Herrer Bredde
Antal: 27
Fr 2014-09-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | HB-1 | 18:00 | Greåker 3 - St.Croix IBK | 4-2 | Kongstenhallen E | ||
14 | HB-1 | 19:30 | Søndre Vikings - Hsil Sailors | 2-1 | Kongstenhallen D | ||
15 | HB-3 | 20:15 | Råde Innebandy - Nedre Furuset IBK | 5-3 | Kongstenhallen D |
Lö 2014-09-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26 | HB-1 | 08:00 | Hsil Sailors - St.Croix IBK | 2-1 | Kongstenhallen E | ||
33 | HB-2 | 08:45 | Vågsbygd - Holmlia SK2 | 0-4 | Kongstenhallen D | ||
38 | HB-2 | 09:30 | Slevik 2 - Ull/Kisa | 5-1 | Kongstenhallen D | ||
46 | HB-1 | 11:15 | St.Croix IBK - Søndre Vikings | 2-4 | Kongstenhallen A | ||
45 | HB-1 | 11:15 | Greåker 3 - Hsil Sailors | 6-3 | Kongstenhallen E | ||
50 | HB-3 | 12:00 | OSI - Råde Innebandy | 0-2 | Kongstenhallen E | ||
55 | HB-3 | 12:45 | Strømmen ibk - Nedre Furuset IBK | 8-0 | Kongstenhallen D | ||
66 | HB-1 | 14:15 | Strømmen IBK 2 - Greåker 3 | 1-12 | Kongstenhallen E | ||
78 | HB-2 | 16:00 | Vågsbygd - Slevik 2 | 1-18 | Kongstenhallen D | ||
82 | HB-2 | 16:45 | Holmlia SK2 - Ull/Kisa | 2-2 | Kongstenhallen A | ||
81 | HB-1 | 16:45 | Hsil Sailors - Strømmen IBK 2 | 14-3 | Kongstenhallen E | ||
89 | HB-3 | 18:15 | Råde Innebandy - Strømmen ibk | 1-5 | Kongstenhallen D | ||
100 | HB-3 | 20:00 | Nedre Furuset IBK - OSI | 2-5 | Kongstenhallen D | ||
112 | HB-1 | 21:30 | Strømmen IBK 2 - Søndre Vikings | 0-11 | Kongstenhallen E |
Sö 2014-09-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
121 | HB-2 | 08:45 | Holmlia SK2 - Slevik 2 | 3-3 | Kongstenhallen D | ||
128 | HB-1 | 10:15 | St.Croix IBK - Strømmen IBK 2 | 6-0 | Kongstenhallen D | ||
136 | HB-1 | 11:15 | Søndre Vikings - Greåker 3 | 1-1 | Kongstenhallen C | ||
137 | HB-2 | 11:15 | Ull/Kisa - Vågsbygd | 7-2 | Kongstenhallen E | ||
139 | HB-3 | 12:00 | OSI - Strømmen ibk | 3-5 | Kongstenhallen E | ||
182 | HB | 15:00 | Søndre Vikings - Holmlia SK2 | 0-2 | Kongstenhallen D | 1/4-finale 1 | |
184 | HB | 15:00 | Slevik 2 - Råde Innebandy | 6-3 | Kongstenhallen E | 1/4-finale 2 | |
185 | HB | 17:00 | Strømmen ibk - Holmlia SK2 | 4-0 | Kongstenhallen D | Semifinale 1 | |
186 | HB | 17:00 | Greåker 3 - Slevik 2 | 10-3 | Kongstenhallen E | Semifinale 2 | |
187 | HB | 19:00 | Strømmen ibk - Greåker 3 | 4-3 | Kongstenhallen D | FINALE |