127 |
P9-4 |
|
IES Älvsjö -
Rudanskolans IF
|
0-5
|
|
|
|
128 |
P9-4 |
|
Söderbymalmsskolan -
IES Älvsjö
|
4-0
|
|
|
|
129 |
P9-4 |
|
Rudanskolans IF -
Söderbymalmsskolan
|
0-2
|
|
|
|
1 |
F8-1 |
00:00 |
Vallentuna Friskola -
Bergtorp
|
0-3
|
Arragör IP |
|
|
2 |
F8-1 |
00:00 |
Skarpängsskolan -
Vallentuna Friskola
|
0-6
|
Arragör IP |
|
|
3 |
F8-1 |
00:00 |
Bergtorp -
Skarpängsskolan
|
3-0
|
Arragör IP |
|
|
5 |
F8-2 |
00:00 |
(H) Aspudden 2 -
Krängis-Skol If F
|
3-0
|
Arragör IP |
|
|
6 |
F8-2 |
00:00 |
Kista grundskola -
(H) Aspudden 2
|
0-2
|
Arragör IP |
|
|
9 |
F8-2 |
00:00 |
Helenelundsskolan -
(H) Aspudden 2
|
0-4
|
Arragör IP |
|
|
10 |
F8-3 |
00:00 |
Kunskapsskolan, Tyresö -
Eklidens skola
|
0-7
|
Arragör IP |
|
|
11 |
F8-3 |
00:00 |
Vendelsömalmsskolan -
Kunskapsskolan, Tyresö
|
0-0
|
Arragör IP |
|
|
12 |
F8-3 |
00:00 |
Eklidens skola -
Vendelsömalmsskolan
|
6-0
|
Arragör IP |
|
|
14 |
F8-4 |
00:00 |
Aspudden 1 -
Rudanskolans IF
|
4-0
|
Arragör IP |
|
|
15 |
F8-4 |
00:00 |
Almaskolan -
Aspudden 1
|
0-3
|
Arragör IP |
|
|
18 |
F9-1 |
00:00 |
Kronängsskolan -
Helenelundsskolan
|
0-2
|
Arragör IP |
|
|
20 |
F9-2 |
00:00 |
(H) Aspudden -
VRS Vasastan
|
2-0
|
Arragör IP |
|
|
21 |
F9-2 |
00:00 |
Hässelbygårdsskolan -
(H) Aspudden
|
0-5
|
Arragör IP |
|
|
24 |
F9-2 |
00:00 |
Almaskolan -
(H) Aspudden
|
0-2
|
Arragör IP |
|
|
30 |
GyF-1 |
00:00 |
Grillska Gymnasiet -
Värmdö Gy
|
0-9
|
Arragör IP |
|
|
31 |
GyF-2 |
00:00 |
Norra Real -
Kungsholmens gymnasium
|
2-0
|
Arragör IP |
|
|
32 |
GyF-2 |
00:00 |
Sjödals Gy -
Norra Real
|
0-1
|
Arragör IP |
|
|
33 |
GyF-2 |
00:00 |
Kungsholmens gymnasium -
Sjödals Gy
|
1-1
|
Arragör IP |
|
|
37 |
GyP-1 |
00:00 |
Österåkers Gy -
Skärgårds Gy
|
0-3
|
Arragör IP |
|
|
38 |
GyP-1 |
00:00 |
Rudbeck Gy -
Österåkers Gy
|
5-0
|
Arragör IP |
|
|
39 |
GyP-1 |
00:00 |
Skärgårds Gy -
Rudbeck Gy
|
1-1
|
Arragör IP |
|
|
40 |
GyP-10 |
00:00 |
Väsby Nya Gymnasium -
Nacka Enskilda Gy
|
6-1
|
Arragör IP |
|
|
41 |
GyP-10 |
00:00 |
Upplands-Bro Gy -
Väsby Nya Gymnasium
|
2-0
|
Arragör IP |
|
|
42 |
GyP-10 |
00:00 |
Nacka Enskilda Gy -
Upplands-Bro Gy
|
0-4
|
Arragör IP |
|
|
43 |
GyP-2 |
00:00 |
Stockholm Science IF -
Spånga G EK16
|
1-1
|
Arragör IP |
|
|
44 |
GyP-2 |
00:00 |
Bromma Gy -
Stockholm Science IF
|
1-1
|
Arragör IP |
|
|
45 |
GyP-2 |
00:00 |
Spånga G EK16 -
Bromma Gy
|
0-1
|
Arragör IP |
|
|
46 |
GyP-3 |
00:00 |
Tumba Gy -
Tullinge Gy
|
0-3
|
Arragör IP |
|
|
47 |
GyP-3 |
00:00 |
Huddinge Gy -
Tumba Gy
|
3-1
|
Arragör IP |
