108 |
A-1 |
08:00 |
GIF-SSK-RSK -
Sävast AIF-SIF
|
1-6
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
109 |
C-2 |
08:00 |
IFK Luleå Blå -
Bergnäsets AIK
|
2-2
|
B1 9-manna (Gstad) |
|
|
110 |
C-1 |
08:00 |
Gammelstads IF -
Alviks IK
|
1-7
|
B2 9-manna (Gstad) |
|
|
111 |
E-1 |
08:00 |
Bergnäsets AIK -
Notvikens IK
|
0-0
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
112 |
E-2 |
08:00 |
Lira BK Gul -
IFK Kalix 1
|
0-0
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
113 |
D-1 |
08:00 |
Luleå SK 2 -
IFK Luleå 2
|
0-0
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
114 |
B-1 |
08:00 |
Gammelstads IF Grön -
Hedens IF
|
4-1
|
E1 9-manna (Gstad) |
|
|
115 |
G-1 |
08:00 |
Luleå SK Blå -
Lira BK Blå
|
0-0
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
116 |
G-2 |
08:00 |
Gammelstads IF Grön -
Hedens IF
|
0-0
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
117 |
H-1 |
08:00 |
Bergnäsets AIK 2 -
Lira BK Blåröd
|
0-0
|
F1 5-manna (G-stad) |
|
|
779 |
O-1 |
08:00 |
Gammelstads IF Vit -
Lira BK Vit
|
0-0
|
F2 5-manna (G-stad) |
|
|
130 |
D-1 |
08:00 |
IFK Luleå 3 -
Sunderby SK gul
|
0-0
|
R1 7-manna (Rutvik) |
|
|
120 |
L-1 |
08:00 |
Sävast AIF F11 -
IFK Luleå
|
0-0
|
R2 7-manna (Rutvik) |
|
|
903 |
F-1 |
08:00 |
Hedens IF 2 -
Luleå FC
|
0-0
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
122 |
P-1 |
08:00 |
Luleå SK -
Trångfors IF Blå
|
0-0
|
R4 5-manna (Rutvik) |
|
|
123 |
G-1 |
08:40 |
Lira BK Vit -
Sävast AIF
|
0-0
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
124 |
G-2 |
08:40 |
IFK Luleå 1 -
IFK Luleå 3
|
0-0
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
125 |
H-1 |
08:40 |
Gammelstads IF Vit -
IFK Luleå 3
|
0-0
|
F1 5-manna (G-stad) |
|
|
781 |
O-1 |
08:40 |
IFK Luleå vit -
Lira BK Blå
|
0-0
|
F2 5-manna (G-stad) |
|
|
127 |
P-1 |
08:40 |
Gammelstads IF -
Trångfors IF Vit
|
0-0
|
R4 5-manna (Rutvik) |
|
|
128 |
M-1 |
08:50 |
Notvikens IK -
Sävast AIF
|
0-0
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
129 |
N-1 |
08:50 |
IFK Råneå -
Luleå SK
|
0-0
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
870 |
D-2 |
08:50 |
Svartbjörnsbyns IF -
Gammelstads IF
|
0-0
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
871 |
D-2 |
08:50 |
Hedens IF 1 -
IFK Luleå 1
|
0-0
|
R1 7-manna (Rutvik) |
|
|
132 |
L-1 |
08:50 |
Sävast AIF -
Lira BK Gul
|
0-0
|
R2 7-manna (Rutvik) |
|
|
133 |
E-1 |
08:50 |
Alviks IK Vit -
Gammelstads IF Vit
|
0-0
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
135 |
C-2 |
09:00 |
Luleå SK -
IFK Kalix
|
1-0
|
B1 9-manna (Gstad) |
|
|
136 |
C-1 |
09:00 |
Lira BK -
Bodens BK FF
|
1-8
|
B2 9-manna (Gstad) |
|
|
861 |
K-1 |
09:00 |
Gammelgårdens IF -
Svartbjörnsbyns IF
|
0-0
|
E1 9-manna (Gstad) |
|
|
137 |
G-1 |
