89 |
P10G-1 |
09:00 |
HÄSSELBY SK P10röd Y -
IFK Bergshamra
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
90 |
P10G-1 |
09:00 |
Boo FF P10-5 röd -
FK Bromma grön
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
113 |
P10R-1 |
09:00 |
HÄSSELBY SK P10röd Z -
IFK Bergshamra Blå
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
114 |
P10R-1 |
09:00 |
Ekerö ik 3 blå -
BP 33
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
199 |
P13-1 |
09:00 |
HSK P13 Röd -
SIK Lilla Alby P2013
|
0-0
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
200 |
P13-1 |
09:00 |
FC Järfälla P13 - grupp 1 -
Spånga P13-1
|
0-0
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
205 |
P13-2 |
09:00 |
Hässelby SK svart -
Spånga P13-2 Blå
|
0-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
206 |
P13-2 |
09:00 |
FC Järfälla P13 - grupp 2 -
Vasalund IF Järvastaden
|
0-0
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
139 |
F11R-1 |
09:00 |
HSK Svart -
Kallhälls FF
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
140 |
F11R-1 |
09:00 |
Erikslund KF Svart -
Sörskogens IF
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
98 |
P10G-2 |
09:40 |
HÄSSELBY SK P10röd. -
Kälvesta IOF P2010
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
99 |
P10G-2 |
09:40 |
Djurgården P10-11 -
Sollentuna FK P2010 Öst Gul
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
107 |
P10G-3 |
09:40 |
Hässelby SK FF P10 Orange -
IFK Lidingö FK P10:9
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG3 |
|
|
122 |
P10R-2 |
09:40 |
Sollentuna FK P2010 Öst -
Spånga IS P10-2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
123 |
P10R-2 |
09:40 |
Hässelby SK FF P10 Orange -
Vällingby AIK
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
211 |
P13-3 |
09:40 |
SIK Lilla Alby 2 -
Vasalunds Röd 1
|
0-0
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
212 |
P13-3 |
09:40 |
Hässelby SK FF P13 Grön 1 -
Ängby IF P13 Vit - Stjärna
|
0-0
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
217 |
P13-4 |
09:40 |
HSK P13 Röd 2 -
Spånga P13-2 Vit
|
0-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
218 |
P13-4 |
09:40 |
FC Järfälla P13 - grupp 3 -
Ängby IF P13 Vit - Sol
|
0-0
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
148 |
F11R-2 |
09:40 |
Skå IK -
Spånga IS Vit
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
149 |
F11R-2 |
09:40 |
NSK F11 blå -
Sörskogens IF Svart
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
91 |
P10G-1 |
10:20 |
IFK Bergshamra -
Boo FF P10-5 röd
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
92 |
P10G-1 |
10:20 |
FK Bromma grön -
HÄSSELBY SK P10röd Y
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
108 |
P10G-3 |
10:20 |
Ekerö ik 3 vit -
Ängby P10 Röd
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG3 |
|
|
115 |
P10R-1 |
10:20 |
IFK Bergshamra Blå -
Ekerö ik 3 blå
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
116 |
P10R-1 |
10:20 |
BP 33 -
HÄSSELBY SK P10röd Z
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
201 |
P13-1 |
10:20 |
SIK Lilla Alby P2013 -
FC Järfälla P13 - grupp 1
|
0-0
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
202 |
P13-1 |
10:20 |
Spånga P13-1 -
HSK P13 Röd
|
0-0
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
207 |
P13-2 |
10:20 |
Spånga P13-2 Blå -
FC Järfälla P13 - grupp 2
|
0-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
208 |
P13-2 |
10:20 |
Vasalund IF Järvastaden -
Hässelby SK svart
|
0-0
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
141 |
F11R-1 |
10:20 |
Kallhälls FF -
Erikslund KF Svart
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
142 |
F11R-1 |
10:20 |
Sörskogens IF -
HSK Svart
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
100 |
P10G-2 |
11:00 |
Kälvesta IOF P2010 -
Djurgården P10-11
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
101 |
P10G-2 |
11:00 |
Sollentuna FK P2010 Öst Gul -
HÄSSELBY SK P10röd.
