Matcher
Antal: 697
To 2017-10-12
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
473 | P07-1 | 18:30 | Bollstanäs SK P07-2 gul - Spånga IS FK 6 | 2-6 | Bollstanäs IP |
Lö 2017-10-14
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
402 | P05-5 | 10:00 | IFK Tumba Blå - IFK Viksjö | 1-1 | Storvretens BP | ||
372 | P05-2 | 10:55 | Hammarby IF FF 8 Vit - Sollentuna FK Norrviken 2 | 0-0 | Eriksdalsskolans BP |
Sö 2017-10-15
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
399 | P05-5 | 13:25 | Hammarby IF FF 8 Grön - IFK Tumba Blå | 0-0 | Eriksdalsskolans BP |
To 2017-10-19
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
474 | P07-2 | 18:30 | Bollstanäs SK P07-2 grön - Boo FF P07:10 | 1-12 | Bollstanäs IP |
Lö 2017-10-21
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
132 | F07-3 | 10:00 | Gröndals IK - FC Djursholm | 0-1 | Gröndals BP | ||
360 | P05-1 | 10:00 | IFK Tumba Vit - Mälarhöjdens IK lag Gul | 2-6 | Storvretens BP | ||
552 | P08-2 | 11:00 | Karlbergs BK P08 Grön - Älvsjö AIK P08 Blå | 6-1 | Kristinebergs BP | ||
146 | F05-1 | 13:00 | Älvsjö AIK F05 Vit - Danderyds SK | 3-0 | Älvsjö IP |
Sö 2017-10-22
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
461 | P06-3 | 11:00 | IFK Stocksund - Stureby SK Lag 1 | 9-0 | Söderberg & Partner vallen | ||
166 | F05-3 | 11:15 | Älvsjö AIK F05Blå - IF Brommapojkarna 3 | 0-1 | Älvsjö IP | ||
378 | P05-2 | 13:25 | Hammarby IF FF 8 Vit - Tyresö FF Starnd/Brevik | 1-3 | Eriksdalsskolans BP | ||
364 | P05-1 | 14:00 | Hammarby 3 - IFK Tumba Vit | 3-0 | Enskede IP | ||
453 | P06-3 | 14:00 | Älvsjö AIK FF - P06 Lila - Orminge FC | 2-4 | Älvsjö IP, plan 5 | ||
86 | F06-2 | 14:30 | Sollentuna FK Silverdal SVART - FC Djursholm | 2-2 | Silverdals BP | ||
12 | F08-1 | 17:00 | Stureby F08 - Älvsjö AIK F08-vit | 2-7 | Sturebyskolans BP |
Ti 2017-10-24
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
626 | P04-8 | 19:00 | Spånga IS FK - IFK VIksjö 1 | 4-3 | Vällingby BP |
On 2017-10-25
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
606 | P04-5 | 19:00 | Huddinge IF gul - Stureby SK 4 | 4-0 | Visättra Sportcenter |
Fr 2017-10-27
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
533 | P07-6 | 17:15 | Årsta FF P07 Svart - Älvsjö P07 Vit | 7-5 | Årstagårdens BP |
Lö 2017-10-28
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
485 | P07-3 | 10:00 | Rågsveds IF P07grön - Åkersberga BK Grön | 6-4 | Hagsätra IP | ||
562 | P08-3 | 13:00 | IF Brommapojkarna 08-4 - Älvsjö AIK svart | 8-0 | Grimstatältet | ||
70 | F06-1 | 15:00 | Sollentuna FK Silverdal VIT - Täby FK 2 | 2-4 | Silverdals BP |
Sö 2017-10-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
498 | P07-4 | 15:00 | Torstens lärjungar bk - Örby IS P07 Röd | 5-2 | Bodals konstgräsplan Lidingö | ||
99 | F07-1 | 15:00 | BP F07-6 - Älvsjö AIK F07 röd | 14-1 | Vällingby bollplan |
Lö 2017-11-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
570 | P04-1 | 13:30 | Uppsala Kurd - Älvsjö AIK Vit | 2-0 | Sävja IP |
Sö 2017-11-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
396 | P05-4 | 12:00 | Spårvägen P05:1 - BP P05-9 | 3-5 | Skarpnäck Sportfält | ||
439 | P06-2 | 14:00 | Sollentuna FK Norrviken - Stvusta P06 Vit | 4-3 | Norrviken IP | ||
401 | P05-5 | 14:00 | Älvsjö AIK Svart - Hammarby IF FF 8 Grön | 1-3 | Älvsjö IP 1 | ||
83 | F06-2 | 14:30 | Sollentuna FK Silverdal SVART - Älvsjö AIK F06Blå:2 | 5-2 | Silverdals BP | ||
519 | P07-6 | 17:30 | Saltsjö-Boo IF - Årsta FF P07 Svart | 1-0 | Myrsjö IP |
Må 2017-11-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
98 | F06-3 | 19:15 | Mälarhöjdens IK - DIF Söderort | 0-2 | Hägerstensåsen BP |
On 2017-11-08
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