|
|
48 |
GyP-3 |
00:00 |
Tullinge Gy -
Huddinge Gy
|
0-0
|
Arragör IP |
|
|
49 |
GyP-4 |
00:00 |
Påhlmans Gy -
JENSEN Södra
|
1-2
|
Arragör IP |
|
|
50 |
GyP-4 |
00:00 |
Sjödals Gy -
Påhlmans Gy
|
2-1
|
Arragör IP |
|
|
51 |
GyP-4 |
00:00 |
JENSEN Södra -
Sjödals Gy
|
0-3
|
Arragör IP |
|
|
53 |
GyP-5 |
00:00 |
Värmdö Gy -
Värmdö Tekniska Gy
|
3-0
|
Arragör IP |
|
|
57 |
GyP-6 |
00:00 |
Kungsholmens Gy -
Distra Gy 1
|
0-1
|
Arragör IP |
|
|
58 |
GyP-7 |
00:00 |
Jensen Internationella -
Elektriker Gy
|
1-1
|
Arragör IP |
|
|
59 |
GyP-7 |
00:00 |
Grillska Gy 1 -
Jensen Internationella
|
0-0
|
Arragör IP |
|
|
60 |
GyP-7 |
00:00 |
Elektriker Gy -
Grillska Gy 1
|
2-0
|
Arragör IP |
|
|
64 |
GyP-9 |
00:00 |
YBC -
ISSR Vikings
|
1-1
|
Arragör IP |
|
|
65 |
GyP-9 |
00:00 |
Distra Gy 2 -
YBC
|
0-1
|
Arragör IP |
|
|
66 |
GyP-9 |
00:00 |
ISSR Vikings -
Distra Gy 2
|
0-0
|
Arragör IP |
|
|
80 |
P8-5 |
00:00 |
Aspudden 2 -
Sjöängsskolans IF
|
3-0
|
Arragör IP |
|
|
84 |
P8-5 |
00:00 |
Fittjaskolan -
Aspudden 2
|
0-2
|
Arragör IP |
|
|
85 |
P8-6 |
00:00 |
ISSR Vikings -
Eklidens skola
|
1-3
|
Arragör IP |
|
|
86 |
P8-6 |
00:00 |
Kunskapsskolan, Tyresö -
ISSR Vikings
|
2-2
|
Arragör IP |
|
|
87 |
P8-6 |
00:00 |
Eklidens skola -
Kunskapsskolan, Tyresö
|
7-0
|
Arragör IP |
|
|
88 |
P8-7 |
00:00 |
Knorra -
Almaskolan
|
0-3
|
Arragör IP |
|
|
89 |
P8-7 |
00:00 |
Vendelsömalmsskolan -
Knorra
|
3-0
|
Arragör IP |
|
|
90 |
P8-7 |
00:00 |
Almaskolan -
Vendelsömalmsskolan
|
1-0
|
Arragör IP |
|
|
94 |
P9-1 |
00:00 |
Johan skytteskolan -
Hagsätraskolan
|
2-2
|
Arragör IP |
|
|
95 |
P9-1 |
00:00 |
Sjöängsskolan -
Johan skytteskolan
|
2-1
|
Arragör IP |
|
|
96 |
P9-1 |
00:00 |
Hagsätraskolan -
Sjöängsskolan
|
1-2
|
Arragör IP |
|
|
97 |
P9-2 |
00:00 |
Nyboda Skol IF -
Eklidens skola
|
0-2
|
Arragör IP |
|
|
98 |
P9-2 |
00:00 |
Kunskapsskolan, Tyresö -
Nyboda Skol IF
|
5-1
|
Arragör IP |
|
|
99 |
P9-2 |
00:00 |
Eklidens skola -
Kunskapsskolan, Tyresö
|
0-2
|
Arragör IP |
|
|
101 |
P9-3 |
00:00 |
Aspudden 2 -
VRS Vasastan
|
2-0
|
Arragör IP |
|
|
105 |
P9-3 |
00:00 |
Almaskolan -
Aspudden 2
|
0-0
|
Arragör IP |
|
|
109 |
P9-5 |
00:00 |
Fittjaskolan -
Annerstaskolan
|
1-2
|
Arragör IP |
|
|
119 |
P9-8 |
00:00 |
Hässelbygårdsskolans IF -
Ängskolan
|
0-1
|
Arragör IP |
|
|
122 |
P9-9 |
00:00 |
Aspudden 1 -
Skarpängsskolan
|
0-0
|
Arragör IP |
|
|
123 |
P9-9 |
00:00 |
Mörbyskolan -
Aspudden 1
|
3-2
|
Arragör IP |
|
|
126 |
P9-9 |
00:00 |
Helenelundsskolan -
Aspudden 1
|
1-0
|
Arragör IP |
|
|