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
124 |
P10R-2 |
11:00 |
Spånga IS P10-2 -
Hässelby SK FF P10 Orange
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
125 |
P10R-2 |
11:00 |
Vällingby AIK -
Sollentuna FK P2010 Öst
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
213 |
P13-3 |
11:00 |
Vasalunds Röd 1 -
Hässelby SK FF P13 Grön 1
|
0-0
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
214 |
P13-3 |
11:00 |
Ängby IF P13 Vit - Stjärna -
SIK Lilla Alby 2
|
0-0
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
219 |
P13-4 |
11:00 |
Spånga P13-2 Vit -
FC Järfälla P13 - grupp 3
|
0-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
220 |
P13-4 |
11:00 |
Ängby IF P13 Vit - Sol -
HSK P13 Röd 2
|
0-0
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
150 |
F11R-2 |
11:00 |
Spånga IS Vit -
NSK F11 blå
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
151 |
F11R-2 |
11:00 |
Sörskogens IF Svart -
Skå IK
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
109 |
P10G-3 |
11:40 |
IFK Lidingö FK P10:9 -
Ekerö ik 3 vit
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
110 |
P10G-3 |
11:40 |
Ängby P10 Röd -
Hässelby SK FF P10 Orange
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
117 |
P10R-1 |
11:40 |
BP 33 -
IFK Bergshamra Blå
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
118 |
P10R-1 |
11:40 |
HÄSSELBY SK P10röd Z -
Ekerö ik 3 blå
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
203 |
P13-1 |
11:40 |
Spånga P13-1 -
SIK Lilla Alby P2013
|
0-0
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
204 |
P13-1 |
11:40 |
HSK P13 Röd -
FC Järfälla P13 - grupp 1
|
0-0
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
209 |
P13-2 |
11:40 |
Vasalund IF Järvastaden -
Spånga P13-2 Blå
|
0-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
210 |
P13-2 |
11:40 |
Hässelby SK svart -
FC Järfälla P13 - grupp 2
|
0-0
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
143 |
F11R-1 |
11:40 |
Sörskogens IF -
Kallhälls FF
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
144 |
F11R-1 |
11:40 |
HSK Svart -
Erikslund KF Svart
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
93 |
P10G-1 |
12:20 |
FK Bromma grön -
IFK Bergshamra
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
94 |
P10G-1 |
12:20 |
HÄSSELBY SK P10röd Y -
Boo FF P10-5 röd
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
102 |
P10G-2 |
12:20 |
Sollentuna FK P2010 Öst Gul -
Kälvesta IOF P2010
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG3 |
|
|
126 |
P10R-2 |
12:20 |
Vällingby AIK -
Spånga IS P10-2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
127 |
P10R-2 |
12:20 |
Sollentuna FK P2010 Öst -
Hässelby SK FF P10 Orange
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
215 |
P13-3 |
12:20 |
Ängby IF P13 Vit - Stjärna -
Vasalunds Röd 1
|
0-0
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
216 |
P13-3 |
12:20 |
SIK Lilla Alby 2 -
Hässelby SK FF P13 Grön 1
|
0-0
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
221 |
P13-4 |
12:20 |
Ängby IF P13 Vit - Sol -
Spånga P13-2 Vit
|
0-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
222 |
P13-4 |
12:20 |
HSK P13 Röd 2 -
FC Järfälla P13 - grupp 3
|
0-0
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
152 |
F11R-2 |
12:20 |
Sörskogens IF Svart -
Spånga IS Vit
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
153 |
F11R-2 |
12:20 |
Skå IK -
NSK F11 blå
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
111 |
P10G-3 |
13:00 |
Ängby P10 Röd -
IFK Lidingö FK P10:9
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
112 |
P10G-3 |
13:00 |
Hässelby SK FF P10 Orange -
Ekerö ik 3 vit
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
103 |
P10G-2 |
13:00 |
HÄSSELBY SK P10röd. -
Djurgården P10-11
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG3 |