420 | P06-1 | 19:15 | Täby FK - IFK Österåker P06:Blå | 6-3 | Skarpängs IP (Täby) | ||
389 | P05-4 | 19:45 | BP P05-9 - Bele Barkarby FF | 1-4 | Strömvallen |
Fr 2017-11-10
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
368 | P05-1 | 18:00 | Hanvikens SK Lag Vit - Mälarhöjdens IK lag Gul | 3-0 | Trollbäckens IP | ||
43 | F03-1 | 19:00 | Åkersberga BK F0304 - Älvsjö AIK | 1-1 | Margretelunds IP |
Lö 2017-11-11
Sö 2017-11-12
Må 2017-11-13
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
92 | F06-3 | 19:15 | Mälarhöjdens IK - Tullinge Fotboll Lära | 4-0 | Hägerstensåsens BP |
Ti 2017-11-14
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27 | F08-1 | 17:30 | Älvsjö AIK F08-vit - Hammarby IF | 2-1 | Långbro BP |
On 2017-11-15
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
553 | P08-2 | 18:00 | Jarlabergs IF Svart - Värmdö IF | 3-3 | Fisksätra IP 2 | ||
159 | F05-2 | 18:00 | AIK - Spånga IS | 9-0 | Nälsta BP | ||
430 | P06-1 | 19:15 | Täby FK - Sollentuna FK Helenelund | 5-1 | Skarpängs IP (Täby) |
To 2017-11-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
472 | P07-1 | 18:00 | IFK Aspudden Tellus Gul 1 - Älvsjö AIK P07 orange lag I | 5-4 | Hägerstensåsens BP (7-manna) |
Fr 2017-11-17
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
93 | F06-3 | 16:10 | DIF Söderort - Vendelsö IK | 3-1 | Enskede IP 4 | ||
387 | P05-3 | 18:00 | Hanvikens SK Lag Röd - Mälarhöjdens IK Grön | 1-0 | Trollbäckens IP | ||
89 | F06-3 | 19:00 | IFK Lidingö - Mälarhöjdens IK | 2-2 | Hersby BP | ||
36 | F03-1 | 19:00 | Åkersberga BK F0304 - Stocksunds IF | 4-1 | Margretelunds IP |
Lö 2017-11-18
Sö 2017-11-19
Må 2017-11-20
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
561 | P08-3 | Älvsjö p08-gul - Spånga p08-9 | 2-7 |
To 2017-11-23
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
467 | P07-1 | 19:15 | Bollstanäs SK P07-2 gul - IFK Aspudden Tellus Gul 1 | 2-2 | Bollstanäs IP |
Fr 2017-11-24
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
540 | P08-1 | 18:00 | Älvsjö AIK P08Lila - Jarlabergs IF Gul | 1-3 | Älvsjö IP | ||
157 | F05-2 | 18:30 | Huddinge IF - Spånga IS | 2-0 | Källbrinks ip |
Lö 2017-11-25
Sö 2017-11-26
To 2017-11-30
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
479 | P07-2 | 19:00 | Bollstanäs SK P07-2 grön - DIF P07-5 | 3-2 | Bollstanäs IP |
Fr 2017-12-01
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
411 | P05-6 | 18:00 | Vasalunds IF 2 - Norrtulls SK | 1-0 | Stadshagens IP |
Lö 2017-12-02
Sö 2017-12-03
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
620 | P04-7 | 10:00 | Stureby SK - IFK Lidingö FK P04:A2 | 1-0 | Sturebyskolans BP | ||
139 | F07-3 | 11:00 | Sollentuna FK Kärrdal - FC Djursholm | 0-1 | Kärradals BP | ||
114 | F07-2 | 11:00 | Bagarmossen Kärrtorp BK - Enebybergs IF | 1-3 | Kärrtorps IP | ||
88 | F06-2 | 14:30 | Hammarby IF 3 - Sollentuna FK Silverdal SVART | 2-1 (3-12-2017) | Enskede IP | ||
177 | F05-4 | 15:00 | Järla IF F05 - Mälarhöjdens IK - Sätra | 0-0 | Nacka IP 2 | ||
504 | P07-5 | 15:00 | IFK Vaxholm - Älvsjö AIK P07 orange lag II | 5-4 | Vaxö IP |
Lö 2017-12-09
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
440 | P06-2 | IFK Österåker P06:Röd - Boo FF | 5-4 | ||||
137 | F07-3 | 09:15 | FC Djursholm - Tullinge Fotboll | 2-1 | Djursholms IP | ||
531 | P07-6 | 10:00 | Spånga IS FK - Täby United FC | 1-2 | Nälsta IP | ||
512 | P07-5 | 10:00 | IFK Vaxholm - Spånga IS FK 5 | 3-0 | Vaxö IP | ||
530 | P07-6 | 10:00 | Älvsjö P07 Vit - IF BP P07 TM | 2-5 | Älvsjö IP | ||
589 | P04-3 | 11:00 | Danderyd SK - Enskede IK | 0-3 (WO) | Danderydsvallen | ||
676 | P03-5 | 11:00 | Kungsängen IF - Djurgården P-03 Lag 4 | 1-2 | Kungsängen IP | ||
101 | F07-1 | 11:00 | IFK Stocksund F07 - IFK Österåker | 3-0 | Stocksunds IP, Söderberg & Partnervallen | ||
