Pojkar 02
Antal: 59
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
354 | P02-4 | IFK Stocksund - Huddinge IF Vit | 4-1 |
Lö 2013-10-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
361 | P02-5 | 10:00 | Rönninge-Salem - Segeltorps IF P02-2 | 3-3 | Berga BP | ||
338 | P02-3 | 13:00 | Enskede IK - Hässelby SK P02-2 | 17-0 | Bäckahagens BP |
Må 2013-10-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
359 | P02-5 | 18:10 | Segeltorps IF P02-2 - Gröndals IK | 7-2 | Segeltorps IP |
On 2013-10-09
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
323 | P02-1 | 18:30 | Spånga IS: T - Nynäshamns IF | 3-0 | Spånga IP, (Inomhushallen, konstgräs) |
Må 2013-10-14
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
366 | P02-5 | 18:00 | Segeltorps IF P02-2 - Älvsjö AIK P02 Blå 2 | 5-0 | Segeltorps IP |
On 2013-10-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
318 | P02-1 | 18:30 | Spånga IS: T - Älvsjö AIK 4 | 7-1 | Spånga IP, (Inomhushallen, konstgräs) |
Lö 2013-10-19
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
321 | P02-1 | 10:00 | Älvsjö AIK 4 - Nynäshamns IF | 1-2 | Älvsjö IP | ||
357 | P02-4 | 14:00 | Huddinge IF Vit - FoC Farsta | 5-3 | Källbrinks IP | ||
329 | P02-2 | 14:30 | Hässelby SK FF - Saltsjöbadens If 5 | 2-1 | Smedshagens BP |
Sö 2013-10-20
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
319 | P02-1 | 11:00 | Nynäshamns IF - Essinge IK | 2-1 | Kvarnärngens IP | ||
341 | P02-3 | 13:00 | Hässelby SK P02-2 - Tyresö FF P02 Strand Blå/Grön | 4-1 | Smedshagens BP | ||
351 | P02-4 | 14:00 | Huddinge IF Vit - IFK Viksjö 7 | 4-4 | Källbrinks IP | ||
344 | P02-3 | 16:00 | Älvsjö AIK Svart - Hässelby SK P02-2 | 5-2 | Älvsjö IP |
Må 2013-10-21
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
363 | P02-5 | 18:10 | Segeltorps IF P02-2 - Hammarby IF 6 | 3-1 | Segeltorps IP |
On 2013-10-23
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
367 | P02-5 | 17:00 | Rönninge-Salem - Gröndals IK | 3-2 | Berga BP | ||
326 | P02-1 | 18:00 | Nynäshamns IF - Boo FF | 7-3 | Kvarnängens IP |
Lö 2013-10-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
365 | P02-5 | 14:00 | Hammarby IF 6 - Gröndals IK | 2-2 | Hammarbyhöjdens BP |
Sö 2013-10-27
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
335 | P02-2 | 10:00 | Saltsjöbadens If 5 - Täby United blå | 1-0 | Saltsjöbadens IP | ||
336 | P02-2 | 10:00 | Hässelby SK FF - Djurgården 0202 | 3-3 | Smedshagens BP | ||
360 | P02-5 | 14:00 | Hammarby IF 6 - Älvsjö AIK P02 Blå 2 | 3-1 | Hammarbyhöjdens BP | ||
358 | P02-5 | 16:00 | Hammarby IF 6 - Rönninge-Salem | 1-3 | Hammarbyhöjdens BP |
Lö 2013-11-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
337 | P02-2 | 10:15 | Älvsjö AIK P02 Blå 1 - Saltsjöbadens If 5 | 3-7 | Älvsjö IP |
Lö 2013-11-09
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
332 | P02-2 | 10:00 | Saltsjöbadens If 5 - Djurgården 0202 | 1-2 | Saltsjöbadens IP | ||
362 | P02-5 | 12:00 | Gröndals IK - Älvsjö AIK P02 Blå 2 | 1-0 | Gröndals BP | ||
339 | P02-3 | 13:30 | Tyresö FF P02 Strand Blå/Grön - Täby United | 4-6 | Tyresövallen | ||
320 | P02-1 | 14:00 | Boo FF - Spånga IS: T | 0-4 | Boovallen | ||
349 | P02-4 | 14:00 | IFK Viksjö 7 - FoC Farsta | 4-2 | Viksjövallen | ||
340 | P02-3 | 15:00 | Älvsjö AIK Svart - Enskede IK | 1-8 | Älvsjö IP |
Sö 2013-11-10
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
327 | P02-1 | 13:00 | Älvsjö AIK 4 - Essinge IK | 3-2 | |||
350 | P02-4 | 13:00 | IFK Stocksund - SpångaIS/FK Lag 03 | 1-8 | |||
352 | P02-4 | 14:00 | FoC Farsta - IFK Stocksund | 2-7 | |||