09:20 |
Lira BK Gul -
Sunderby SK Blå
|
0-0
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
138 |
G-2 |
09:20 |
Lira BK Röd -
Luleå SK Grön
|
0-0
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
139 |
H-1 |
09:20 |
Sunderby SK -
Alviks IK 1
|
0-0
|
F1 5-manna (G-stad) |
|
|
782 |
O-1 |
09:20 |
Trångfors IF -
Bergnäsets AIK 1
|
0-0
|
F2 5-manna (G-stad) |
|
|
141 |
G-1 |
09:20 |
IFK Luleå 2 -
Gammelstads IF Vit
|
0-0
|
R4 5-manna (Rutvik) |
|
|
142 |
N-1 |
09:40 |
Sunderby SK -
Storfors AIK 1
|
0-0
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
143 |
E-1 |
09:40 |
Sunderby SK gul -
IFK Kalix 2
|
0-0
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
144 |
D-1 |
09:40 |
Rutviks SK 2 -
Gällivare SK
|
0-0
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
872 |
D-2 |
09:40 |
Bergnäsets AIK -
Luleå SK 1
|
0-0
|
R1 7-manna (Rutvik) |
|
|
146 |
L-1 |
09:40 |
Spöland Vännäs IF -
Lira BK Blå
|
0-0
(WO) |
R2 7-manna (Rutvik) |
|
|
147 |
E-2 |
09:40 |
Svartbjörnsbyns IF -
Gammelstads IF Grön
|
0-0
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
149 |
C-3 |
10:00 |
Sunderby SK -
Kiruna FF
|
3-0
(WO) |
B1 9-manna (Gstad) |
|
|
150 |
C-3 |
10:00 |
Notvikens IK -
IFK Luleå Vit
|
0-5
|
B2 9-manna (Gstad) |
|
|
151 |
B-2 |
10:00 |
Älvsby IF -
Piteå IF Röd
|
3-0
(WO) |
E1 9-manna (Gstad) |
|
|
152 |
G-2 |
10:00 |
Sunderby SK Gul -
Öjeby IF
|
0-0
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
153 |
H-1 |
10:00 |
Bergnäsets AIK 1 -
IFK Luleå 2
|
0-0
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
790 |
O-1 |
10:00 |
Bergnäsets AIK 2 -
Lira BK Gul
|
0-0
|
F1 5-manna (G-stad) |
|
|
155 |
H-1 |
10:00 |
Luleå SK -
Lira BK Blågrön
|
0-0
|
F2 5-manna (G-stad) |
|
|
805 |
O-1 |
10:00 |
Bodens BK -
Gammelstads IF Grön
|
0-0
|
R4 5-manna (Rutvik) |
|
|
157 |
E-1 |
10:30 |
Luleå FC -
Luleå SK
|
0-0
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
158 |
E-2 |
10:30 |
Alviks IK Blå -
Gällivare SK
|
0-0
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
918 |
F-1 |
10:30 |
Hedens IF 1 -
Lira BK Blå
|
0-0
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
160 |
M-1 |
10:30 |
Gammelstads IF -
Lira BK Gul
|
0-0
|
R1 7-manna (Rutvik) |
|
|
161 |
N-1 |
10:30 |
Svartbjörnsbyns IF -
Rutviks SK Gul
|
0-0
|
R2 7-manna (Rutvik) |
|
|
921 |
F-1 |
10:30 |
Notvikens IK -
Luleå SK Blå
|
0-0
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
163 |
H-1 |
10:40 |
IFK Luleå 1 -
Gammelstads IF Grön
|
0-0
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
851 |
O-1 |
10:40 |
IFK Luleå Blå -
Rutviks SK
|
0-0
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
165 |
A-1 |
11:00 |
Sävast AIF-SIF -
Bodens BK FF
|
0-3
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
166 |
K-2 |
11:00 |