602 | P04-4 | 12:00 | Kista SC P04 - Enskede IK P04 Svart | 2-1 | Ärvinge BP | ||
38 | F03-1 | 13:00 | Järla IF FK - Åkersberga BK F0304 | 6-0 | Nacka IP | ||
677 | P03-5 | 16:30 | IFK Österåker FK - Sollentuna FK Syd | 7-2 | Norrvikens IP |
Sö 2017-12-10
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
431 | P06-1 | IFK Österåker P06:Blå - Stvusta P06 Grön | 5-0 | ||||
436 | P06-2 | IFK Österåker P06:Röd - Sollentuna FK Norrviken | 0-10 | ||||
460 | P06-3 | 10:00 | IFK Viksjö - Orminge FC | 2-2 | Viksjövallen | ||
643 | F04-2 | 13:00 | Boo FF F04:1 - Sollentuna F04mitt | 0-5 | Sollentuna fotbollshall | ||
44 | F04-1 | 13:15 | Enebybergs IF F04 - Älvsjö AIK | 0-0 | Enebybergs IP | Domare: Alexander Ellnestam |
Lö 2017-12-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
618 | P04-7 | 09:30 | Karlbergs BK P04 Röd - Stureby SK | 3-1 | Stadshagens IP | ||
525 | P07-6 | 10:00 | IF BP P07 TM - Spånga IS FK | 3-0 | Stora Mossen IP | ||
370 | P05-2 | 13:00 | Sollentuna FK Norrviken 2 - Tyresö FF Starnd/Brevik | 2-0 | Norrvikens IP Fotbollshallen |
Sö 2017-12-17
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
104 | F07-1 | IFK Österåker - Stureby F07 | 2-1 |
Sö 2018-01-14
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
457 | P06-3 | 14:00 | FC Djursholm 2 - IFK Viksjö | 5-2 | DIP |
Lö 2018-01-20
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
33 | F03-1 | 17:30 | Åkersberga BK F0304 - Sickla IF Röd | 5-3 | Åkersberga Sportcentrum Röllingby |
Sö 2018-01-21
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
52 | F04-1 | 13:00 | Enebybergs IF F04 - Stuvsta IF | 4-1 | Enebybergs IP | Domare: Alexander Ellnestam |
Lö 2018-01-27
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
76 | F06-1 | 12:00 | Täby FK 2 - Djurgårdens IF | 8-0 | Näsbydals BP |
Sö 2018-01-28
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
491 | P07-3 | 10:00 | Åkersberga BK Grön - IF Brommapojkarna P07-22 | 3-0 | Österåkers Sportcentrum |
Sö 2018-02-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
480 | P07-2 | 10:00 | Åkersberga BK Svart - Boo FF P07:10 | 4-3 | Österåkers Sportcentrum | ||
532 | P07-6 | 13:00 | Saltsjö-Boo IF - IF BP P07 TM | 0-8 | Nacka IP Fotbollstältet |
Lö 2018-02-10
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
428 | P06-1 | IFK Österåker P06:Blå - Älvsjö AIK P06 VIT | 2-2 | Röllingby, Åkersberga | |||
632 | F04-2 | Sollentuna F04mitt - AIK F05 A | 3-0 (WO) | Sollentuna Fotbollshall | |||
406 | P05-5 | 10:00 | Spånga IS FK - Hammarby IF FF 8 Grön | 4-1 | Bromstens IP | ||
605 | P04-4 | 11:30 | Enskede IK P04 Svart - Rågsveds IF P04 Gul | 8-0 | Enskede IP 2 | ||
57 | F04-1 | 12:00 | Enebybergs IF F04 - IF Brommapojkarna F05-1 | 3-0 (WO) | Enebybergs IP | Domare: Alexander Ellnestam | |
644 | F04-2 | 12:30 | Saltsjö Boo IF - Viggbyholms IK FF | 1-7 | Hägernäs IP | ||
105 | F07-1 | 13:00 | IFK Stocksund F07 - Hanvikens SK | 6-0 | Stocksunds IP, Söderberg & Partnervallen | ||
624 | P04-8 | 16:15 | Sollentuna FK Vallen Nord - Spånga IS FK | 0-6 | Sollentuna Fotbollshall, Norrvikens IP |
Sö 2018-02-11
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
521 | P07-6 | 11:00 | IF BP P07 TM - Täby United FC | 1-3 | Stora Mossen IP | ||
116 | F07-2 | 12:00 | IK FREJ - Järla IF | 2-1 | Vikingavallen | ||
161 | F05-2 | 12:30 | Täby FK F06:2 - AIK | 0-2 | Tibblevallen | ||
634 | F04-2 | 13:00 | Saltsjö Boo IF - Sollentuna F04mitt | 2-3 | Nacka IP Tält | ||
82 | F06-2 | 13:00 | Hammarby IF 3 - IFK Stocksund Blå | 5-0 | Stockhagens IP | ||
32 | F03-1 | 15:00 | Järla IF FK - Enebybergs IF | 2-2 | Enebybergs IP | ||
7 | F08-1 | 16:00 | Sickla IF - IFK Stocksund F08 Blå | 3-0 | Söderberg & Partner Arena |
