192 |
B10M-1 |
08:00 |
Lekrings -
TROOPERS
|
3-9
(1-4, 2-5) |
HOS 1 |
|
|
193 |
B10M-2 |
08:00 |
FBC Draci Ricany -
GEPARDI BRNO
|
4-1
(WO) |
HOS 2 |
|
|
194 |
B10M-3 |
08:00 |
FBC ORCA KRNOV -
ITM SK BIVOJ LITVINOV 2010 BLA
|
4-4
|
HOS 3 |
|
|
220 |
B10M-1 |
09:00 |
Wizards DDM Praha 10 -
FC Bucis Team
|
13-2
|
HOS 1 |
|
|
221 |
B10M-2 |
09:00 |
FBC Liberec B10 -
Galaktikos Bratislava
|
5-5
(3-2, 2-3) |
HOS 2 |
|
|
222 |
B10M-3 |
09:00 |
ACEMA Sparta Praha RED -
Black Angels
|
6-3
|
HOS 3 |
|
|
223 |
B10M-4 |
09:00 |
ACEMA Sparta Praha BLUE -
Surikaty Floorball Team
|
5-7
|
SHOS |
|
|
242 |
B10M-1 |
10:00 |
FBS Olomouc EL10 -
Lekrings
|
3-10
(2-5, 1-5) |
HOS 1 |
|
|
243 |
B10M-2 |
10:00 |
FB Hurrican Karlovy Vary -
FBC Draci Ricany
|
4-6
(2-2, 2-4) |
HOS 2 |
|
|
244 |
B10M-3 |
10:00 |
ASK Lovosice - LFP -
FBC ORCA KRNOV
|
2-11
(1-6, 1-5) |
HOS 3 |
|
|
252 |
B10M-1 |
10:30 |
TROOPERS -
Wizards DDM Praha 10
|
4-10
(2-4, 2-6) |
HOS 2 |
|
|
253 |
B10M-2 |
10:30 |
GEPARDI BRNO -
FBC Liberec B10
|
5-0
(2-0, 3-0) |
HOS 3 |
|
|
258 |
B10M-3 |
10:30 |
ITM SK BIVOJ LITVINOV 2010 BLA -
ACEMA Sparta Praha RED
|
5-12
|
SHOS |
|
|
285 |
B10M-4 |
12:00 |
ITM SK BIVOJ LITVINOV 2010 YEL -
ACEMA Sparta Praha BLUE
|
24-0
|
HOS 3 |
|
|
322 |
B10M-2 |
13:30 |
Galaktikos Bratislava -
FB Hurrican Karlovy Vary
|
8-5
|
HOS 1 |
|
|
323 |
B10M-3 |
13:30 |
Black Angels -
ASK Lovosice - LFP
|
6-0
|
HOS 2 |
|
|
325 |
B10M-4 |
13:30 |
Surikaty Floorball Team -
Kanonyri Kladno
|
6-5
|
SHOS |
|
|
339 |
B10M-1 |
14:00 |
FC Bucis Team -
FBS Olomouc EL10
|
7-4
|
HOS 3 |
|
|
340 |
B10M-2 |
14:00 |
FBC Draci Ricany -
FBC Liberec B10
|
7-3
|
SHOS |
|
|
359 |
B10M-1 |
15:00 |
Lekrings -
Wizards DDM Praha 10
|
6-11
|
HOS 3 |
|
|
360 |
B10M-3 |
15:00 |
FBC ORCA KRNOV -
ACEMA Sparta Praha RED
|
3-2
|
SHOS |
|
|
377 |
B10M-1 |
16:00 |
FBS Olomouc EL10 -
TROOPERS
|
3-11
|
HOS 3 |
|
|
378 |
B10M-2 |
16:00 |
FB Hurrican Karlovy Vary -
GEPARDI BRNO
|
7-4
|
SHOS |
|
|
389 |
B10M-3 |
16:30 |
ASK Lovosice - LFP -
ITM SK BIVOJ LITVINOV 2010 BLA
|
6-13
|
HOS 1 |
|
|
390 |
B10M-4 |
16:30 |
Kanonyri Kladno -
ITM SK BIVOJ LITVINOV 2010 YEL
|
3-9
|
HOS 2 |
|
|
392 |
B10M-1 |
16:30 |
FC Bucis Team -
Lekrings
|
5-11
|
SHOS |
|
|
393 |
B10M-2 |
17:00 |
Galaktikos Bratislava -
FBC Draci Ricany
|
4-9
|
HOS 1 |
|
|
396 |
B10M-3 |
17:00 |
Black Angels -
FBC ORCA KRNOV
|
9-3
|
SHOS |
|
|
409 |
B10M-2 |
17:30 |
FBC Liberec B10 -
FB Hurrican Karlovy Vary
|
5-8
|
HOS 2 |
|
|
410 |
B10M-1 |
17:30 |
Wizards DDM Praha 10 -
FBS Olomouc EL10
|
11-5
|
HOS 3 |
|
|
417 |
B10M-3 |
18:00 |
ACEMA Sparta Praha RED -
ASK Lovosice - LFP
|
18-1
|
HOS 1 |
|
|
419 |
B10M-1 |
18:00 |
TROOPERS -
FC Bucis Team
|
11-4
|
HOS 3 |
|
|
423 |
B10M-4 |
18:00 |
ACEMA Sparta Praha BLUE -
Kanonyri Kladno
|
3-5
|
SHOS |
|
|
426 |
B10M-2 |
18:30 |
GEPARDI BRNO -
Galaktikos Bratislava
|
3-8
|
HOS 1 |
|
|
427 |
B10M-3 |
18:30 |
ITM SK BIVOJ LITVINOV 2010 BLA -
Black Angels
|
3-8
|
HOS 2 |
|
|
444 |
B10M-4 |
19:00 |
ITM SK BIVOJ LITVINOV 2010 YEL -
Surikaty Floorball Team
|
13-2
|
SHOS |
|
|
462 |
B10M-17 |
20:00 |
FBC Draci Ricany -
ACEMA Sparta Praha RED
|
3-6
|
HOS 1 |
|
|
463 |
B10M-18 |
20:00 |
Galaktikos Bratislava -
Black Angels
|
4-2
|
HOS 2 |
|
|
464 |
B10M-19 |
20:00 |
FB Hurrican Karlovy Vary -
FBC ORCA KRNOV
|
12-3
|
HOS 3 |
|
|
465 |
B10M-20 |
20:00 |
GEPARDI BRNO -
ITM SK BIVOJ LITVINOV 2010 BLA
|
10-2
|
SHOS |
|
|
472 |
B10M-21 |
20:30 |
FBC Liberec B10 -
ASK Lovosice - LFP
|
18-3
|
HOS 1 |
|
|