Pojkar 2008 (9)
Antal: 24
Fr 2022-08-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28 | B-1 | 10:00 | Gammelstads IF Grön - Gimonäs Umeå IF SÅ | 1-4 | E1 9-manna (Gstad) | ||
38 | B-1 | 11:00 | Hedens IF - Lira BK | 0-6 | E1 9-manna (Gstad) | ||
45 | B-2 | 12:00 | Gammelstads IF Vit - Älvsby IF | 0-2 | A 11-manna (Gstad) | ||
61 | B-2 | 14:00 | IFK Luleå - Piteå IF Röd | 3-0 (WO) | A 11-manna (Gstad) | ||
64 | B-1 | 14:00 | Piteå IF Vit - Gammelstads IF Grön | 0-3 (WO) | E1 9-manna (Gstad) | ||
70 | B-1 | 15:00 | Gimonäs Umeå IF SÅ - Hedens IF | 10-0 | A 11-manna (Gstad) | ||
88 | B-2 | 17:00 | Piteå IF Röd - Gammelstads IF Vit | 0-3 (WO) | A 11-manna (Gstad) | ||
96 | B-2 | 18:00 | Älvsby IF - IFK Luleå | 3-1 | A 11-manna (Gstad) | ||
105 | B-1 | 19:00 | Lira BK - Piteå IF Vit | 3-0 (WO) | A 11-manna (Gstad) |
Lö 2022-08-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
114 | B-1 | 08:00 | Gammelstads IF Grön - Hedens IF | 4-1 | E1 9-manna (Gstad) | ||
151 | B-2 | 10:00 | Älvsby IF - Piteå IF Röd | 3-0 (WO) | E1 9-manna (Gstad) | ||
168 | B-2 | 11:00 | IFK Luleå - Gammelstads IF Vit | 1-2 | E1 9-manna (Gstad) | ||
180 | B-1 | 12:00 | Piteå IF Vit - Gimonäs Umeå IF SÅ | 0-3 (WO) | A 11-manna (Gstad) | ||
200 | B-1 | 13:00 | Lira BK - Gammelstads IF Grön | 7-0 | A 11-manna (Gstad) | ||
237 | B-1 | 15:00 | Hedens IF - Piteå IF Vit | 3-0 (WO) | A 11-manna (Gstad) | ||
250 | B-1 | 16:00 | Gimonäs Umeå IF SÅ - Lira BK | 1-1 | A 11-manna (Gstad) |
Sö 2022-08-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
319 | B | 08:00 | Piteå IF Röd - Piteå IF Vit | 3-0 (WO) | E1 9-manna (Gstad) | B-1/4-final 2 | |
373 | B | 11:00 | Gammelstads IF Grön - Piteå IF Röd | 3-0 (WO) | A 11-manna (Gstad) | B-Semifinal 1 | |
376 | B | 11:00 | IFK Luleå - Hedens IF | 2-0 | E1 9-manna (Gstad) | B-Semifinal 2 | |
388 | B | 12:00 | Gimonäs Umeå IF SÅ - Gammelstads IF Vit | 4-5 (STR) | A 11-manna (Gstad) | A-Semifinal 1 | |
391 | B | 12:00 | Älvsby IF - Lira BK | 1-2 | E1 9-manna (Gstad) | A-Semifinal 2 | |
428 | B | 14:00 | Gammelstads IF Grön - IFK Luleå | 0-1 | A 11-manna (Gstad) | B-FINAL | |
443 | B | 15:00 | Gammelstads IF Vit - Lira BK | 0-3 | A 11-manna (Gstad) | A-FINAL | |
446 | B | 15:00 | Gimonäs Umeå IF SÅ - Älvsby IF | 5-5 | E1 9-manna (Gstad) | A-Plac. 3-4 |