Fr 2018-02-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
162 | F05-2 | 18:30 | Spånga IS - Värmdö IF | 0-4 | Värmdövallen |
Lö 2018-02-17
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
419 | P06-1 | AIK Vit Z - Älvsjö AIK P06 VIT | 8-2 | Huvudstafältet | |||
53 | F04-1 | 10:00 | Enskede IK - Älvsjö AIK | 0-1 | Enskede IP | ||
520 | P07-6 | 10:00 | Älvsjö P07 Vit - Spånga IS FK | 5-2 | Älvsjö IP | ||
412 | P05-6 | 10:00 | IF BP P05-4 - Tyresö FF P05 Krusboda | 4-0 | Åkeshovs BP | ||
609 | P04-5 | 13:00 | Älvsjö AIK röd - Huddinge IF gul | 1-3 | Älvsjö IP | ||
55 | F04-1 | 13:15 | Stuvsta IF - IF Brommapojkarna F05-1 | 3-0 (WO) | Källbrink IP | ||
658 | P03-3 | 16:30 | AIK P03 Svart - Älvsjö AIK Vit | 1-2 | Skytteholms IP |
Sö 2018-02-18
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
476 | P07-2 | 10:00 | Åkersberga BK Svart - Bollstanäs SK P07-2 grön | 2-1 | Österåkers Sportcentrum | ||
635 | F04-2 | 10:20 | AIK F05 A - Viggbyholms IK FF | 0-3 (WO) | Skytteholm | ||
75 | F06-1 | 11:00 | Älvsjö AIK F06Blå:1 - IFK Stocksund Vit | 4-1 | Stockhagens IP, SP-vallen | ||
175 | F05-4 | 12:00 | Mälarhöjdens IK - Sätra - IFK Stocksund Orange | 0-3 | Danderyd Arena | ||
84 | F06-2 | 13:00 | FC Djursholm - IFK Stocksund Blå | 3-0 | Stockhagens IP, SP-vallen | ||
181 | F05-4 | 14:00 | IFK Stocksund Orange - IF Brommapojkarna | 3-1 | Danderyd Arena | ||
493 | P07-3 | 14:00 | IFK Lidingö 07 - Åkersberga BK Grön | 2-2 | Lidingövallen | ||
160 | F05-2 | 15:00 | Värmdö IF - Huddinge IF | 0-1 | Värmdövallen | ||
142 | F07-3 | 15:30 | FC Djursholm - IFK Lidingö F07:3 | 6-2 | Djursholms IP, Plan 32 |
Fr 2018-02-23
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
129 | F07-3 | 18:30 | FC Djursholm - Ängby IF F07 | 5-0 | Djursholms IP, Plan 32 | ||
664 | P03-4 | 19:00 | Boo FF 12 - IFK Haninge | 1-4 | Nacka Fotbollstält |
Lö 2018-02-24
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
377 | P05-2 | 12:00 | Sollentuna FK Norrviken 2 - Vendelsö M | 5-2 | Edsbergs sportfält | ||
652 | P03-2 | 16:00 | Hanvikens SK - Skogås-Trångsunds FF | 1-0 | Tyresövallen |
Sö 2018-03-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
667 | P03-4 | 09:00 | IFK Haninge - Hammarby p03 2 | 4-5 | Torvalla IP | ||
150 | F05-1 | 12:00 | Älvsjö AIK F05 Vit - IFK Österåker 1 | 0-2 | Brantbrinks IP | ||
681 | P03-6 | 14:40 | Vendelsö IK - FC Djurholm | 1-3 | Torvalla IP | ||
669 | P03-5 | 18:00 | Djurgården P-03 Lag 4 - Hammarby IF 5 | 2-1 | Bosön |
On 2018-03-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
34 | F03-1 | 18:45 | Stocksunds IF - Älvsjö AIK | 0-4 | Stocksunds IP |
Fr 2018-03-09
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
50 | F04-1 | 18:00 | IF Brommapojkarna F05-1 - Enskede IK | 0-3 (WO) | Stora Mossens IP | ||
147 | F05-1 | 20:00 | IFK Österåker 1 - Saltsjöbadens IF | 3-0 | Röllingby IP |
Lö 2018-03-10
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | F08-1 | Hammarby IF - Sickla IF | 4-0 | Sicklavallen | |||
557 | P08-3 | 09:00 | IFK Haninge - IF Brommapojkarna 08-4 | 0-12 | Torvalla IP | ||
544 | P08-2 | 09:00 | Hanvikens SK Vit - Jarlabergs IF Svart | 1-3 | Tyresövallen | ||
528 | P07-6 | 10:00 | Spånga IS FK - Årsta FF P07 Svart | 0-0 | Nälsta IP | ||
153 | F05-1 | 10:00 | IFK Österåker 1 - Tyresö FF | 4-2 | Röllingby IP | ||
69 | F06-1 | 10:00 | Djurgårdens IF - IFK Stocksund Vit | 2-3 | Stockhagens IP, SP-vallen | ||
622 | P04-7 | 10:00 | Täby FK FA - Stureby SK | 7-1 | Tibblevallen | ||
637 | F04-2 | 11:00 | Saltsjö Boo IF - AIK F05 A | 3-0 (WO) | Myrsjö planen | ||
638 | F04-2 | 11:00 | Boo FF F04:1 - Viggbyholms IK FF | 0-6 | Vikingavallen | ||
585 | P04-2 | 11:45 | Brommapojkarna 5 - Tyresö FF Gul | 2-3 | Tyresövallen | ||
87 | F06-2 | 12:00 | IFK Stocksund Blå - Älvsjö AIK F06Blå:2 | 0-1 | |||
