162 |
PRC |
08:00 |
Västerhaninge IBK -
Huddinge IBS
|
4-6
|
Lyc-A |
A-1/4-final 1 |
|
259 |
FBC-1 |
08:00 |
Tungelsta IF -
Vendelsö IK Lag 2
|
Dolt
|
Rib-A |
|
|
164 |
PRB-1 |
08:00 |
Silverdals IF -
Värmdö IF
|
0-6
|
Söd-A |
|
|
165 |
PBA-1 |
08:00 |
Tungelsta IF -
Bergs IK
|
3-1
|
Tor-A |
|
|
166 |
PBA-1 |
08:00 |
Örby IS -
Hässelby SK IBK Lag 2
|
2-4
|
Tor-T |
|
|
167 |
PRC |
08:00 |
Tungelsta IF -
IK Sirius FBC
|
0-7
|
Tun-A |
A-1/4-final 2 |
|
169 |
PRA-1 |
08:50 |
Hässelby Hawks lag 1 -
Vendelsö IK Lag 2
|
3-7
|
Lyc-A |
|
|
283 |
PBC-1 |
08:50 |
Sörskogens IF lag B -
Värmdö IF blå
|
Dolt
|
Rib-A |
|
|
171 |
PRB-2 |
08:50 |
Sköndals IK -
Väsby AIK
|
3-4
|
Söd-A |
|
|
172 |
FRB-2 |
08:50 |
Vendelsö IK -
Bele Barkarby IF IBF vit
|
3-3
|
Tor-A |
|
|
173 |
FRC-1 |
08:50 |
Tungelsta IF -
Väsby AIK
|
1-3
|
Tor-T |
|
|
174 |
FRC-1 |
08:50 |
Sirius IBK -
Vendelsö IK F röd Lag 2
|
3-0
|
Tun-A |
|
|
168 |
PRA-3 |
08:50 |
IS SAGA -
Tungelsta IF
|
7-1
(2) |
Åby-A |
|
|
297 |
Knatte-1 |
09:00 |
Skogås/Trångsunds IBK P14 -
Kungsängens IF p-13 lag 2
|
Dolt
|
Bra-1 |
|
|
298 |
Knatte-1 |
09:00 |
Segeltorps IF P13 lag 2 -
Västerhaninge IBK P13/14
|
Dolt
|
Bra-2 |
|
|
306 |
Knatte-1 |
09:25 |
Djurgården IBS P13 -
Sköndals IK P13 lag 1
|
Dolt
|
Bra-1 |
|
|
309 |
Knatte-1 |
09:25 |
Kungsängens IF P-13 lag 1 -
Segeltorps IF P13 lag 1
|
Dolt
|
Bra-2 |
|
|
176 |
PRC |
09:40 |
Vallentuna IBK Vit -
Vallentuna IBK Svart
|
6-1
|
Lyc-A |
A-1/4-final 3 |
|
281 |
PBC-1 |
09:40 |
Sörskogens IF lag A -
Värmdö IF vit
|
Dolt
|
Rib-A |
|
|
178 |
FBA |
09:40 |
Sörskogens IF -
Värmdö IF
|
2-1
|
Söd-A |
B-Semifinal 1 |
|
179 |
PRA-2 |
09:40 |
Hässelby Hawks lag 2 -
Vendelsö IK Lag 1
|
4-4
|
Tor-A |
|
|
180 |
PRB-2 |
09:40 |
Jakobsbergs IBF -
Vallentuna IBK
|
0-1
|
Tor-T |
|
|
181 |
FBA |
09:40 |
Täby FC -
Västerhaninge IBK
|
11-1
|
Tun-A |
B-Semifinal 2 |
|
182 |
PRC |
09:40 |
Tyresö Trollbäcken IBK -
FBI Tullinge P07
|
3-1
(2) |
Åby-A |
A-1/4-final 4 |
|
301 |
Knatte-1 |
09:50 |
Sköndals IK P13 lag 2 -
Segeltorps IF P13 lag 2
|
Dolt
|
Bra-1 |
|
|
308 |
Knatte-1 |
10:15 |
Kungsängens IF p-13 lag 2 -
Djurgården IBS P13
|
Dolt
|
Bra-1 |
|
|
305 |
Knatte-1 |
10:15 |
Segeltorps IF P13 lag 1 -
Västerhaninge IBK P13/14
|
Dolt
|
Bra-2 |
|
|
183 |
FBA |
10:30 |
Sirius IBK -
Vendelsö IK
|
1-2
|
Lyc-A |
A-Semifinal 2 |
