Matcher
Antal: 79
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
571 | P04-1 | BP P04-4 - Saltsjöbadens IF P04 | 0-0 | ||||
586 | P04-3 | Brommapojkarna 6 - Danderyd SK | 3-0 (WO) | Enl info från Danderyds SK så | |||
590 | P04-3 | Råsunda IS - Tyresö FF Svart | 0-3 (WO) | ||||
593 | P04-3 | Råsunda IS - Brommapojkarna 6 | 0-3 (WO) | ||||
597 | P04-4 | Mälarhöjden GGWP - Rågsveds IF P04 Gul | 0-3 (WO) | ||||
617 | P04-6 | BKBK - Hägersten SK | 0-3 (WO) | ||||
623 | P04-7 | Karlbergs BK P04 Röd - IFK Lidingö FK P04:A2 | 3-0 | ||||
627 | P04-8 | Viggbyholms IK FF - Sollentuna FK Vallen Nord | 0-3 (WO) | ||||
628 | P04-8 | Viggbyholms IK FF - Spånga IS FK | 0-11 |
Ti 2017-10-24
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
626 | P04-8 | 19:00 | Spånga IS FK - IFK VIksjö 1 | 4-3 | Vällingby BP |
On 2017-10-25
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
606 | P04-5 | 19:00 | Huddinge IF gul - Stureby SK 4 | 4-0 | Visättra Sportcenter |
Lö 2017-11-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
570 | P04-1 | 13:30 | Uppsala Kurd - Älvsjö AIK Vit | 2-0 | Sävja IP |
Lö 2017-11-11
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
603 | P04-4 | 11:30 | Rågsveds IF P04 Gul - Enebybergs IF | 0-2 | Hagsätra IP | ||
583 | P04-2 | 12:15 | Tyresö FF Gul - AIK P04 svart | 5-0 | Tyresövallen | ||
572 | P04-1 | 13:00 | Älvsjö AIK Vit - IFK Haninge | 0-7 | Älvsjö IP |
Sö 2017-11-12
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
567 | P04-1 | 11:30 | Saltsjöbadens IF P04 - Uppsala Kurd | 0-7 | Saltsjöbadens IP | ||
588 | P04-3 | 12:15 | Tyresö FF Svart - Brommapojkarna 6 | 1-3 | Tyresövallen | ||
616 | P04-6 | 13:30 | Täby United - Sköndals IK FK | 3-0 | Erikslundsplan |
Lö 2017-11-18
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
596 | P04-4 | 09:45 | Enebybergs IF - Enskede IK P04 Svart | 3-4 | Enebybergs IP 2 | ||
574 | P04-1 | 11:00 | Saltsjöbadens IF P04 - Älvsjö AIK Vit | 3-4 | Saltsjöbadens IP | ||
580 | P04-2 | 12:15 | Tyresö FF Gul - Ösmo GIF | 0-3 | Tyresövallen | ||
611 | P04-5 | 13:00 | Huddinge IF gul - Gustavsberg IF FK | 2-4 | Källbrinks IP | ||
575 | P04-1 | 13:00 | IFK Haninge - Uppsala Kurd | 4-1 | Torvalla |
Sö 2017-11-19
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
587 | P04-3 | 11:00 | Enskede IK - Råsunda IS | 9-0 | Enskede IP Plan 2 | ||
619 | P04-7 | 11:00 | IFK Lidingö FK P04:A2 - Täby FK FA | 0-1 | Lidingövallen | ||
584 | P04-2 | 11:00 | IFK Österåker - Ösmo GIF | 3-0 | Röllingby BP | ||
604 | P04-4 | 11:15 | Mälarhöjden GGWP - Kista SC P04 | 1-4 | Mälarhöjdens IP | ||
592 | P04-3 | 12:15 | Tyresö FF Svart - Danderyd SK | 3-0 (WO) | Tyresövallen | ||
629 | P04-8 | 13:15 | Sollentuna FK Vallen Nord - IFK VIksjö 1 | 0-2 | Edsbergs Sportfält | ||
569 | P04-1 | 14:30 | IFK Haninge - Saltsjöbadens IF P04 | 5-0 | Torvalla | ||
576 | P04-2 | 17:00 | AIK P04 svart - Brommapojkarna 5 | 2-3 | Råsunda IP |