Alviks IK -
Piteå IF FF 1
|
3-0
(WO) |
B1 9-manna (Gstad) |
|
|
862 |
K-1 |
11:00 |
Munksund Skuthamn SK -
Gammelstads IF
|
0-3
(WO) |
B2 9-manna (Gstad) |
|
|
168 |
B-2 |
11:00 |
IFK Luleå -
Gammelstads IF Vit
|
1-2
|
E1 9-manna (Gstad) |
|
|
169 |
N-1 |
11:20 |
Sävast AIF -
IFK Luleå
|
0-0
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
170 |
E-1 |
11:20 |
IFK Luleå blå -
Lira BK Blå
|
0-0
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
171 |
D-1 |
11:20 |
IFK Luleå 2 -
Notvikens IK
|
0-0
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
172 |
P-1 |
11:20 |
Trångfors IF Blå -
Gammelstads IF
|
0-0
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
173 |
P-1 |
11:20 |
Trångfors IF Vit -
Luleå SK
|
0-0
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
174 |
G-2 |
11:20 |
IFK Luleå 3 -
Gammelstads IF Grön
|
0-0
|
F1 5-manna (G-stad) |
|
|
786 |
O-1 |
11:20 |
Gammelstads IF Vit -
Lira BK Blå
|
0-0
|
F2 5-manna (G-stad) |
|
|
176 |
L-1 |
11:20 |
Sunderby SK -
Sävast AIF F11
|
0-0
|
R1 7-manna (Rutvik) |
|
|
873 |
D-2 |
11:20 |
Rutviks SK 1 -
Svartbjörnsbyns IF
|
0-0
|
R2 7-manna (Rutvik) |
|
|
178 |
E-2 |
11:20 |
Lira BK Vit -
Sunderby SK blå
|
0-0
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
179 |
H-1 |
11:20 |
Alviks IK 2 -
IFK Luleå 3
|
0-0
|
R4 5-manna (Rutvik) |
|
|
180 |
B-1 |
12:00 |
Piteå IF Vit -
Gimonäs Umeå IF SÅ
|
0-3
(WO) |
A 11-manna (Gstad) |
|
|
181 |
C-2 |
12:00 |
Luleå SK -
IFK Luleå Blå
|
2-3
|
B1 9-manna (Gstad) |
|
|
182 |
C-1 |
12:00 |
Lira BK -
Gammelstads IF
|
1-3
|
B2 9-manna (Gstad) |
|
|
183 |
J-1 |
12:00 |
Trångfors IF -
Nyborgs SK
|
3-0
|
E1 9-manna (Gstad) |
|
|
184 |
G-1 |
12:00 |
Luleå SK Blå -
Gammelstads IF Vit
|
0-0
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
185 |
G-2 |
12:00 |
Lira BK Röd -
Hedens IF
|
0-0
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
186 |
G-1 |
12:00 |
Sunderby SK Blå -
Lira BK Vit
|
0-0
|
F1 5-manna (G-stad) |
|
|
187 |
G-1 |
12:00 |
Notvikens IK -
Lira BK Gul
|
0-0
|
F2 5-manna (G-stad) |
|
|
188 |
G-1 |
12:00 |
Sävast AIF -
Lira BK Blå
|
0-0
|
R4 5-manna (Rutvik) |
|
|
189 |
N-1 |
12:10 |
Bergnäsets AIK Vit -
Gammelstads IF
|
0-0
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
924 |
F-1 |
12:10 |
Älvsby IF -
Lira BK Gul
|
0-0
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
194 |
M-1 |
12:10 |
FC SCJ T10-11 punainen -
IFK Luleå 1
|
0-0
(WO) |
D 7-manna (Gstad) |
|
|
191 |
D-1 |
12:10 |
Sunderby SK gul -
Luleå SK 2
|
0-0
|
R1 7-manna (Rutvik) |
|
|
193 |
M-1 |
12:10 |
FC SCJ T10-11 valkoinen -
Luleå SK Vit
|
0-0
(WO) |
R2 7-manna (Rutvik) |
|
|
925 |
F-1 |
12:10 |
Gammelstads IF Lag 2 -
IFK Luleå
|
0-0
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
195 |
G-2 |
12:40 |