|
258 |
FBC-1 |
10:30 |
Vendelsö IK Lag 1 -
Västerhaninge IBK
|
Dolt
|
Rib-A |
|
|
185 |
PBA-1 |
10:30 |
Hässelby SK IBK Lag 2 -
Tungelsta IF
|
2-6
|
Söd-A |
|
|
186 |
FRA |
10:30 |
Värmdö IF -
Sköndals IK
|
3-4
|
Tor-A |
B-FINAL |
|
187 |
FBA |
10:30 |
Huddinge IBS -
Örby IS
|
4-3
(STR) |
Tor-T |
A-Semifinal 1 |
|
189 |
PBA-1 |
10:30 |
Nacka Wallenstam Lag 1 -
Örby IS
|
3-2
|
Åby-A |
|
|
312 |
Knatte-1 |
10:40 |
Skogås/Trångsunds IBK P14 -
Kungsängens IF P-13 lag 1
|
Dolt
|
Bra-1 |
|
|
313 |
Knatte-1 |
10:40 |
Sköndals IK P13 lag 2 -
Sköndals IK P13 lag 1
|
Dolt
|
Bra-2 |
|
|
315 |
Knatte-1 |
11:05 |
Djurgården IBS P13 -
Västerhaninge IBK P13/14
|
Dolt
|
Bra-2 |
|
|
190 |
FRC |
11:20 |
Väsby AIK -
IK Tomtberga
|
2-3
|
Lyc-A |
A-Semifinal 1 |
|
284 |
PBC-1 |
11:20 |
Vendelsö IK lag 3 -
Värmdö IF vit
|
Dolt
|
Rib-A |
|
|
192 |
FRC |
11:20 |
Sirius IBK lag 2 -
Tungelsta IF
|
2-1
(STR) |
Söd-A |
B-Semifinal 2 |
|
193 |
FRA |
11:20 |
VIBK/Frej -
Hagunda IF
|
0-5
|
Tor-A |
A-FINAL |
|
194 |
FRC |
11:20 |
Vendelsö IK F röd Lag 1 -
Bele Barkarby IF IBF
|
2-3
|
Tor-T |
A-Semifinal 2 |
|
195 |
FRB-2 |
11:20 |
Bele Barkarby IF IBF vit -
Bälinge IF
|
4-1
|
Tun-A |
|
|
196 |
FRC |
11:20 |
Sirius IBK -
Värmdö IF
|
4-2
(1) |
Åby-A |
B-Semifinal 1 |
|
311 |
Knatte-1 |
11:30 |
Sköndals IK P13 lag 1 -
Segeltorps IF P13 lag 2
|
Dolt
|
Bra-1 |
|
|
326 |
Knatte-1 |
11:30 |
Segeltorps IF P13 lag 1 -
Skogås/Trångsunds IBK P14
|
Dolt
|
Bra-2 |
|
|
319 |
Knatte-1 |
11:55 |
Kungsängens IF p-13 lag 2 -
Sköndals IK P13 lag 2
|
Dolt
|
Bra-1 |
|
|
317 |
Knatte-1 |
11:55 |
Kungsängens IF P-13 lag 1 -
Djurgården IBS P13
|
Dolt
|
Bra-2 |
|
|
197 |
PRA |
12:10 |
Storvreta IBK -
Väsby AIK
|
0-1
(STR) |
Lyc-A |
B-1/4-final 4 |
|
255 |
FBC-1 |
12:10 |
Ingarö IF -
Vendelsö IK Lag 1
|
Dolt
|
Rib-A |
|
|
199 |
PRA |
12:10 |
Hammarby IF IBF -
Vendelsö IK Lag 2
|
11-0
|
Söd-A |
A-1/4-final 4 |
|
200 |
PRC |
12:10 |
Vendelsö IK P08 -
Silverdals IF
|
5-6
|
Tor-A |
B-Semifinal 1 |
|
201 |
PRC |
12:10 |
Värmdö IF -
Rotebro IBK
|
0-3
|
Tor-T |
B-Semifinal 2 |
|
202 |
PRA |
12:10 |
Vendelsö IK Lag 1 -
Tungelsta IF
|
5-4
|
Tun-A |
B-1/4-final 2 |
|
203 |
PRA |
12:10 |
Nykvarns IF -
IS SAGA
|
3-4
|
Åby-A |
A-1/4-final 2 |
|
341 |
Knatte-2 |
12:45 |
FBI Tullinge F13 lag 2 -
Värmdö IF, F-13 Vit
|
Dolt
|
Bra-1 |
|
|