Lö 2017-11-25
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
601 | P04-4 | 09:45 | Enebybergs IF - Mälarhöjden GGWP | 9-0 | Enebybergs IP 2 | ||
612 | P04-6 | 10:00 | BKBK - Sköndals IK FK | 11-1 | Kärrtorps IP plan 2 | ||
579 | P04-2 | 10:00 | Brommapojkarna 5 - IFK Österåker | 3-1 | Stora Mossen IP (övre) | ||
625 | P04-8 | 11:15 | IFK VIksjö 1 - Viggbyholms IK FF | 10-2 | Viksjövallen 2 | ||
600 | P04-4 | 11:30 | Rågsveds IF P04 Gul - Kista SC P04 | 1-5 | Hagsätra IP | ||
578 | P04-2 | 12:00 | Ösmo GIF - AIK P04 svart | 1-3 | Ösmo IP | ||
607 | P04-5 | 13:00 | Gustavsberg IF FK - Älvsjö AIK röd | 6-0 | Ösby bollplan, Gustavsberg |
Sö 2017-11-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
595 | P04-3 | 11:00 | Danderyd SK - Råsunda IS | 0-0 (WO) | Danderydsvallen | ||
591 | P04-3 | 11:00 | Brommapojkarna 6 - Enskede IK | 4-1 | Stora Mossen IP (övre) | ||
621 | P04-7 | 11:45 | Täby FK FA - Karlbergs BK P04 Röd | 4-2 | Tibblevallen | ||
599 | P04-4 | 12:00 | Enskede IK P04 Svart - Mälarhöjden GGWP | 4-0 | Enskede IP 3 | ||
615 | P04-6 | 13:00 | Täby United - BKBK | 4-0 | Erikslundsplan | ||
573 | P04-1 | 13:30 | Uppsala Kurd - BP P04-4 | 4-1 | Sävja IP | ||
608 | P04-5 | 15:30 | Stureby SK 4 - Gustavsberg IF FK | 0-5 | Ösby BP | ||
581 | P04-2 | 16:00 | AIK P04 svart - IFK Österåker | 1-6 | Skytteholm B plan | ||
610 | P04-5 | 18:00 | Älvsjö AIK röd - Stureby SK 4 | 3-1 | Älvsjö IP |
Lö 2017-12-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
594 | P04-3 | 10:00 | Enskede IK - Tyresö FF Svart | 2-2 | Enskede IP Plan 2 | ||
598 | P04-4 | 11:30 | Kista SC P04 - Enebybergs IF | 3-0 | Ärvinge BP | ||
582 | P04-2 | 12:00 | Ösmo GIF - Brommapojkarna 5 | 0-3 | Ösmo IP | ||
566 | P04-1 | 12:15 | BP P04-4 - IFK Haninge | 0-3 | Torvalla |
Sö 2017-12-03
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
620 | P04-7 | 10:00 | Stureby SK - IFK Lidingö FK P04:A2 | 1-0 | Sturebyskolans BP |
Lö 2017-12-09
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
589 | P04-3 | 11:00 | Danderyd SK - Enskede IK | 0-3 (WO) | Danderydsvallen | ||
602 | P04-4 | 12:00 | Kista SC P04 - Enskede IK P04 Svart | 2-1 | Ärvinge BP |
Lö 2017-12-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
618 | P04-7 | 09:30 | Karlbergs BK P04 Röd - Stureby SK | 3-1 | Stadshagens IP |
Lö 2018-02-10
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
605 | P04-4 | 11:30 | Enskede IK P04 Svart - Rågsveds IF P04 Gul | 8-0 | Enskede IP 2 | ||
624 | P04-8 | 16:15 | Sollentuna FK Vallen Nord - Spånga IS FK | 0-6 | Sollentuna Fotbollshall, Norrvikens IP |
Lö 2018-02-17
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
609 | P04-5 | 13:00 | Älvsjö AIK röd - Huddinge IF gul | 1-3 | Älvsjö IP |
Lö 2018-03-10
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
622 | P04-7 | 10:00 | Täby FK FA - Stureby SK | 7-1 | Tibblevallen | ||