|
|
223 |
P13-5 |
13:00 |
Hsk P13 vit -
Spånga IS P13-06
|
0-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
224 |
P13-5 |
13:00 |
Gnesta FF -
BP lag 7
|
0-0
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
121 |
P10R-19 |
13:10 |
HÄSSELBY SK P10röd Z -
Vällingby AIK
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
128 |
P10R-20 |
13:10 |
Ekerö ik 3 blå -
Spånga IS P10-2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
147 |
F11R-19 |
13:10 |
Erikslund KF Svart -
Skå IK
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
154 |
F11R-20 |
13:10 |
HSK Svart -
NSK F11 blå
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
383 |
F15-1 |
13:15 |
Ekerö IK 1 -
IFK Aspudden Tellus
|
0-0
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
384 |
F15-1 |
13:15 |
HSK F15 2 -
Ekerö IK 2
|
0-0
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
385 |
F15-1 |
13:15 |
Ekerö IK 3 -
HSK F15 1
|
0-0
|
Hässelby IP IP7 |
|
|
229 |
P13-6 |
13:40 |
Hässelby SK svartröd -
Spånga IS P13-6
|
0-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
230 |
P13-6 |
13:40 |
Hässelby SK FF P13 Grön 2 -
Ängby IF P13 Vit - Måne
|
0-0
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
398 |
P15-1 |
13:45 |
Hässelby SK P15-Svart 2 -
Ekerö 2:1
|
0-0
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
399 |
P15-1 |
13:45 |
Ekerö IK:3 gul -
HSK grön
|
0-0
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
411 |
P15-2 |
13:45 |
Ekerö 2:2 -
HSK grönsvart
|
0-0
|
Hässelby IP IP7 |
|
|
412 |
P15-2 |
13:45 |
Hässelby SK FF röd -
Ekerö IK:3 blå
|
0-0
|
Hässelby IP IP8 |
|
|
104 |
P10G-20 |
13:50 |
Ängby P10 Röd -
HÄSSELBY SK P10röd.
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
105 |
P10G-21 |
13:50 |
HÄSSELBY SK P10röd Y -
Djurgården P10-11
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
106 |
P10G-22 |
13:50 |
IFK Bergshamra -
Hässelby SK FF P10 Orange
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG3 |
|
|
119 |
P10R-17 |
13:50 |
IFK Bergshamra Blå -
Hässelby SK FF P10 Orange
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
120 |
P10R-18 |
13:50 |
BP 33 -
Sollentuna FK P2010 Öst
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
145 |
F11R-17 |
13:50 |
Sörskogens IF -
Sörskogens IF Svart
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
146 |
F11R-18 |
13:50 |
Kallhälls FF -
Spånga IS Vit
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
156 |
F12G-1 |
14:00 |
Kallhälls FF lag 2 -
Sollentuna Töjnan - 1
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS1 |
|
|
155 |
F12G-1 |
14:00 |
HSK F12 Svart -
Kallhälls FF lag 1
|
Dolt
|
Hässelängen HÄ1 |
|
|
387 |
F15-1 |
14:15 |
IFK Aspudden Tellus -
Ekerö IK 3
|
0-0
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
391 |
F15-1 |
14:15 |
Ekerö IK 1 -
HSK F15 2
|
0-0
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
395 |
F15-1 |
14:15 |
Ekerö IK 2 -
HSK F15 1
|
0-0
|
Hässelby IP IP7 |
|
|
225 |
P13-5 |
14:20 |
Spånga IS P13-06 -
Gnesta FF
|
0-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
226 |
P13-5 |
14:20 |
BP lag 7 -
Hsk P13 vit
|
0-0
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
95 |
P10G-17 |
14:30 |
FK Bromma grön -
Ekerö ik 3 vit
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
96 |
P10G-18 |
14:30 |
Sollentuna FK P2010 Öst Gul -
IFK Lidingö FK P10:9
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
97 |
P10G-19 |
14:30 |
Boo FF P10-5 röd -
Kälvesta IOF P2010
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG3 |
|
|
165 |
F12R-1 |
14:30 |
Ängby IF F12 Svart 1 -
Ursvik IK Svart
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
166 |
F12R-1 |
14:30 |
Nynäshamns IF -
Sollentuna Töjnan - 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
129 |
F11G-1 |
14:30 |
Spånga IS Blå -
HSK Röd
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