342 |
Knatte-2 |
12:45 |
Töjnan F13/14 -
FBI Tullinge F13 lag 1
|
Dolt
|
Bra-2 |
|
|
204 |
PRB |
13:00 |
Vendelsö IK -
Väsby AIK
|
3-6
|
Lyc-A |
B-1/4-final 2 |
|
286 |
PBC-1 |
13:00 |
Vendelsö IK lag 2 -
Värmdö IF blå
|
Dolt
|
Rib-A |
|
|
206 |
PRB |
13:00 |
Trosa Edanö IBK -
Jakobsbergs IBF
|
5-0
|
Söd-A |
B-1/4-final 3 |
|
207 |
PRC |
13:00 |
Huddinge IBS -
IK Sirius FBC
|
0-11
|
Tor-A |
A-Semifinal 1 |
|
208 |
PRC |
13:00 |
Vallentuna IBK Vit -
Tyresö Trollbäcken IBK
|
3-2
|
Tor-T |
A-Semifinal 2 |
|
209 |
PRB |
13:00 |
Silverdals IF -
Bele Barkarby IF
|
1-11
|
Tun-A |
B-1/4-final 4 |
|
210 |
PRB |
13:00 |
Värmdö IF -
Nynäshamns IBK
|
3-5
|
Åby-A |
B-1/4-final 1 |
|
343 |
Knatte-2 |
13:10 |
Värmdö IF, F-13 Blå -
Segeltorp F13
|
Dolt
|
Bra-1 |
|
|
332 |
Knatte-2 |
13:35 |
FBI Tullinge F13 lag 1 -
Värmdö IF, F-13 Vit
|
Dolt
|
Bra-2 |
|
|
211 |
PBA |
13:50 |
Nacka Wallenstam lag 2 -
Jemtland Innebandy lag 2
|
0-5
|
Lyc-A |
A-1/4-final 2 |
|
289 |
PBC-1 |
13:50 |
Vendelsö IK lag 1 -
Sörskogens IF lag A
|
Dolt
|
Rib-A |
|
|
213 |
PBA |
13:50 |
Vendelsö IK -
Västerhaninge IBK
|
4-12
|
Söd-A |
B-1/4-final 2 |
|
214 |
FBA |
13:50 |
Huddinge IBS -
Vendelsö IK
|
3-2
|
Tor-A |
A-FINAL |
|
215 |
FBA |
13:50 |
Sörskogens IF -
Täby FC
|
1-10
|
Tor-T |
B-FINAL |
|
216 |
PBA |
13:50 |
Hässelby SK IBK Lag 1 -
Nacka Wallenstam Lag 1
|
7-6
|
Tun-A |
B-1/4-final 4 |
|
217 |
PBA |
13:50 |
Tumba Goif -
Bergs IK
|
4-6
(2) |
Åby-A |
A-1/4-final 4 |
|
337 |
Knatte-2 |
14:00 |
Töjnan F13/14 -
Värmdö IF, F-13 Blå
|
Dolt
|
Bra-1 |
|
|
338 |
Knatte-2 |
14:00 |
Segeltorp F13 -
FBI Tullinge F13 lag 2
|
Dolt
|
Bra-2 |
|
|
218 |
PRB |
14:40 |
IS SAGA -
Hässelby Hawks Svart
|
4-2
|
Lyc-A |
A-1/4-final 1 |
|
295 |
PBC-1 |
14:40 |
Sörskogens IF lag B -
Tungelsta IF
|
Dolt
|
Rib-A |
|
|
220 |
PRB |
14:40 |
Örebro SK Ungdom -
Vallentuna IBK
|
4-0
|
Söd-A |
A-1/4-final 3 |
|
221 |
FRC |
14:40 |
Sirius IBK -
Sirius IBK lag 2
|
2-1
|
Tor-A |
B-FINAL |
|
222 |
FRB |
14:40 |
Vendelsö IK -
Hammarby IF
|
3-0
(1) |
Tor-T |
B-Semifinal 2 |
|
223 |
PRB |
14:40 |
Funbo if -
Danderyds SK blå
|
1-3
|
Tun-A |
A-1/4-final 4 |
|
224 |
PRB |
14:40 |
Tungelsta IF -
Huddinge IBS
|
0-3
(2) |
Åby-A |
A-1/4-final 2 |
|
333 |
Knatte-2 |
14:50 |
Värmdö IF, F-13 Blå -
FBI Tullinge F13 lag 2
|
Dolt
|
Bra-1 |
|
|
339 |
Knatte-2 |