Sunderby SK Gul -
Luleå SK Grön
|
0-0
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
196 |
H-1 |
12:40 |
Sunderby SK -
Lira BK Blåröd
|
0-0
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
784 |
O-1 |
12:40 |
Bodens BK -
Lira BK Vit
|
0-0
|
F1 5-manna (G-stad) |
|
|
788 |
O-1 |
12:40 |
Bergnäsets AIK 1 -
Sunderbyns SK
|
0-0
|
F2 5-manna (G-stad) |
|
|
792 |
O-1 |
12:40 |
Gammelstads IF Grön -
IFK Luleå vit
|
0-0
|
R4 5-manna (Rutvik) |
|
|
200 |
B-1 |
13:00 |
Lira BK -
Gammelstads IF Grön
|
7-0
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
201 |
C-1 |
13:00 |
Bodens BK FF -
Alviks IK
|
5-0
|
B1 9-manna (Gstad) |
|
|
202 |
K-3 |
13:00 |
Bergnäsets AIK -
Piteå IF FF 2
|
3-0
(WO) |
B2 9-manna (Gstad) |
|
|
203 |
M-1 |
13:00 |
IFK Luleå 2 -
Luleå SK Blå
|
0-0
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
941 |
F-1 |
13:00 |
Gammelstads IF Lag 1 -
Lira BK Vit
|
0-0
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
874 |
D-2 |
13:00 |
Gammelstads IF -
Bergnäsets AIK
|
0-0
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
206 |
C-2 |
13:00 |
IFK Kalix -
Bergnäsets AIK
|
2-0
|
E1 9-manna (Gstad) |
|
|
205 |
D-1 |
13:00 |
Hedens IF 2 -
Gällivare SK
|
0-0
|
R1 7-manna (Rutvik) |
|
|
875 |
D-2 |
13:00 |
Luleå SK 1 -
Hedens IF 1
|
0-0
|
R2 7-manna (Rutvik) |
|
|
204 |
N-1 |
13:00 |
Bergnäsets AIK Grön -
Rutviks SK Grön
|
0-0
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
209 |
H-1 |
13:20 |
Gammelstads IF Vit -
IFK Luleå 1
|
0-0
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
789 |
O-1 |
13:20 |
Trångfors IF -
Rutviks SK
|
0-0
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
211 |
H-1 |
13:20 |
Bergnäsets AIK 2 -
Gammelstads IF Grön
|
0-0
|
F1 5-manna (G-stad) |
|
|
838 |
O-1 |
13:20 |
IFK Luleå Blå -
Bergnäsets AIK 2
|
0-0
|
F2 5-manna (G-stad) |
|
|
213 |
H-1 |
13:20 |
Alviks IK 1 -
IFK Luleå 2
|
0-0
|
R4 5-manna (Rutvik) |
|
|
961 |
F-1 |
13:50 |
Sunderby SK -
Sävast AIF
|
0-0
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
215 |
E-1 |
13:50 |
Sunderby SK gul -
Bergnäsets AIK
|
0-0
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
216 |
D-1 |
13:50 |
Rutviks SK 2 -
IFK Luleå 3
|
0-0
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
218 |
E-2 |
13:50 |
IFK Kalix 1 -
IFK Luleå svart
|
0-0
|
R1 7-manna (Rutvik) |
|
|
952 |
F-1 |
13:50 |
Luleå SK Vit -
Hedens IF 1
|
0-0
|
R2 7-manna (Rutvik) |
|
|
863 |
K-1 |
14:00 |
Storfors AIK -
Lira BK
|
6-0
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
219 |
C-3 |
14:00 |
Kiruna FF -
IFK Luleå Vit
|
0-3
(WO) |
B1 9-manna (Gstad) |
|
|
220 |
C-3 |
14:00 |
Sunderby SK -
Notvikens IK
|
5-1
|
B2 9-manna (Gstad) |
|
|
221 |
K-3 |
14:00 |
Sävast AIF -
IFK Luleå
|
2-3
|
E1 9-manna (Gstad) |
|
|
820 |
