1 |
P07M-1 |
08:20 |
AIK P07 Orange -
Ekerö IK Gul
|
2-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
2 |
P07M-1 |
08:20 |
Hässelby SK P07-2 Röd -
IF Brommapojkarna P07-06
|
0-5
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
11 |
P07M-2 |
09:00 |
Ekerö IK Svart -
Hässelby SK P07-2 Svart
|
2-4
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
12 |
P07M-2 |
09:00 |
IF Brommapojkarna P07-4 -
Spånga IS FK
|
2-2
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
3 |
P07M-1 |
09:40 |
Sickla IF blå -
AIK P07 Orange
|
4-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
4 |
P07M-1 |
09:40 |
Ekerö IK Gul -
Hässelby SK P07-2 Röd
|
5-1
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
13 |
P07M-2 |
10:20 |
Ängby IF RV -
Ekerö IK Svart
|
5-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
14 |
P07M-2 |
10:20 |
Hässelby SK P07-2 Svart -
IF Brommapojkarna P07-4
|
3-2
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
5 |
P07M-1 |
11:00 |
IF Brommapojkarna P07-06 -
Sickla IF blå
|
1-4
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
6 |
P07M-1 |
11:00 |
AIK P07 Orange -
Hässelby SK P07-2 Röd
|
1-2
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
15 |
P07M-2 |
11:40 |
Spånga IS FK -
Ängby IF RV
|
4-6
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
16 |
P07M-2 |
11:40 |
Ekerö IK Svart -
IF Brommapojkarna P07-4
|
1-9
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
7 |
P07M-1 |
12:20 |
Sickla IF blå -
Ekerö IK Gul
|
6-1
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
8 |
P07M-1 |
12:20 |
IF Brommapojkarna P07-06 -
AIK P07 Orange
|
2-0
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
17 |
P07M-2 |
13:00 |
Ängby IF RV -
Hässelby SK P07-2 Svart
|
8-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
18 |
P07M-2 |
13:00 |
Spånga IS FK -
Ekerö IK Svart
|
5-0
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
9 |
P07M-1 |
13:40 |
Hässelby SK P07-2 Röd -
Sickla IF blå
|
1-5
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
10 |
P07M-1 |
13:40 |
Ekerö IK Gul -
IF Brommapojkarna P07-06
|
3-4
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
19 |
P07M-2 |
14:20 |
IF Brommapojkarna P07-4 -
Ängby IF RV
|
2-2
|
Grimsta GR3 |
|
|
21 |
P07M-3 |
14:20 |
Enebybergs IF X -
Huddinge IF
|
2-1
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
22 |
P07M-3 |
14:20 |
IF Brommapojkarna 07-5 -
Kälvesta IOF
|
5-1
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
20 |
P07M-2 |
15:00 |
Hässelby SK P07-2 Svart -
Spånga IS FK
|
1-6
|
Grimsta GR3 |
|
|
31 |
P07M-4 |
15:00 |
Enebybergs IF Y -
Hässelby SK P078 2
|
3-1
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
32 |
P07M-4 |
15:00 |
IF Brommapojkarna 07-15 -
IF Brommapojkarna 07-20
|
0-1
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
41 |
P07M-5 |
15:40 |
Bele Barkarby P07 -
Enebybergs IF Z
|
2-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
23 |
P07M-3 |
16:20 |
Vendelsö IK Svart -
Enebybergs IF X
|
1-1
|
Hässelby Gård HG1 |
|
|
24 |
P07M-3 |
16:20 |
Huddinge IF -
IF Brommapojkarna 07-5
|
4-0
|
Hässelby Gård HG2 |
|
|
33 |
P07M-4 |
16:20 |
Pappas pojkar -
Enebybergs IF Y
|
2-1
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
34 |
P07M-4 |
16:20 |
Hässelby SK P078 2 -
IF Brommapojkarna 07-15
|
0-5
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
43 |
P07M-5 |
17:00 |
Årsta P07 Svart -
Bele Barkarby P07
|
4-0
|
Hässelby Gård HG1 |
|
|
35 |
P07M-4 |
17:00 |
IF Brommapojkarna 07-20 -
Pappas pojkar
|
2-2
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
36 |
P07M-4 |
17:00 |
Enebybergs IF Y -
IF Brommapojkarna 07-15
|
1-5
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
25 |
P07M-3 |
17:40 |
Kälvesta IOF -
Vendelsö IK Svart
|
0-3
|
Hässelby Gård HG1 |
|
|
26 |
P07M-3 |
17:40 |
Enebybergs IF X -
IF Brommapojkarna 07-5
|
2-4
|
Hässelby Gård HG2 |
|
|
45 |
P07M-5 |
17:50 |
Råsunda IS -
Årsta P07 Svart
|
1-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
37 |
P07M-4 |
18:20 |
Pappas pojkar -
Hässelby SK P078 2
|
2-2
|
Hässelby Gård HG1 |
|
|
38 |
P07M-4 |
18:20 |
IF Brommapojkarna 07-20 -
Enebybergs IF Y
|
5-1
|
Hässelby Gård HG2 |
|
|
27 |
P07M-3 |
19:00 |
Vendelsö IK Svart -
Huddinge IF
|
2-0
|
Hässelby Gård HG1 |
|
|
28 |
P07M-3 |
19:00 |
Kälvesta IOF -
Enebybergs IF X
|
1-5
|
Hässelby Gård HG2 |
|
|
47 |
P07M-5 |
19:00 |
Årsta P07 Svart -
Enebybergs IF Z
|
2-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
48 |
P07M-5 |
19:00 |
Råsunda IS -
Bele Barkarby P07
|
2-6
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
29 |
P07M-3 |
19:40 |
IF Brommapojkarna 07-5 -
Vendelsö IK Svart
|
2-4
|
Hässelby Gård HG1 |
|
|
30 |
P07M-3 |
19:40 |
Huddinge IF -
Kälvesta IOF
|
4-0
|
Hässelby Gård HG2 |
|
|
39 |
P07M-4 |
19:40 |
IF Brommapojkarna 07-15 -
Pappas pojkar
|
9-1
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
40 |
P07M-4 |
19:40 |
Hässelby SK P078 2 -
IF Brommapojkarna 07-20
|
0-4
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
50 |
P07M-5 |
20:00 |
Enebybergs IF Z -
Råsunda IS
|
1-2
|
Hässelby IP IP6 |
|
|