1 |
F8-1 |
09:00 |
Boo FF -
Älvsjö AIK FF F10 Vit
|
Dolt
|
Älvsjö IP 1 |
|
|
3 |
F8-1 |
09:00 |
Hanvikens SK -
Stureby sport klubb, SSK2
|
Dolt
|
Älvsjö IP 10 |
|
|
2 |
F8-1 |
09:00 |
Sörskogens IF vit -
Hammarby F10:2
|
Dolt
|
Älvsjö IP 2 |
|
|
16 |
F8-2 |
09:00 |
Järla IF - Vit -
Sörskogens IF röd
|
Dolt
|
Älvsjö IP 3 |
|
|
17 |
F8-2 |
09:00 |
Enskede F10 Blå -
Örby IS Röd
|
Dolt
|
Älvsjö IP 4 |
|
|
22 |
F8-3 |
09:30 |
Nifen F-10 -
Spånga F10-3 vit
|
Dolt
|
Älvsjö IP 1 |
|
|
23 |
F8-3 |
09:30 |
Enskede IK Grön -
Örby IS Blå
|
Dolt
|
Älvsjö IP 2 |
|
|
28 |
F8-4 |
09:30 |
Spånga IS F10-3 -
Stureby sport klubb, SSK1
|
Dolt
|
Älvsjö IP 3 |
|
|
29 |
F8-4 |
09:30 |
Järla IF - Svart -
Älvsjö AIK FF F10Blå
|
Dolt
|
Älvsjö IP 4 |
|
|
6 |
F8-1 |
10:00 |
Stureby sport klubb, SSK2 -
Sörskogens IF vit
|
Dolt
|
Älvsjö IP 1 |
|
|
4 |
F8-1 |
10:00 |
Hammarby F10:2 -
Boo FF
|
Dolt
|
Älvsjö IP 10 |
|
|
5 |
F8-1 |
10:00 |
Älvsjö AIK FF F10 Vit -
Hanvikens SK
|
Dolt
|
Älvsjö IP 2 |
|
|
18 |
F8-2 |
10:00 |
Sörskogens IF röd -
Enskede F10 Blå
|
Dolt
|
Älvsjö IP 3 |
|
|
19 |
F8-2 |
10:00 |
Örby IS Röd -
Järla IF - Vit
|
Dolt
|
Älvsjö IP 4 |
|
|
25 |
F8-3 |
10:30 |
Örby IS Blå -
Nifen F-10
|
Dolt
|
Älvsjö IP 1 |
|
|
24 |
F8-3 |
10:30 |
Spånga F10-3 vit -
Enskede IK Grön
|
Dolt
|
Älvsjö IP 2 |
|
|
30 |
F8-4 |
10:30 |
Stureby sport klubb, SSK1 -
Järla IF - Svart
|
Dolt
|
Älvsjö IP 3 |
|
|
31 |
F8-4 |
10:30 |
Älvsjö AIK FF F10Blå -
Spånga IS F10-3
|
Dolt
|
Älvsjö IP 4 |
|
|
9 |
F8-1 |
11:00 |
Boo FF -
Sörskogens IF vit
|
Dolt
|
Älvsjö IP 1 |
|
|
8 |
F8-1 |
11:00 |
Älvsjö AIK FF F10 Vit -
Stureby sport klubb, SSK2
|
Dolt
|
Älvsjö IP 10 |
|
|
7 |
F8-1 |
11:00 |
Hanvikens SK -
Hammarby F10:2
|
Dolt
|
Älvsjö IP 2 |
|
|
20 |
F8-2 |
11:00 |
Örby IS Röd -
Sörskogens IF röd
|
Dolt
|
Älvsjö IP 3 |
|
|
21 |
F8-2 |
11:00 |
Järla IF - Vit -
Enskede F10 Blå
|
Dolt
|
Älvsjö IP 4 |
|
|
27 |
F8-3 |
11:30 |
Nifen F-10 -
Enskede IK Grön
|
Dolt
|
Älvsjö IP 1 |
|
|
26 |
F8-3 |
11:30 |
Örby IS Blå -
Spånga F10-3 vit
|
Dolt
|
Älvsjö IP 2 |
|
|
32 |
F8-4 |
11:30 |
Älvsjö AIK FF F10Blå -
Stureby sport klubb, SSK1
|
Dolt
|
Älvsjö IP 3 |
|
|
33 |
F8-4 |
11:30 |
Spånga IS F10-3 -
Järla IF - Svart
|
Dolt
|
Älvsjö IP 4 |
|
|