Klasser
Stockholm Floorball Cup
Info
Tävlingsinformation
Nyheter
Regler
Spelplatser
Lag
Klasser
Matcher
Samtliga matcher
Bokade matcher
Ospelade matcher
Senaste resultat
Statistik
Lagstatistik
Historik
2016
2017
2018
2019
2020
Anmälan
Logga in
Klasser / Grupper
FBA - Flickor Blå A (rek 09/10)
Grupp 1
Huddinge IBS
Sörskogens IF
Vendelsö IK
Västerhaninge IBK
Grupp 2
Sirius IBK
Täby FC
Värmdö IF
Örby IS
FBC - Flickor Blå C (rek 11/12)
Grupp 1
Ingarö IF
Tungelsta IF
Vendelsö IK Lag 1
Vendelsö IK Lag 2
Västerhaninge IBK
FRA - Flickor Röd A (rek 05/06)
Grupp 1
Hagunda IF
Sköndals IK
VIBK/Frej
Värmdö IF
FRB - Flickor Röd B (rek 06/07)
Grupp 1
Bele Barkarby IF IBF Svart
Hammarby IF
Sirius Innebandy
Västerhaninge IBK
Grupp 2
Bele Barkarby IF IBF vit
Bälinge IF
Vendelsö IK
FRC - Flickor Röd C (rek 07/08)
Grupp 1
Bele Barkarby IF IBF
Sirius IBK
Tungelsta IF
Vendelsö IK F röd Lag 2
Väsby AIK
Grupp 2
IK Tomtberga
Sirius IBK lag 2
Vendelsö IK F röd Lag 1
Värmdö IF
Knatte - Knattecup Pojkar/Flickor 13/14
Grupp 1
Djurgården IBS P13
Kungsängens IF P-13 lag 1
Kungsängens IF p-13 lag 2
Segeltorps IF P13 lag 1
Segeltorps IF P13 lag 2
Skogås/Trångsunds IBK P14
Sköndals IK P13 lag 1
Sköndals IK P13 lag 2
Västerhaninge IBK P13/14
Grupp 2
FBI Tullinge F13 lag 1
FBI Tullinge F13 lag 2
Segeltorp F13
Töjnan F13/14
Värmdö IF, F-13 Blå
Värmdö IF, F-13 Vit
PBA - Pojkar Blå A (rek 09/10)
Grupp 1
Bergs IK
Hässelby SK IBK Lag 2
Nacka Wallenstam Lag 1
Tungelsta IF
Örby IS
Grupp 2
Huddinge IBS
Jemtland Innebandy lag 1
Nacka Wallenstam lag 2
Vendelsö IK
Grupp 3
Hässelby SK IBK Lag 1
Jemtland Innebandy lag 2
Tumba Goif
Västerhaninge IBK
PBC - Pojkar Blå C (rek 11/12)
Grupp 1
Sörskogens IF lag A
Sörskogens IF lag B
Tungelsta IF
Vendelsö IK lag 1
Vendelsö IK lag 2
Vendelsö IK lag 3
Värmdö IF blå
Värmdö IF vit
PRA - Pojkar Röd A (rek 05/06)
Grupp 1
AIK
Hässelby Hawks lag 1
Järfälla IBK
Vendelsö IK Lag 2
Väsby AIK
Grupp 2
FC Helsingborg
Hässelby Hawks lag 2
Nykvarns IF
Vendelsö IK Lag 1
Grupp 3
Hammarby IF IBF
IS SAGA
Storvreta IBK
Tungelsta IF
Värmdö IF
PRB - Pojkar Röd B (rek 06/07)
Grupp 1
Funbo if
IS SAGA
Silverdals IF
Värmdö IF
Grupp 2
Huddinge IBS
Jakobsbergs IBF
Sköndals IK
Vallentuna IBK
Väsby AIK
Grupp 3
Trosa Edanö IBK
Tungelsta IF
Vendelsö IK
Örebro SK Ungdom
Grupp 4
Bele Barkarby IF
Danderyds SK blå
Hässelby Hawks Svart
Nynäshamns IBK
PRC - Pojkar Röd C (rek 07/08)
Grupp 1
Hässelby Hawks Röd
Tyresö Trollbäcken IBK
Vendelsö IK P08
Västerhaninge IBK
Grupp 2
IK Sirius FBC
Silverdals IF
Vallentuna IBK Svart
Värmdö IF
Grupp 3
Nacka IBK
Tungelsta IF
Vallentuna IBK Vit
Väsby AIK P07
Grupp 4
Bromma KFUM
FBI Tullinge P07
Huddinge IBS
Rotebro IBK