Gymnasiet Pojkar
Antal: 54
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
247 | GyP-21 | Värmdö Gy - Distra Gymnasium | Dolt | ||||
248 | GyP-21 | Nacka enskilda - Upplands-Bro Gy 1 | Dolt |
Lö 0002-02-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
172 | GyP-17 | Tullinge Gy - Bromma Gy | 3-0 | ||||
173 | GyP-17 | Värmdö Gy - Tullinge Gy | 3-0 | ||||
174 | GyP-17 | Bromma Gy - Värmdö Gy | 5-5 |
On 2018-02-21
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
62 | GyP-8 | Österåkers Gy - Skärgårds Gy | 2-2 | Österåkers Sportcentrum | |||
63 | GyP-8 | 13:00 | Rudbecks Gy 1 - Österåkers Gy | 4-2 | Österåkers Sportcentrum | ||
61 | GyP-8 | 13:30 | Skärgårds Gy - Rudbecks Gy 1 | 1-4 | Åkersberga Sportcentrum |
Må 2018-03-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
34 | GyP-1 | 00:00 | Tumba Gy - Huddinge Gy 2 | 2-1 | Arrangör IP | ||
35 | GyP-1 | 00:00 | Sjödals Gy - Tumba Gy | 4-0 | Arrangör IP | ||
36 | GyP-1 | 00:00 | Huddinge Gy 2 - Sjödals Gy | 0-2 | Arrangör IP |
Ti 2018-03-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
160 | GyP-2 | Kärrtorps Gy 2 - Värmdö Gy | 1-1 | ||||
161 | GyP-2 | Nacka enskilda - Värmdö Tekniska Gy | 4-2 | ||||
162 | GyP-2 | Värmdö Gy - Nacka enskilda | 1-1 | ||||
163 | GyP-2 | Värmdö Tekniska Gy - Kärrtorps Gy 2 | 0-3 | ||||
164 | GyP-2 | Värmdö Tekniska Gy - Värmdö Gy | 1-5 | ||||
165 | GyP-2 | Kärrtorps Gy 2 - Nacka enskilda | 2-3 | ||||
49 | GyP-4 | 00:00 | Rönninge Gy - Distra Gymnasium | 2-6 | Arrangör IP | ||
50 | GyP-4 | 00:00 | Kärrtorps Gy 1 - Rönninge Gy | 2-4 | Arrangör IP | ||
51 | GyP-4 | 00:00 | Distra Gymnasium - Kärrtorps Gy 1 | 8-4 | Arrangör IP |
On 2018-03-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
55 | GyP-6 | 00:00 | Norra Reals Gy - Grillska Gy 1 | 0-3 | Arrangör IP | ||
56 | GyP-6 | 00:00 | Upplands-Bro Gy 2 - Norra Reals Gy | 4-1 | Arrangör IP | ||
57 | GyP-6 | 00:00 | Grillska Gy 1 - Upplands-Bro Gy 2 | 1-4 | Arrangör IP | ||
58 | GyP-7 | 00:00 | S:t Eriks Gy 1 - Grillska Gy 2 | 7-1 | Arrangör IP | ||
59 | GyP-7 | 00:00 | Upplands-Bro Gy 3 - S:t Eriks Gy 1 | 5-4 | Arrangör IP | ||
60 | GyP-7 | 00:00 | Grillska Gy 2 - Upplands-Bro Gy 3 | 0-4 | Arrangör IP |
To 2018-03-08
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
52 | GyP-5 | 00:00 | S:t Eriks Gy 2 - JENSEN södra Gy | 3-2 | Arrangör IP | ||
53 | GyP-5 | 00:00 | Upplands-Bro Gy 1 - S:t Eriks Gy 2 | 9-0 | Arrangör IP | ||
54 | GyP-5 | 00:00 | JENSEN södra Gy - Upplands-Bro Gy 1 | 2-5 | Arrangör IP | ||
47 | GyP-3 | 11:30 | Östra Gy - Tullinge Gy | 1-2 | Östra Gy | ||
48 | GyP-3 | 12:00 | Huddinge Gy 1 - Östra Gy | 2-0 | Östra Gy | ||
46 | GyP-3 | 12:30 | Tullinge Gy - Huddinge Gy 1 | 3-1 | Östra Gy |
Fr 2018-03-09
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
40 | GyP-11 | 00:00 | Sthlm byggtekniska Gy - Blackebergs Gy 2 | 5-2 | Arrangör IP | ||
41 | GyP-11 | 00:00 | Rudbeck Gy 2 - Sthlm byggtekniska Gy | 2-0 | Arrangör IP | ||
42 | GyP-11 | 00:00 | Blackebergs Gy 2 - Rudbeck Gy 2 | 1-6 | Arrangör IP |
To 2018-03-15
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | GyP-10 | 00:00 | Sthlm Science/Innovation Gy - Rudbeck Gy 3 | 3-3 | Arrangör IP | ||
38 | GyP-10 | 00:00 | Danderyd Gy - Sthlm Science/Innovation Gy | 6-1 | Arrangör IP | ||
39 | GyP-10 | 00:00 | Rudbeck Gy 3 - Danderyd Gy | 1-5 | Arrangör IP | ||
66 | GyP-9 | 10:00 | Blackebergs Gy 1 - Bromma Gy | 1-2 | Arrangör IP | ||
64 | GyP-9 | 10:45 | Kungsholmens Gy - Blackebergs Gy 1 | 2-4 | Arrangör IP | ||
65 | GyP-9 | 11:30 | Bromma Gy - Kungsholmens Gy | 5-1 | Arrangör IP |
Må 2018-04-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
175 | GyP-18 | Rudbeck Gy 2 - Sjödals Gy | 1-2 | ||||
176 | GyP-18 | Upplands-Bro Gy 1 - Rudbeck Gy 2 | 3-2 | ||||
177 | GyP-18 | Sjödals Gy - Upplands-Bro Gy 1 | 0-2 | ||||
178 | GyP-19 | Rudbecks Gy 1 - Distra Gymnasium | 0-2 | ||||
179 | GyP-19 | Upplands-Bro Gy 3 - Rudbecks Gy 1 | 7-6 | ||||
180 | GyP-19 | Distra Gymnasium - Upplands-Bro Gy 3 | 3-1 | ||||
181 | GyP-20 | Danderyd Gy - Nacka enskilda | 3-4 | ||||
182 | GyP-20 | Upplands-Bro Gy 2 - Danderyd Gy | 0-7 | ||||
183 | GyP-20 | Nacka enskilda - Upplands-Bro Gy 2 | 3-2 |
Fr 2018-05-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
249 | GyP-21 | 10:00 | Distra Gymnasium - Nacka enskilda | 4-0 | Semifinal 2 | ||
250 | GyP-21 | 10:00 | Upplands-Bro Gy 1 - Värmdö Gy | 4-2 | Semifinal 1 | ||
252 | GyP-21 | 11:00 | Värmdö Gy - Nacka enskilda | 3-4 | Bronsmatch | ||
251 | GyP-21 | 12:00 | Upplands-Bro Gy 1 - Distra Gymnasium | 4-2 | FINAL |