505 |
P10M |
08:00 |
Vasalunds IF S -
MIK Vargarna
|
4-1
|
Bromsten BR1 |
C-1/4-final 3 |
|
506 |
P10M |
08:00 |
Brottby SK -
IF Brommapojkarna 25
|
0-3
|
Bromsten BR2 |
C-1/4-final 4 |
|
503 |
P10M |
08:00 |
Tyresö FF Strand -
MIK Björnarna
|
3-0
|
Spånga SPÅ1 |
C-1/4-final 1 |
|
504 |
P10M |
08:00 |
Älvsjö AIK -
Sundbybergs IK P04 Rissne
|
5-2
|
Spånga SPÅ2 |
C-1/4-final 2 |
|
538 |
P10M |
10:00 |
Tyresö FF Strand -
Älvsjö AIK
|
2-4
|
Bromsten BR1 |
C-Semifinal 1 |
|
539 |
P10M |
10:00 |
Vasalunds IF S -
IF Brommapojkarna 25
|
3-1
|
Bromsten BR2 |
C-Semifinal 2 |
|
571 |
P10M |
12:00 |
Älvsjö AIK -
Vasalunds IF S
|
1-3
|
Ängby Södra ÄS2 |
C-FINAL |
|
597 |
P10M |
13:20 |
Saltsjöbadens IF lag blå -
Bällsta FF
|
1-2
|
Bromsten BR1 |
B-1/4-final 3 |
|
598 |
P10M |
13:20 |
Upsala IF Vit -
Hammarby 04.2
|
5-0
|
Bromsten BR2 |
B-1/4-final 4 |
|
595 |
P10M |
13:20 |
IFK Viksjö P04-2 VIT -
Dif P05:46
|
2-0
|
Spånga SPÅ1 |
B-1/4-final 1 |
|
596 |
P10M |
13:20 |
Nockebyhovs IF 1 -
Saltsjöbadens IF lag vit
|
2-4
|
Spånga SPÅ2 |
B-1/4-final 2 |
|
623 |
P10M |
14:40 |
Årsta FF 3 -
Danderyds SK Blå
|
2-4
|
Bromsten BR1 |
A-1/4-final 3 |
|
624 |
P10M |
14:40 |
IFK Stocksund -
Täby United EKF - Grön
|
4-1
|
Bromsten BR2 |
A-1/4-final 4 |
|
621 |
P10M |
14:40 |
Täby FK P04:2 Blå -
Gröndals IK
|
5-6
|
Spånga SPÅ1 |
A-1/4-final 1 |
|
622 |
P10M |
14:40 |
Danderyds SK Vit -
Sollentuna FK Kärrdal
|
2-4
|
Spånga SPÅ2 |
A-1/4-final 2 |
|
630 |
P10M |
15:20 |
Bällsta FF -
Upsala IF Vit
|
2-0
|
Bromsten BR1 |
B-Semifinal 2 |
|
629 |
P10M |
15:20 |
IFK Viksjö P04-2 VIT -
Saltsjöbadens IF lag vit
|
4-1
|
Spånga SPÅ1 |
B-Semifinal 1 |
|
654 |
P10M |
16:40 |
Gröndals IK -
Sollentuna FK Kärrdal
|
3-2
|
Bromsten BR1 |
A-Semifinal 1 |
|
655 |
P10M |
16:40 |
Danderyds SK Blå -
IFK Stocksund
|
4-1
|
Bromsten BR2 |
A-Semifinal 2 |
|
660 |
P10M |
17:20 |
IFK Viksjö P04-2 VIT -
Bällsta FF
|
3-2
|
Ängby Södra ÄS2 |
B-FINAL |
|
669 |
P10M |
18:00 |
Gröndals IK -
Danderyds SK Blå
|
4-2
|
Bromsten BR2 |
A-FINAL |
|