585 | P04-2 | 11:45 | Brommapojkarna 5 - Tyresö FF Gul | 2-3 | Tyresövallen |
To 2018-03-15
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
613 | P04-6 | 09:00 | Hägersten SK - Täby United | 1-1 |
Lö 2018-03-17
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
577 | P04-2 | 11:00 | IFK Österåker - Tyresö FF Gul | 2-2 | Röllingby BP |
Sö 2018-03-18
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
568 | P04-1 | 15:20 | Älvsjö AIK Vit - BP P04-4 | 2-0 | Vårbergs IP |
Fr 2018-03-23
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
745 | P04 | 18:30 | Gustavsberg IF FK - Enskede IK P04 Svart | 4-3 | Älvsjö IP | 1/8-final 5 Gustavsberg | |
747 | P04 | 19:15 | Täby FK FA - IFK Österåker | 3-2 (2-1) | Tibblevallen | 1/8-final 7 |
Lö 2018-03-24
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
748 | P04 | 13:00 | Uppsala Kurd - Spånga IS FK | 2-0 | Österängens IP | 1/8-final 8 |
On 2018-03-28
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
614 | P04-6 | 19:00 | Sköndals IK FK - Hägersten SK | 0-4 | Sandåkra BP |
On 2018-04-11
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
744 | P04 | 20:00 | Huddinge IF gul - Kista SC P04 | 6-0 (0-0) | Ärvinge BP | 1/8-final 4 |
Lö 2018-04-14
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
741 | P04 | 13:30 | IFK Haninge - IFK VIksjö 1 | 4-2 | Vendelsömalms IP | 1/8-final 1 |
Fr 2018-04-20
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
752 | P04 | 18:40 | Täby FK FA - Uppsala Kurd | 0-2 | Skarpängskolan, Täby | 1/4-final 4 |
Sö 2018-04-22
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
743 | P04 | 11:00 | Brommapojkarna 6 - Hägersten SK | 4-2 (FL) | Blackebergs BP | 1/8-final 3 | |
742 | P04 | 16:00 | Karlbergs BK P04 Röd - Brommapojkarna 5 | 2-1 | Stora Essinge IP | 1/8-final 2 |
Ti 2018-04-24
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
746 | P04 | 20:30 | Enskede IK - Täby United | 2-4 | Gubbängens BP | 1/8-final 6 |
Sö 2018-04-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
751 | P04 | 10:15 | Gustavsberg IF FK - Täby United | 4-1 | Ösby BP | 1/4-final 3 |
Sö 2018-05-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
749 | P04 | 14:30 | IFK Haninge - Karlbergs BK P04 Röd | 9-0 | Torvalla IP | 1/4-final 1 |
Ti 2018-05-08
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
750 | P04 | 19:30 | Brommapojkarna 6 - Huddinge IF gul | 0-4 | Visätra sportcenter | 1/4-final 2 |
To 2018-05-10
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
754 | P04 | 13:30 | Gustavsberg IF FK - Uppsala Kurd | 6-2 | Älvsjö IP 1 | Semifinal 2 |
Ti 2018-05-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
753 | P04 | 19:30 | IFK Haninge - Huddinge IF gul | 3-1 | Visätra sportcenter | Semifinal 1, uppskjuten |
On 2018-06-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
755 | P04 | 17:30 | IFK Haninge - Gustavsberg IF FK | 4-5 (STR)(FL) | Älvsjö IP 1 | FINAL |