78 | F06-1 | 14:00 | IFK Stocksund Vit - Täby FK 2 | 1-3 | Stockhagen | ||
171 | F05-3 | 15:00 | Saltsjö-Boo IF - IF Brommapojkarna 3 | 0-2 | Djursholms IP |
Sö 2018-03-11
Ti 2018-03-13
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
659 | P03-3 | 20:15 | Hammarby P03.3 - AIK P03 Svart | 6-0 | Skytteholms IP |
To 2018-03-15
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
613 | P04-6 | 09:00 | Hägersten SK - Täby United | 1-1 | |||
128 | F07-2 | 18:15 | Enebybergs IF - Saltsjöbadens IF | 2-1 | Saltsjöbadens IF |
Fr 2018-03-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
409 | P05-6 | 18:00 | Norrtulls SK - IF BP P05-4 | 0-5 | Danderydsvallen | ||
564 | P08-3 | 18:00 | Spånga p08-9 - IF Brommapojkarna 08-4 | 2-6 | Spånga ip | ||
45 | F04-1 | 19:00 | Stuvsta IF - Enskede IK | 3-0 | Stuvsta IP |
Lö 2018-03-17
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14 | F08-1 | Hammarby IF - Älvsjö AIK F08 Blå | 9-0 | Enskede IP | |||
577 | P04-2 | 11:00 | IFK Österåker - Tyresö FF Gul | 2-2 | Röllingby BP | ||
145 | F05-1 | 11:00 | Saltsjöbadens IF - Tyresö FF | 2-0 | Tyresö IP 2 | ||
51 | F04-1 | 14:20 | Älvsjö AIK - Spånga IS | 4-1 | Älvsjö IP 1 | ||
374 | P05-2 | 16:00 | AIK - Sollentuna FK Norrviken 2 | 2-4 | Norrvikens IP Fotbollshallen | ||
490 | P07-3 | 16:00 | Örby IS P07 Blå - IFK Lidingö 07 | 8-4 | Älvsjö IP plan 4 |
Sö 2018-03-18
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24 | F08-1 | Hammarby IF - IFK Stocksund F08 Vit | 6-0 | Stockhagen IP | |||
15 | F08-1 | IFK Stocksund F08 Blå - Älvsjö AIK F08-vit | 5-7 | Stocksunds IP | |||
545 | P08-2 | 10:45 | Karlbergs BK P08 Grön - Värmdö IF | 3-3 (1-0) | Värmdövallen | ||
16 | F08-1 | 11:00 | Orminge FC - Stureby F08 | 11-0 | Myrsjö IP | ||
54 | F04-1 | 11:15 | Spånga IS - Enebybergs IF F04 | 9-1 | Strömvallen | ||
148 | F05-1 | 11:45 | Tyresö FF - Älvsjö AIK F05 Vit | 0-4 | Solberga IP | ||
650 | P03-1 | 13:00 | Hässelby SK FF - Bro IK | 2-4 | Kungsängens IP | ||
568 | P04-1 | 15:20 | Älvsjö AIK Vit - BP P04-4 | 2-0 | Vårbergs IP | ||
58 | F04-1 | 16:50 | Älvsjö AIK - Stuvsta IF | 6-0 | Älvsjö IP 1 | ||
31 | F03-1 | 17:30 | Sickla IF Röd - Stocksunds IF | 1-1 | Stockhagens IP | ||
404 | P05-5 | 18:00 | Hammarby IF FF 8 Grön - IFK Viksjö | 2-1 | Älvsjö IP, plan 1 |
Må 2018-03-19
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
170 | F05-3 | 20:15 | Älvsjö AIK F05Blå - IFK Stocksund | 1-0 | Djursholms IP |
Fr 2018-03-23
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
541 | P08-1 | 17:30 | Älvsjö AIK P-08 Röd - Hanvikens SK Röd | 6-5 | Älvsjö IP Plan 5 | ||
745 | P04 | 18:30 | Gustavsberg IF FK - Enskede IK P04 Svart | 4-3 | Älvsjö IP | 1/8-final 5 Gustavsberg | |
747 | P04 | 19:15 | Täby FK FA - IFK Österåker | 3-2 (2-1) | Tibblevallen | 1/8-final 7 | |
49 | F04-1 | 20:00 | Spånga IS - Stuvsta IF | 0-1 | Spånga IP |
Lö 2018-03-24
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
481 | P07-2 | 10:00 | Älvsjö P07 Gul - Bollstanäs SK P07-2 grön | 0-2 | Älvsjö IP | ||
416 | P05-6 | 11:00 | AIK P06 U - Norrtulls SK | 3-1 | Huvudstafältet | ||
121 | F07-2 | 12:00 | Enebybergs IF - Järla IF | 6-0 | Enebybergs IP | ||
152 | F05-1 | 12:00 | Saltsjöbadens IF - Älvsjö AIK F05 Vit | 0-0 | Älvsjö IP 1 | ||
688 | P03-6 | 12:30 | Segeltorps IF - Täby FK U1 | 5-1 | Källbrink | ||
529 | P07-6 | 13:00 | Täby United FC - Saltsjö-Boo IF | 5-0 | Erikslunds BP | ||
748 | P04 | 13:00 | Uppsala Kurd - Spånga IS FK | 2-0 | Österängens IP | 1/8-final 8 | |
510 | P07-5 | 14:00 | Segeltorps IF - Reymersholms IK | 1-2 | Segeltorp | ||
102 | F07-1 | 14:30 | Hanvikens SK - BP F07-6 | 0-4 | Fornuddens BP |
Sö 2018-03-25
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
