314 |
P10M-1 |
08:00 |
MIK Björnarna -
Saltsjöbadens IF lag vit
|
1-7
|
Bromsten BR1 |
|
|
315 |
P10M-1 |
08:00 |
Gröndals IK -
Täby FK P04:2 Blå
|
1-2
|
Bromsten BR2 |
|
|
325 |
P10M-5 |
08:40 |
Dif P05:46 -
IFK Stocksund
|
2-5
|
Blackeberg B1 |
|
|
326 |
P10M-5 |
08:40 |
Brottby SK -
Saltsjöbadens IF lag blå
|
2-3
|
Blackeberg B2 |
|
|
327 |
P10M-2 |
08:40 |
MIK Vargarna -
Nockebyhovs IF 1
|
2-4
|
Bromsten BR1 |
|
|
328 |
P10M-2 |
08:40 |
Danderyds SK Vit -
Tyresö FF Strand
|
3-0
|
Bromsten BR2 |
|
|
329 |
P10M-6 |
08:40 |
IF Brommapojkarna 25 -
IFK Viksjö P04-2 VIT
|
2-3
|
Åkeshov ÅKE1 |
|
|
330 |
P10M-6 |
08:40 |
Bällsta FF -
Täby United EKF - Grön
|
1-1
|
Åkeshov ÅKE2 |
|
|
338 |
P10M-1 |
09:20 |
Saltsjöbadens IF lag vit -
Gröndals IK
|
1-5
|
Bromsten BR1 |
|
|
339 |
P10M-1 |
09:20 |
Täby FK P04:2 Blå -
MIK Björnarna
|
4-1
|
Bromsten BR2 |
|
|
351 |
P10M-5 |
10:00 |
IFK Stocksund -
Brottby SK
|
3-1
|
Blackeberg B1 |
|
|
352 |
P10M-5 |
10:00 |
Saltsjöbadens IF lag blå -
Dif P05:46
|
2-0
|
Blackeberg B2 |
|
|
353 |
P10M-2 |
10:00 |
Nockebyhovs IF 1 -
Danderyds SK Vit
|
1-5
|
Bromsten BR1 |
|
|
354 |
P10M-2 |
10:00 |
Tyresö FF Strand -
MIK Vargarna
|
2-1
|
Bromsten BR2 |
|
|
355 |
P10M-6 |
10:00 |
IFK Viksjö P04-2 VIT -
Bällsta FF
|
2-0
|
Åkeshov ÅKE1 |
|
|
356 |
P10M-6 |
10:00 |
Täby United EKF - Grön -
IF Brommapojkarna 25
|
4-2
|
Åkeshov ÅKE2 |
|
|
364 |
P10M-1 |
10:40 |
Täby FK P04:2 Blå -
Saltsjöbadens IF lag vit
|
2-0
|
Bromsten BR1 |
|
|
365 |
P10M-1 |
10:40 |
MIK Björnarna -
Gröndals IK
|
0-7
|
Bromsten BR2 |
|
|
377 |
P10M-5 |
11:20 |
Saltsjöbadens IF lag blå -
IFK Stocksund
|
2-6
|
Blackeberg B1 |
|
|
378 |
P10M-5 |
11:20 |
Dif P05:46 -
Brottby SK
|
3-2
|
Blackeberg B2 |
|
|
379 |
P10M-2 |
11:20 |
Tyresö FF Strand -
Nockebyhovs IF 1
|
1-3
|
Bromsten BR1 |
|
|
380 |
P10M-2 |
11:20 |
MIK Vargarna -
Danderyds SK Vit
|
0-6
|
Bromsten BR2 |
|
|
381 |
P10M-6 |
11:20 |
Täby United EKF - Grön -
IFK Viksjö P04-2 VIT
|
4-3
|
Åkeshov ÅKE1 |
|
|
382 |
P10M-6 |
11:20 |
IF Brommapojkarna 25 -
Bällsta FF
|
0-6
|
Åkeshov ÅKE2 |
|
|
388 |
P10M-3 |
12:00 |
Sundbybergs IK P04 Rissne -
Upsala IF Vit
|
0-3
|
Bromsten BR1 |
|
|
389 |
P10M-3 |
12:00 |
Hammarby 04.2 -
Årsta FF 3
|
1-2
|
Bromsten BR2 |
|
|
401 |
P10M-4 |
12:40 |
Sollentuna FK Kärrdal -
Vasalunds IF S
|
3-1
|
Bromsten BR1 |
|
|
402 |
P10M-4 |
12:40 |
Danderyds SK Blå -
Älvsjö AIK
|
6-2
|
Bromsten BR2 |
|
|
414 |
P10M-3 |
13:20 |
Upsala IF Vit -
Hammarby 04.2
|
2-2
|
Bromsten BR1 |
|
|
415 |
P10M-3 |
13:20 |
Årsta FF 3 -
Sundbybergs IK P04 Rissne
|
7-1
|
Bromsten BR2 |
|
|
429 |
P10M-4 |
14:00 |
Vasalunds IF S -
Danderyds SK Blå
|
2-3
|
Bromsten BR1 |
|
|
430 |
P10M-4 |
14:00 |
Älvsjö AIK -
Sollentuna FK Kärrdal
|
0-6
|
Bromsten BR2 |
|
|
438 |
P10M-3 |
14:40 |
Årsta FF 3 -
Upsala IF Vit
|
2-2
|
Bromsten BR1 |
|
|
439 |
P10M-3 |
14:40 |
Sundbybergs IK P04 Rissne -
Hammarby 04.2
|
0-5
|
Bromsten BR2 |
|
|
451 |
P10M-4 |
15:20 |
Älvsjö AIK -
Vasalunds IF S
|
4-3
|
Bromsten BR1 |
|
|
452 |
P10M-4 |
15:20 |
Sollentuna FK Kärrdal -
Danderyds SK Blå
|
0-6
|
Bromsten BR2 |
|
|