2 Åkeshovs BP |
|
|
79 |
P11 |
13:45 |
Tullinge TP -
Spånga IS -2
|
0-10
|
ÅKE1 Åkeshovs BP |
A-1/4-final 2 |
|
83 |
P11 |
14:00 |
Boo FF P04:9 -
Saltsjö-Boo IF (svart)
|
1-5
|
B1 Blackebergs BP |
B-1/4-final 2 |
|
84 |
P11 |
14:00 |
Bällsta FF Vit -
Ekerö IK Träkvista/Birka
|
9-8
|
B2 Blackebergs BP |
B-1/4-final 3 |
|
82 |
P11 |
14:00 |
Bällsta FF Grön -
Boo FF
|
2-0
|
NÄ1 Nälsta |
B-1/4-final 1 |
|
85 |
P11 |
14:00 |
Saltsjö-Boo IF (orange) -
Täby FK P04:2
|
2-0
|
NÄ2 Nälsta |
B-1/4-final 4 |
|
78 |
P11 |
14:00 |
Älvsjö AIK P04 Gul -
Ängby IF
|
2-1
|
ÄS1 ÄngbySödra |
A-1/4-final 1 |
|
81 |
P11 |
14:00 |
BooFF Lag 2 -
AIK P04 GUL
|
2-1
|
ÄS2 ÄngbySödra |
A-1/4-final 4 |
|
80 |
P11 |
14:00 |
Danderyd SK -
IFK Haninge BRB P04:2
|
3-0
|
ÅKE2 Åkeshovs BP |
A-1/4-final 3 |
|
105 |
P11 |
16:00 |
Bällsta FF Grön -
Saltsjö-Boo IF (svart)
|
3-1
|
NÄ1 Nälsta |
B-Semifinal 1 |
|
106 |
P11 |
16:00 |
Bällsta FF Vit -
Saltsjö-Boo IF (orange)
|
5-4
(STR) |
NÄ2 Nälsta |
B-Semifinal 2 |
|
103 |
P11 |
16:00 |
Älvsjö AIK P04 Gul -
Spånga IS -2
|
6-7
|
ÄS1 ÄngbySödra |
A-Semifinal 1 |
|
104 |
P11 |
16:00 |
Danderyd SK -
BooFF Lag 2
|
10-0
|
ÄS2 ÄngbySödra |
A-Semifinal 2 |
|
115 |
P11 |
18:00 |
Spånga IS -2 -
Danderyd SK
|
2-1
|
NÄ1 Nälsta |
A-FINAL |
|
116 |
P11 |
18:00 |
Bällsta FF Grön -
Bällsta FF Vit
|
8-4
|
NÄ2 Nälsta |
B-FINAL |
|