523 | P07-6 | 13:00 | Årsta FF P07 Svart - IF BP P07 TM | 0-4 | Älvsjö IP | ||
106 | F07-1 | 14:00 | Älvsjö AIK F07 röd - IFK Österåker | 0-8 | Älvsjö IP, plan 4 | ||
516 | P07-5 | 16:00 | Reymersholms IK - Sollentuna FK R/S | 0-2 | Silverdals BP | ||
30 | F03-1 | 17:30 | Älvsjö AIK - Järla IF FK | 1-1 | Älvsjö IP |
Må 2018-03-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
118 | F07-2 | 17:50 | Enebybergs IF - IK FREJ | 0-5 | Vikingavallen | ||
149 | F05-1 | 20:00 | Danderyds SK - Saltsjöbadens IF | 0-3 | Danderydsvallen |
Ti 2018-03-27
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
413 | P05-6 | 19:00 | AIK P06 U - Vasalunds IF 2 | 0-0 | Huvudstafältet |
On 2018-03-28
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
614 | P04-6 | 19:00 | Sköndals IK FK - Hägersten SK | 0-4 | Sandåkra BP |
To 2018-03-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
513 | P07-5 | 18:00 | Reymersholms IK - Älvsjö AIK P07 orange lag II | 4-2 | Tantolundens BP |
Fr 2018-03-30
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
397 | P05-4 | Ekerö IK - Vallentuna BK | 0-0 | ||||
726 | P05 | 10:00 | Sollentuna FK: Sportfältet - Hanvikens SK Lag Vit | 4-0 | Sollentunas Fotbollshall | 1/8-final 1 | |
733 | P05 | 15:00 | Hammarby IF FF 8 Vit - 2:an grupp 4 | 7-6 (STR)(FL) | Älvsjö IP | 1/8-final 8 |
Lö 2018-03-31
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
560 | P08-3 | 12:00 | Reymersholms IK P08 - IFK Haninge | 1-4 | Tantolundens BP | ||
645 | P03-1 | 14:30 | Hässelby SK FF - Sickla IF | 8-0 | Spånga IP |
Lö 2018-04-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
109 | F07-1 | 11:00 | IFK Österåker - BP F07-6 | 1-7 | |||
727 | P05 | 11:00 | Sollentuna FK Norrviken 2 - Hammarby IF FF 8 Grön | 3-1 | Norrvikens ip | 1/8-final 2 | |
671 | P03-5 | 13:30 | Sollentuna FK Syd - Djurgården P-03 Lag 4 | 3-3 | Sollentunahallen |
Sö 2018-04-08
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
395 | P05-4 | 11:00 | Vallentuna BK - Bele Barkarby FF | 1-6 | Strömvallen | ||
882 | P08-19 | 15:30 | Reymersholms IK P08 - Jarlabergs IF Gul | 6-3 | Tantolundens BP | Arrangeras av Reymersholm IK |
On 2018-04-11
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
717 | P03 | 19:00 | Bro IK - Älvsjö AIK Vit | 1-3 | Bro IP | 1/8-final 7 | |
56 | F04-1 | 19:15 | Enskede IK - Spånga IS | 0-4 | Vällingby BP | ||
744 | P04 | 20:00 | Huddinge IF gul - Kista SC P04 | 6-0 (0-0) | Ärvinge BP | 1/8-final 4 |
Fr 2018-04-13
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
639 | F04-2 | 18:00 | Hässelby SK - Saltsjö Boo IF | 1-3 | Hässelby Gårds BP | ||
762 | F06-19 | 18:30 | Tullinge Fotboll Lära - Sollentuna FK Silverdal SVART | 1-4 | Brantbrink IP | Arrangeras av hemmalaget |
Lö 2018-04-14
Sö 2018-04-15
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
691 | F05 | 11:00 | IF Brommapojkarna 3 - Värmdö IF | 1-2 (STR)(FL) | Olovslunds BP | 1/8-final 3 | |
845 | P07-21 | 12:00 | Örby IS P07 Röd - Bollstanäs SK P07-2 grön | Dolt | Örby BP | Arrangeras av hemmalaget | |
851 | P07-22 | 13:00 | Örby IS P07 Blå - Bollstanäs SK P07-2 gul | Dolt | Örby BP | Arrangeras av hemmalaget | |
693 | F05 | 18:00 | AIK - IFK Österåker 2 | 2-1 | Älvsjö IP | 1/8-final 5 |
Ti 2018-04-17
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
885 | P08-20 | 18:30 | Älvsjö AIK P08 Blå - Älvsjö p08-gul | Dolt | Långbro BP | Arrangeras av hemmalaget |
Fr 2018-04-20
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
822 | P07-17 | 18:00 | IF BP P07 TM - Åkersberga BK Svart | Dolt | Olovslunds BP | ||
876 | P08-18 | 18:00 | Hanvikens SK Vit - Spånga p08-9 | Dolt | Trollbäckens IP | Arrangeras av hemmalaget | |
752 | P04 | 18:40 | Täby FK FA - Uppsala Kurd | 0-2 | Skarpängskolan, Täby | 1/4-final 4 |