O-1 |
14:00 |
Lira BK Gul -
Gammelstads IF Vit
|
0-0
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
278 |
P-1 |
14:00 |
Trångfors IF Vit -
Gammelstads IF
|
0-0
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
280 |
P-1 |
14:00 |
Trångfors IF Blå -
Luleå SK
|
0-0
|
F1 5-manna (G-stad) |
|
|
225 |
H-1 |
14:00 |
Luleå SK -
Alviks IK 2
|
0-0
|
F2 5-manna (G-stad) |
|
|
226 |
E-2 |
14:40 |
Gällivare SK -
Lira BK Gul
|
0-0
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
227 |
E-1 |
14:40 |
Gammelstads IF Vit -
IFK Luleå blå
|
0-0
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
228 |
E-1 |
14:40 |
Lira BK Blå -
Notvikens IK
|
0-0
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
229 |
G-1 |
14:40 |
Sunderby SK Blå -
IFK Luleå 2
|
0-0
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
230 |
G-1 |
14:40 |
Lira BK Gul -
Sävast AIF
|
0-0
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
231 |
G-1 |
14:40 |
Lira BK Vit -
Luleå SK Blå
|
0-0
|
F1 5-manna (G-stad) |
|
|
232 |
G-1 |
14:40 |
Lira BK Blå -
Gammelstads IF Vit
|
0-0
|
F2 5-manna (G-stad) |
|
|
233 |
E-1 |
14:40 |
Alviks IK Vit -
IFK Kalix 2
|
0-0
|
R1 7-manna (Rutvik) |
|
|
234 |
E-2 |
14:40 |
Gammelstads IF Grön -
Alviks IK Blå
|
0-0
|
R2 7-manna (Rutvik) |
|
|
235 |
N-1 |
14:40 |
Storfors AIK 2 -
IFK Råneå
|
0-0
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
236 |
G-2 |
14:40 |
Hedens IF -
IFK Luleå 3
|
0-0
|
R4 5-manna (Rutvik) |
|
|
237 |
B-1 |
15:00 |
Hedens IF -
Piteå IF Vit
|
3-0
(WO) |
A 11-manna (Gstad) |
|
|
238 |
K-2 |
15:00 |
Trångfors IF -
IFK Råneå
|
0-1
|
B1 9-manna (Gstad) |
|
|
864 |
K-1 |
15:00 |
Gammelgårdens IF -
Munksund Skuthamn SK
|
3-0
(WO) |
B2 9-manna (Gstad) |
|
|
241 |
G-2 |
15:20 |
IFK Luleå 1 -
Sunderby SK Gul
|
0-0
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
242 |
G-2 |
15:20 |
Luleå SK Grön -
Öjeby IF
|
0-0
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
791 |
O-1 |
15:20 |
Bodens BK -
Lira BK Blå
|
0-0
|
F1 5-manna (G-stad) |
|
|
795 |
O-1 |
15:20 |
Sunderbyns SK -
Lira BK Vit
|
0-0
|
F2 5-manna (G-stad) |
|
|
244 |
N-1 |
15:30 |
Sunderby SK -
Bergnäsets AIK Vit
|
0-0
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
932 |
F-1 |
15:30 |
Älvsby IF -
IFK Luleå
|
0-0
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
909 |
F-1 |
15:30 |
Gammelstads IF Lag 2 -
Luleå FC
|
0-0
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
247 |
N-1 |
15:30 |
Storfors AIK 1 -
Svartbjörnsbyns IF
|
0-0
|
R1 7-manna (Rutvik) |
|
|
248 |
N-1 |
15:30 |
Notvikens IK -
Sävast AIF
|
0-0
|
R2 7-manna (Rutvik) |
|
|
249 |
M-1 |
15:30 |
Gammelstads IF -
FC SCJ T10-11 punainen
|
0-0
(WO) |
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
250 |
B-1 |
16:00 |
Gimonäs Umeå IF SÅ -