14:50 |
Värmdö IF, F-13 Vit -
Töjnan F13/14
|
Dolt
|
Bra-2 |
|
|
345 |
Knatte-2 |
15:15 |
FBI Tullinge F13 lag 1 -
Segeltorp F13
|
Dolt
|
Bra-1 |
|
|
225 |
FRB |
15:30 |
Bälinge IF -
Bele Barkarby IF IBF Svart
|
2-0
|
Lyc-A |
A-Semifinal 2 |
|
226 |
PRA |
15:30 |
Hässelby Hawks lag 2 -
Väsby AIK
|
4-3
|
Söd-A |
B-Semifinal 2 |
|
227 |
PRA |
15:30 |
FC Helsingborg -
Hammarby IF IBF
|
1-3
|
Tor-A |
A-Semifinal 2 |
|
228 |
PRA |
15:30 |
AIK -
IS SAGA
|
2-3
(2) (STR) |
Tor-T |
A-Semifinal 1 |
|
229 |
FRB |
15:30 |
Sirius Innebandy -
Bele Barkarby IF IBF vit
|
2-7
|
Tun-A |
A-Semifinal 1 |
|
230 |
PRA |
15:30 |
Järfälla IBK -
Vendelsö IK Lag 1
|
6-3
(2) |
Åby-A |
B-Semifinal 1 |
|
231 |
PBA |
16:20 |
Jemtland Innebandy lag 1 -
Hässelby SK IBK Lag 1
|
1-5
|
Lyc-A |
B-Semifinal 2 |
|
232 |
PBA |
16:20 |
Huddinge IBS -
Bergs IK
|
0-5
|
Söd-A |
A-Semifinal 2 |
|
233 |
FRC |
16:20 |
IK Tomtberga -
Bele Barkarby IF IBF
|
0-0
|
Tor-A |
A-FINAL |
|
234 |
PRC |
16:20 |
Silverdals IF -
Rotebro IBK
|
0-8
(2) |
Tor-T |
B-FINAL |
|
235 |
PBA |
16:20 |
Hässelby SK IBK Lag 2 -
Västerhaninge IBK
|
7-1
|
Tun-A |
B-Semifinal 1 |
|
236 |
PBA |
16:20 |
Tungelsta IF -
Jemtland Innebandy lag 2
|
10-0
(1) |
Åby-A |
A-Semifinal 1 |
|
237 |
PRB |
17:10 |
IS SAGA -
Huddinge IBS
|
0-1
|
Lyc-A |
A-Semifinal 1 |
|
238 |
PRB |
17:10 |
Nynäshamns IBK -
Väsby AIK
|
6-5
|
Söd-A |
B-Semifinal 1 |
|
239 |
PRC |
17:10 |
IK Sirius FBC -
Vallentuna IBK Vit
|
12-3
|
Tor-A |
A-FINAL |
|
240 |
FRB |
17:10 |
Västerhaninge IBK -
Vendelsö IK
|
0-0
(WO) |
Tor-T |
B-FINAL |
|
241 |
PRB |
17:10 |
Trosa Edanö IBK -
Bele Barkarby IF
|
2-6
|
Tun-A |
B-Semifinal 2 |
|
242 |
PRB |
17:10 |
Örebro SK Ungdom -
Danderyds SK blå
|
2-3
(2) |
Åby-A |
A-Semifinal 2 |
|
243 |
PRA |
18:00 |
IS SAGA -
Hammarby IF IBF
|
3-5
|
Tor-A |
A-FINAL |
|
244 |
FRB |
18:00 |
Bele Barkarby IF IBF vit -
Bälinge IF
|
1-2
|
Tor-T |
A-FINAL |
|
245 |
PRA |
18:00 |
Järfälla IBK -
Hässelby Hawks lag 2
|
3-0
(2) |
Åby-A |
B-FINAL |
|
246 |
PRB |
18:50 |
Nynäshamns IBK -
Bele Barkarby IF
|
1-4
|
Lyc-A |
B-FINAL |
|
247 |
PBA |
18:50 |
Tungelsta IF -
Bergs IK
|
3-1
|
Tor-A |
A-FINAL |
|
248 |
PRB |
18:50 |
Huddinge IBS -
Danderyds SK blå
|
1-5
|
Tor-T |
A-FINAL |
|
249 |
PBA |
18:50 |
Hässelby SK IBK Lag 2 -
Hässelby SK IBK Lag 1
|
0-2
(2) |
Åby-A |
B-FINAL |
|