Lö 2018-04-21
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
722 | P03 | 11:00 | Älvsjö AIK Vit - IFK Viksjö | 1-2 (STR) | Västberga IP | 1/4-final 4 |
Sö 2018-04-22
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
743 | P04 | 11:00 | Brommapojkarna 6 - Hägersten SK | 4-2 (FL) | Blackebergs BP | 1/8-final 3 | |
742 | P04 | 16:00 | Karlbergs BK P04 Röd - Brommapojkarna 5 | 2-1 | Stora Essinge IP | 1/8-final 2 | |
730 | P05 | 18:00 | Spånga IS FK - Tyresö FF Starnd/Brevik | 2-1 (FL) | Vällingby BP | 1/8-final 5 |
Ti 2018-04-24
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
887 | P08-20 | 17:30 | Älvsjö p08-gul - Älvsjö AIK P08Lila | Dolt | Långbro BP | Arrangeras av hemmalaget | |
746 | P04 | 20:30 | Enskede IK - Täby United | 2-4 | Gubbängens BP | 1/8-final 6 |
On 2018-04-25
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
707 | F04 | 19:10 | Spånga IS - Saltsjö Boo IF | 0-2 | Vällingby BP | 1/4-final 4 | |
699 | F05 | 20:00 | AIK - Älta F05 | 1-0 | Älta IP | 1/4-final 3 |
To 2018-04-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
711 | P03 | 20:30 | Hässelby SK FF - Hammarby p03 2 | 4-0 | Hässelby Gårds BP | 1/8-final 1 |
Fr 2018-04-27
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
868 | P08-17 | 18:00 | Hanvikens SK Röd - Älvsjö AIK P-08 Röd | Dolt | Trollbäckens IP | Arrangeras av hemmalaget | |
692 | F05 | 18:45 | IF Brommapojkarna - Saltsjöbadens IF | 3-0 (WO) | Blackebergs BP | 1/8-final 4 | |
704 | F04 | 19:15 | Älvsjö AIK - Hässelby SK | 1-0 | Axelsbergs BP | 1/4-final 1 |
Lö 2018-04-28
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
731 | P05 | 09:00 | IF BP P05-4 - Hanvikens SK Lag Röd | 3-0 | Åkeshovs BP | 1/8-final 6 | |
869 | P08-17 | 11:00 | IF Brommapojkarna 08-4 - Hanvikens SK Röd | Dolt | Hässelängens BP | Arrangeras av hemmalaget |
Sö 2018-04-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
789 | F08-17 | Hammarby IF - Sickla IF | 4-1 | Sicklavallen | Arrangeras av hemmalaget | ||
801 | P06-17 | 09:00 | IFK Stocksund - Sollentuna FK Norrviken | 1-3 | Söderberg & Partner vallen | Arrangeras av hemmalaget | |
751 | P04 | 10:15 | Gustavsberg IF FK - Täby United | 4-1 | Ösby BP | 1/4-final 3 | |
715 | P03 | 17:30 | IFK Österåker FK - Hammarby IF 5 | 0-6 | Gubbängens IP | 1/8-final 5 |
Må 2018-04-30
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
700 | F05 | 12:00 | IFK Stocksund Orange - Älvsjö AIK F05Blå | 0-4 | 1/4-final 4 | ||
697 | F05 | 14:30 | Järla IF F05 - IFK Stocksund | 0-3 | 1/4-final 1 |
Ti 2018-05-01
On 2018-05-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
729 | P05 | 19:45 | Bele Barkarby FF - AIK P06 U | 3-2 | Strömvallen | 1/8-final 4 |
To 2018-05-03
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
880 | P08-19 | Älvsjö AIK svart - Reymersholms IK P08 | 3-1 | Älvsjö IP (plan 3) | Arrangeras av hemmalaget | ||
832 | P07-19 | 18:00 | Åkersberga BK Grön - Täby United FC | Dolt | Österåkers Sportcentrum | Arrangeras av hemmalaget | |
719 | P03 | 20:30 | Hässelby SK FF - Norrtulls SK | 7-3 | Hässelby Gårds BP | 1/4-final 1 |
Fr 2018-05-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
714 | P03 | 19:00 | IFK Haninge - Vendelsö IK | 0-1 | Torvalla IP | 1/8-final 4 | |
713 | P03 | 19:00 | Gustavsbergs IF - Sickla IF | 1-2 | Ösby bollplan | 1/8-final 3 |
Lö 2018-05-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
842 | P07-20 | Torstens lärjungar bk - IF Brommapojkarna P07-22 | 1-5 | Stora Mossen IP 2 | eget arr | ||
792 | F08-17 | 10:00 | Orminge FC - Hammarby IF | 0-1 | Kärrtorps IP |
Sö 2018-05-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
790 | F08-17 | 10:00 | Älvsjö AIK F08-vit - Orminge FC | 1-1 | Älvsjö IP | ||