Lira BK
|
1-1
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
251 |
K-2 |
16:00 |
Rutviks SK -
Alviks IK
|
1-3
|
B1 9-manna (Gstad) |
|
|
252 |
K-3 |
16:00 |
Sunderby SK -
Bergnäsets AIK
|
1-2
|
B2 9-manna (Gstad) |
|
|
253 |
J-1 |
16:00 |
Piteå IF FF -
Trångfors IF
|
3-0
|
E1 9-manna (Gstad) |
|
|
254 |
H-1 |
16:00 |
Sunderby SK -
IFK Luleå 1
|
0-0
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
255 |
H-1 |
16:00 |
IFK Luleå 3 -
Alviks IK 1
|
0-0
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
256 |
H-1 |
16:00 |
Lira BK Blåröd -
Gammelstads IF Grön
|
0-0
|
F1 5-manna (G-stad) |
|
|
257 |
H-1 |
16:00 |
Bergnäsets AIK 1 -
Gammelstads IF Vit
|
0-0
|
F2 5-manna (G-stad) |
|
|
258 |
H-1 |
16:00 |
Lira BK Blågrön -
Bergnäsets AIK 2
|
0-0
|
R4 5-manna (Rutvik) |
|
|
259 |
M-1 |
16:20 |
IFK Luleå 2 -
Notvikens IK
|
0-0
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
260 |
N-1 |
16:20 |
Rutviks SK Gul -
Bergnäsets AIK Grön
|
0-0
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
263 |
M-1 |
16:20 |
Lira BK Gul -
Luleå SK Blå
|
0-0
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
261 |
N-1 |
16:20 |
Rutviks SK Grön -
IFK Luleå
|
0-0
|
R1 7-manna (Rutvik) |
|
|
969 |
F-1 |
16:20 |
Gammelstads IF Lag 1 -
Hedens IF 2
|
0-0
|
R2 7-manna (Rutvik) |
|
|
935 |
F-1 |
16:20 |
Luleå SK Blå -
Lira BK Vit
|
0-0
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
793 |
O-1 |
16:40 |
Gammelstads IF Vit -
IFK Luleå Blå
|
0-0
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
794 |
O-1 |
16:40 |
Rutviks SK -
Bergnäsets AIK 1
|
0-0
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
796 |
O-1 |
16:40 |
Trångfors IF -
Lira BK Gul
|
0-0
|
F1 5-manna (G-stad) |
|
|
797 |
O-1 |
16:40 |
Bergnäsets AIK 2 -
IFK Luleå vit
|
0-0
|
F2 5-manna (G-stad) |
|
|
269 |
J-1 |
17:00 |
Nyborgs SK -
Sunderby SK
|
0-3
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
866 |
K-1 |
17:00 |
Svartbjörnsbyns IF -
Storfors AIK
|
0-0
|
B1 9-manna (Gstad) |
|
|
865 |
K-1 |
17:00 |
Gammelstads IF -
Lira BK
|
5-4
|
B2 9-manna (Gstad) |
|
|
270 |
K-3 |
17:00 |
Piteå IF FF 2 -
Sävast AIF
|
0-3
(WO) |
E1 9-manna (Gstad) |
|
|
936 |
F-1 |
17:10 |
Luleå SK Vit -
Lira BK Gul
|
0-0
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
272 |
M-1 |
17:10 |
Lira BK Blå -
Luleå SK Vit
|
0-0
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
931 |
F-1 |
17:10 |
Sävast AIF -
Lira BK Blå
|
0-0
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
274 |
D-1 |
17:10 |
Hedens IF 2 -
Rutviks SK 2
|
0-0
|
R1 7-manna (Rutvik) |
|
|
968 |
F-1 |
17:10 |
Notvikens IK -
Sunderby SK
|
0-0
|
R2 7-manna (Rutvik) |
|
|
276 |
M-1 |
17:10 |
Sävast AIF -
IFK Luleå 1
|
0-0
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