364 | P02-5 | 14:20 | Älvsjö AIK P02 Blå 2 - Rönninge-Salem | 3-2 | Älvsjö IP |
Ti 2013-11-12
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
322 | P02-1 | 18:00 | Essinge IK - Boo FF | 0-2 | Essinge Ip | ||
343 | P02-3 | 18:30 | Enskede IK - Tyresö FF P02 Strand Blå/Grön | 13-1 | Enskede IP |
To 2013-11-14
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
325 | P02-1 | 18:00 | Essinge IK - Spånga IS: T | 2-10 | Essinge IP |
Lö 2013-11-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
324 | P02-1 | 11:00 | Boo FF - Älvsjö AIK 4 | 1-1 | Boovallen | ||
346 | P02-3 | 13:30 | Tyresö FF P02 Strand Blå/Grön - Älvsjö AIK Svart | 2-11 | Tyresövallen | ||
356 | P02-4 | 14:00 | IFK Viksjö 7 - IFK Stocksund | 2-8 | Viksjövallen |
Sö 2013-11-17
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
333 | P02-2 | 13:00 | Täby United blå - Hässelby SK FF | 0-3 | Hägernäs IP |
Lö 2013-11-23
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
328 | P02-2 | 11:00 | Täby United blå - Älvsjö AIK P02 Blå 1 | 3-1 | Hägernäs IP |
Sö 2013-11-24
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
331 | P02-2 | 11:20 | Älvsjö AIK P02 Blå 1 - Hässelby SK FF | 1-5 | Älvsjö IP |
Lö 2013-11-30
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
353 | P02-4 | 13:00 | SpångaIS/FK Lag 03 - IFK Viksjö 7 | 5-1 | Viksjövallen |
Sö 2013-12-01
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
355 | P02-4 | 17:00 | FoC Farsta - SpångaIS/FK Lag 03 | 1-5 | Stora Mossen |
Lö 2014-01-18
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
334 | P02-2 | 16:30 | Djurgården 0202 - Älvsjö AIK P02 Blå 1 | 4-1 | Johan Björkman Hallen | ||
330 | P02-2 | 17:15 | Djurgården 0202 - Täby United blå | 5-0 | Johan Björkman Hallen |
Sö 2014-01-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
348 | P02-4 | 17:00 | SpångaIS/FK Lag 03 - Huddinge IF Vit | 7-1 | Spånga IP |
Sö 2014-03-09
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
347 | P02-3 | 12:30 | Hässelby SK P02-2 - Täby United | 3-7 | Hägernäs IP |
To 2014-03-13
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
345 | P02-3 | 18:30 | Täby United - Enskede IK | 1-11 | Enskede IP |
Sö 2014-03-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
342 | P02-3 | 10:00 | Täby United - Älvsjö AIK Svart | 3-1 | Hägernäs IP |
Ti 2014-03-25
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
574 | P02 | 17:45 | Täby United - Rönninge-Salem | 2-4 | Hägernäs BP | 1/8-final 8 |
On 2014-03-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
575 | P02 | Spånga IS: T - Enskede IK | 4-6 (STR) | Kärrtorps IP | 1/4-final 1. |
Lö 2014-03-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
570 | P02 | 09:30 | Hässelby SK FF - IFK Stocksund | 3-2 | Hässelby Gårds BP | 1/8-final 4 |
Sö 2014-03-30
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
576 | P02 | 11:00 | Segeltorps IF P02-2 - Hässelby SK FF | 1-3 | Älvsjö IP 4 | 1/4-final 2 | |
577 | P02 | 12:00 | Djurgården 0202 - Nynäshamns IF | 2-1 (FL) | Älvsjö IP 4 | 1/4-final 3 |
To 2014-04-24
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
578 | P02 | 16:00 | SpångaIS/FK Lag 03 - Rönninge-Salem | 7-1 | Spångahallen | 1/4-final 4 |
Fr 2014-05-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
580 | P02 | 18:30 | Djurgården 0202 - SpångaIS/FK Lag 03 | 2-0 | Manilla/Djurgården | Semifinal 2 |
To 2014-05-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
579 | P02 | 10:00 | Enskede IK - Hässelby SK FF | 3-1 | Älvsjö IP 4 | Semifinal 1 |
Fr 2014-06-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
581 | P02 | 13:00 | Enskede IK - Djurgården 0202 | 2-3 | Älvsjö IP 4 | FINAL |