833 | P07-19 | 11:00 | IFK Aspudden Tellus Gul 2 - Åkersberga BK Grön | Dolt | Aspuddens IP | Arrangeras av hemmalaget | |
749 | P04 | 14:30 | IFK Haninge - Karlbergs BK P04 Röd | 9-0 | Torvalla IP | 1/4-final 1 | |
735 | P05 | 19:00 | Enebybergs IF P05 - Bele Barkarby FF | 1-2 | Enbybergs IP | 1/4-final 2 |
Må 2018-05-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
720 | P03 | 19:30 | Sickla IF - Vendelsö IK | 2-3 | 1/4-final 2 |
Ti 2018-05-08
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
750 | P04 | 19:30 | Brommapojkarna 6 - Huddinge IF gul | 0-4 | Visätra sportcenter | 1/4-final 2 |
To 2018-05-10
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
738 | P05 | 09:00 | Sollentuna FK Norrviken 2 - Bele Barkarby FF | 4-0 | Älvsjö IP 1 | Semifinal 1 | |
817 | P06-22 | 10:00 | Älvsjö AIK P06 VIT - IFK Viksjö | Dolt | Älvsjö IP 5 | ||
698 | F05 | 11:00 | Värmdö IF - IF Brommapojkarna | 0-2 | Värmdö IP | 1/4-final 2 | |
814 | P06-21 | 12:00 | Stvusta P06 Grön - Orminge FC | Dolt | Älvsjö IP 5 | ||
754 | P04 | 13:30 | Gustavsberg IF FK - Uppsala Kurd | 6-2 | Älvsjö IP 1 | Semifinal 2 | |
802 | P06-17 | 14:00 | Täby FK - IFK Stocksund | Dolt | Älvsjö IP 5 | ||
883 | P08-19 | 15:00 | Reymersholms IK P08 - Värmdö IF | Dolt | Älvsjö IP 5 | ||
877 | P08-18 | 16:00 | Hanvikens SK Vit - Mälarhöjden IK | Dolt | Älvsjö IP 5 | ||
723 | P03 | 16:30 | Hässelby SK FF - Vendelsö IK | 3-1 | Älvsjö IP 1 | Semifinal 1 |
Lö 2018-05-12
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
737 | P05 | 11:00 | Hammarby 3 - Hammarby IF FF 8 Vit | 0-3 | Tantolundens BP | 1/4-final 4 |
Sö 2018-05-13
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
819 | P07-17 | 10:00 | Åkersberga BK Svart - Rågsveds IF P07grön | Dolt | Österåkers Sportcentrum | Arrangeras av hemmalaget | |
777 | F07-19 | 12:30 | Gröndals IK - Enebybergs IF | Dolt | Gröndals BP | ||
807 | P06-19 | 17:30 | FC Djursholm 2 - AIK Vit X | Dolt | Djursholms IP 3 | Arrangeras av hemmalaget |
Lö 2018-05-19
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
721 | P03 | 10:30 | Hammarby IF 5 - FC Djurholm | 3-0 (WO) | Kärrtorp ip | 1/4-final 3 |
Sö 2018-05-20
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
839 | P07-20 | 12:00 | Reymersholms IK - IF Brommapojkarna P07-22 | 3-4 | Tantolundens BP | Arrangeras av hemmalaget |
Fr 2018-05-25
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
831 | P07-19 | 18:00 | Segeltorps IF - IFK Aspudden Tellus Gul 2 | Dolt | Arrangeras av hemmalaget | ||
736 | P05 | 18:15 | Spånga IS FK - IF BP P05-4 | 2-1 | 1/4-final 3 | ||
805 | P06-18 | 19:15 | Sollentuna FK Helenelund - Älvsjö AIK FF - P06 Lila | Dolt | Älvsjö IP 4 |
Sö 2018-05-27
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
773 | F07-17 | 08:45 | IK FREJ - BP F07-6 | Dolt | Vikingavallen |
Må 2018-05-28
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
724 | P03 | 20:30 | Hammarby IF 5 - IFK Viksjö | 1-2 | Järfällavallen B | Semifinal 2, uppskjuten |
Ti 2018-05-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
753 | P04 | 19:30 | IFK Haninge - Huddinge IF gul | 3-1 | Visätra sportcenter | Semifinal 1, uppskjuten |
Lö 2018-06-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
791 | F08-17 | Sickla IF - Älvsjö AIK F08-vit | 2-2 | Sickla BP | Arrangeras av hemmalaget |
Sö 2018-06-03
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
838 | P07-20 | 12:00 | IF Brommapojkarna P07-22 - IFK Aspudden Tellus Gul 1 | Dolt | Stora Mossen IP 3 | Arrangeras av hemmalaget | |
768 | F06-21 | 13:00 | Vendelsö IK - Älvsjö AIK F06Blå:2 | Dolt | Långbro BP | Arrangeras av hemmalaget |
Må 2018-06-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
739 | P05 | 20:30 | Spånga IS FK - Hammarby IF FF 8 Vit | 4-0 | Älvsjö IP, plan 1 | Semifinal 2, uppskjuten |