277 |
G-1 |
17:20 |
IFK Luleå 2 -
Lira BK Gul
|
0-0
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
279 |
G-1 |
17:20 |
Notvikens IK -
Lira BK Vit
|
0-0
|
F1 5-manna (G-stad) |
|
|
224 |
P-1 |
17:20 |
Luleå SK -
Gammelstads IF
|
0-0
|
F2 5-manna (G-stad) |
|
|
281 |
G-1 |
17:20 |
Gammelstads IF Vit -
Sävast AIF
|
0-0
|
R4 5-manna (Rutvik) |
|
|
305 |
A-1 |
18:00 |
Bodens BK FF -
GIF-SSK-RSK
|
0-4
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
283 |
K-2 |
18:00 |
Piteå IF FF 1 -
Trångfors IF
|
0-3
(WO) |
B1 9-manna (Gstad) |
|
|
285 |
E-2 |
18:00 |
IFK Luleå vit -
Svartbjörnsbyns IF
|
0-0
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
286 |
E-2 |
18:00 |
IFK Luleå svart -
Lira BK Vit
|
0-0
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
287 |
D-1 |
18:00 |
Luleå SK 2 -
Notvikens IK
|
0-0
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
289 |
G-2 |
18:00 |
Lira BK Röd -
IFK Luleå 1
|
0-0
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
290 |
G-1 |
18:00 |
Lira BK Blå -
Sunderby SK Blå
|
0-0
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
291 |
G-2 |
18:00 |
Gammelstads IF Grön -
Sunderby SK Gul
|
0-0
|
F1 5-manna (G-stad) |
|
|
292 |
G-2 |
18:00 |
Hedens IF -
Öjeby IF
|
0-0
|
F2 5-manna (G-stad) |
|
|
295 |
N-1 |
18:00 |
Luleå SK -
Storfors AIK 2
|
0-0
|
R1 7-manna (Rutvik) |
|
|
816 |
O-1 |
18:00 |
Sunderbyns SK -
Gammelstads IF Grön
|
0-0
|
R4 5-manna (Rutvik) |
|
|
296 |
H-1 |
18:40 |
Lira BK Blåröd -
IFK Luleå 1
|
0-0
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
297 |
H-1 |
18:40 |
Luleå SK -
Gammelstads IF Vit
|
0-0
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
298 |
H-1 |
18:40 |
Alviks IK 2 -
Bergnäsets AIK 1
|
0-0
|
F1 5-manna (G-stad) |
|
|
299 |
H-1 |
18:40 |
IFK Luleå 2 -
Bergnäsets AIK 2
|
0-0
|
F2 5-manna (G-stad) |
|
|
300 |
H-1 |
18:40 |
Gammelstads IF Grön -
Alviks IK 1
|
0-0
|
R4 5-manna (Rutvik) |
|
|
303 |
L-1 |
18:50 |
IFK Luleå -
Spöland Vännäs IF
|
0-0
(WO) |
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
304 |
L-1 |
18:50 |
Sunderby SK -
Lira BK Blå
|
0-0
|
R1 7-manna (Rutvik) |
|
|
306 |
K-2 |
19:00 |
IFK Råneå -
Rutviks SK
|
4-0
|
B1 9-manna (Gstad) |
|
|
307 |
C |
19:00 |
Bodens BK FF -
Gammelstads IF
|
4-2
|
B2 9-manna (Gstad) |
A-1/4-final 1 |
|
308 |
K-3 |
19:00 |
IFK Luleå -
Sunderby SK
|
0-1
|
E1 9-manna (Gstad) |
|
|
852 |
K-1 |
20:00 |
Gammelstads IF -
Svartbjörnsbyns IF
|
0-3
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
310 |
C |
20:00 |
IFK Luleå Vit -
IFK Luleå Blå
|
3-2
|
B1 9-manna (Gstad) |
A-1/4-final 3 |
|
311 |
C |
20:00 |
Alviks IK -
IFK Kalix
|
4-2
(STR) |
B2 9-manna (Gstad) |
A-1/4-final 4 |
|
312 |
C |
20:00 |
Sunderby SK -
Luleå SK
|
1-2
|
E1 9-manna (Gstad) |
A-1/4-final 2 |
|