23 |
Herr-2 |
08:00 |
Avenyn United FC -
Henåns IF
|
2-3
|
Sundahallen |
|
|
24 |
Herr-2 |
08:15 |
Morlanda GoIF -
Stenungsunds IF 1
|
0-4
|
Sundahallen |
|
|
25 |
Herr-3 |
08:30 |
Stenungsunds Futsal Förening -
Stala IF
|
3-2
|
Sundahallen |
|
|
26 |
Herr-3 |
08:45 |
IFK Valla -
Göteborgs FF
|
2-0
|
Sundahallen |
|
|
27 |
Herr-2 |
09:00 |
Vallens IF 2 -
Avenyn United FC
|
0-1
|
Sundahallen |
|
|
28 |
Herr-2 |
09:15 |
Henåns IF -
Morlanda GoIF
|
4-0
|
Sundahallen |
|
|
29 |
Herr-3 |
09:30 |
Grebbestad IF -
Stenungsunds Futsal Förening
|
3-2
|
Sundahallen |
|
|
30 |
Herr-3 |
09:45 |
Stala IF -
IFK Valla
|
2-1
|
Sundahallen |
|
|
33 |
Herr-2 |
10:30 |
Stenungsunds IF 1 -
Vallens IF 2
|
4-1
|
Sundahallen |
|
|
34 |
Herr-2 |
10:45 |
Avenyn United FC -
Morlanda GoIF
|
2-2
|
Sundahallen |
|
|
35 |
Herr-3 |
11:00 |
Göteborgs FF -
Grebbestad IF
|
2-4
|
Sundahallen |
|
|
36 |
Herr-3 |
11:15 |
Stenungsunds Futsal Förening -
IFK Valla
|
2-1
|
Sundahallen |
|
|
39 |
Herr-2 |
12:00 |
Vallens IF 2 -
Henåns IF
|
2-3
|
Sundahallen |
|
|
40 |
Herr-2 |
12:15 |
Stenungsunds IF 1 -
Avenyn United FC
|
2-1
|
Sundahallen |
|
|
41 |
Herr-3 |
12:30 |
Grebbestad IF -
Stala IF
|
1-1
|
Sundahallen |
|
|
42 |
Herr-3 |
12:45 |
Göteborgs FF -
Stenungsunds Futsal Förening
|
1-3
|
Sundahallen |
|
|
45 |
Herr-2 |
13:30 |
Morlanda GoIF -
Vallens IF 2
|
3-3
|
Sundahallen |
|
|
46 |
Herr-2 |
13:45 |
Henåns IF -
Stenungsunds IF 1
|
0-3
|
Sundahallen |
|
|
47 |
Herr-3 |
14:00 |
IFK Valla -
Grebbestad IF
|
3-3
|
Sundahallen |
|
|
48 |
Herr-3 |
14:15 |
Stala IF -
Göteborgs FF
|
3-4
|
Sundahallen |
|
|
49 |
Herr-4 |
14:30 |
Libertà Futsal Club -
Gilleby IF
|
6-0
|
Sundahallen |
|
|
50 |
Herr-4 |
14:45 |
Svenshögens SK -
Qviding FIF
|
1-3
|
Sundahallen |
|
|
51 |
Herr-5 |
15:00 |
Ödsmåls IK -
Uddevalla IS
|
1-2
|
Sundahallen |
|
|
52 |
Herr-5 |
15:15 |
Stenungsunds IF 3 Old -
Uddevalla Futsalförening
|
0-5
|
Sundahallen |
|
|
53 |
Herr-5 |
15:30 |
Hjärtums IS -
Lunden ÖBK
|
1-6
|
Sundahallen |
|
|
56 |
Herr-4 |
16:15 |
Vallens IF 1 -
Libertà Futsal Club
|
2-1
|
Sundahallen |
|
|
57 |
Herr-4 |
16:30 |
Gilleby IF -
Svenshögens SK
|
2-3
|
Sundahallen |
|
|
58 |
Herr-5 |
16:45 |
Uddevalla Futsalförening -
Ödsmåls IK
|
1-3
|
Sundahallen |
|
|
59 |
Herr-5 |
17:00 |
Uddevalla IS -
Hjärtums IS
|
3-1
|
Sundahallen |
|
|
60 |
Herr-5 |
17:15 |
Lunden ÖBK -
Stenungsunds IF 3 Old
|
4-2
|
Sundahallen |
|
|
63 |
Herr-4 |
18:00 |
Qviding FIF -
Vallens IF 1
|
4-3
|
Sundahallen |
|
|
64 |
Herr-4 |
18:15 |
Libertà Futsal Club -
Svenshögens SK
|
4-2
|
Sundahallen |
|
|
65 |
Herr-5 |
18:30 |
Hjärtums IS -
Uddevalla Futsalförening
|
1-8
|
Sundahallen |
|
|
66 |
Herr-5 |
18:45 |
Uddevalla IS -
Lunden ÖBK
|
3-2
|
Sundahallen |
|
|
67 |
Herr-5 |
19:00 |
Ödsmåls IK -
Stenungsunds IF 3 Old
|
0-0
|
Sundahallen |
|
|
70 |
Herr-4 |
19:45 |
Vallens IF 1 -
Gilleby IF
|
2-0
|
Sundahallen |
|
|
71 |
Herr-4 |
20:00 |
Qviding FIF -
Libertà Futsal Club
|
4-0
|
Sundahallen |
|
|
72 |
Herr-5 |
20:15 |
Uddevalla Futsalförening -
Uddevalla IS
|
2-2
|
Sundahallen |
|
|
73 |
Herr-5 |
20:30 |
Lunden ÖBK -
Ödsmåls IK
|
2-4
|
Sundahallen |
|
|
74 |
Herr-5 |
20:45 |
Stenungsunds IF 3 Old -
Hjärtums IS
|
2-1
|
Sundahallen |
|
|
75 |
Herr-4 |
21:00 |
Svenshögens SK -
Vallens IF 1
|
0-4
|
Sundahallen |
|
|
76 |
Herr-4 |
21:15 |
Gilleby IF -
Qviding FIF
|
1-6
|
Sundahallen |
|
|
77 |
Herr-5 |
21:30 |
Uddevalla Futsalförening -
Lunden ÖBK
|
4-3
|
Sundahallen |
|
|
78 |
Herr-5 |
21:45 |
Ödsmåls IK -
Hjärtums IS
|
2-2
|
Sundahallen |
|
|
79 |
Herr-5 |
22:00 |
Uddevalla IS -
Stenungsunds IF 3 Old
|
1-1
|
Sundahallen |
|
|