130 |
F11G-1 |
14:30 |
Sollentuna FK F11 Nord -
Nynäshamns IF
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
403 |
P15-1 |
14:45 |
Hässelby SK FF rödvit -
Ekerö 2:1
|
0-0
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
402 |
P15-1 |
14:45 |
Hässelby SK P15-Svart 2 -
Ekerö IK:3 gul
|
0-0
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
409 |
P15-2 |
14:45 |
Ekerö IK:3 blå -
HSK grönsvart
|
0-0
|
Hässelby IP IP7 |
|
|
413 |
P15-2 |
14:45 |
Hässelby P15-svart 1 -
Ekerö 2:2
|
0-0
|
Hässelby IP IP8 |
|
|
231 |
P13-6 |
15:00 |
Spånga IS P13-6 -
Hässelby SK FF P13 Grön 2
|
0-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
232 |
P13-6 |
15:00 |
Ängby IF P13 Vit - Måne -
Hässelby SK svartröd
|
0-0
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
157 |
F12G-1 |
15:10 |
Spånga F2012:1 -
HSK F12 Svart
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
158 |
F12G-1 |
15:10 |
Kallhälls FF lag 1 -
Kallhälls FF lag 2
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
174 |
F12R-2 |
15:10 |
Ängby IF F12 Svart 2 -
Ursvik IK Röd
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
175 |
F12R-2 |
15:10 |
HSK F12 Röd -
Ursvik IK Gul
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
386 |
F15-1 |
15:15 |
Ekerö IK 2 -
Ekerö IK 1
|
0-0
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
390 |
F15-1 |
15:15 |
IFK Aspudden Tellus -
HSK F15 1
|
0-0
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
394 |
F15-1 |
15:15 |
HSK F15 2 -
Ekerö IK 3
|
0-0
|
Hässelby IP IP7 |
|
|
227 |
P13-5 |
15:40 |
BP lag 7 -
Spånga IS P13-06
|
0-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
228 |
P13-5 |
15:40 |
Hsk P13 vit -
Gnesta FF
|
0-0
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
405 |
P15-1 |
15:45 |
Ekerö IK:3 gul -
Hässelby SK FF rödvit
|
0-0
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
404 |
P15-1 |
15:45 |
HSK grön -
Hässelby SK P15-Svart 2
|
0-0
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
407 |
P15-2 |
15:45 |
HSK grönsvart -
Hässelby P15-svart 1
|
0-0
|
Hässelby IP IP7 |
|
|
408 |
P15-2 |
15:45 |
Hässelby SK FF röd -
Ekerö 2:2
|
0-0
|
Hässelby IP IP8 |
|
|
131 |
F11G-1 |
15:50 |
Erikslund KF Vit -
Spånga IS Blå
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
132 |
F11G-1 |
15:50 |
HSK Röd -
Sollentuna FK F11 Nord
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
167 |
F12R-1 |
15:50 |
Ursvik IK Svart -
Nynäshamns IF
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
168 |
F12R-1 |
15:50 |
Sollentuna Töjnan - 2 -
Ängby IF F12 Svart 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
392 |
F15-1 |
16:15 |
Ekerö IK 2 -
IFK Aspudden Tellus
|
0-0
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
393 |
F15-1 |
16:15 |
HSK F15 1 -
Ekerö IK 1
|
0-0
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
233 |
P13-6 |
16:20 |
Ängby IF P13 Vit - Måne -
Spånga IS P13-6
|
0-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
234 |
P13-6 |
16:20 |
Hässelby SK svartröd -
Hässelby SK FF P13 Grön 2
|
0-0
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
159 |
F12G-1 |
16:30 |
Sollentuna Töjnan - 1 -
Spånga F2012:1
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
160 |
F12G-1 |
16:30 |
HSK F12 Svart -
Kallhälls FF lag 2
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
176 |
F12R-2 |
16:30 |
Ursvik IK Röd -
HSK F12 Röd
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
177 |
F12R-2 |
16:30 |
Ursvik IK Gul -
Ängby IF F12 Svart 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
400 |
P15-1 |
16:45 |
Hässelby SK FF rödvit -
Hässelby SK P15-Svart 2
|
0-0
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
401 |
P15-1 |
16:45 |
Ekerö 2:1 -
HSK grön
|
0-0
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
415 |
P15-2 |
16:45 |
Ekerö IK:3 blå -
Hässelby P15-svart 1
|
0-0
|
Hässelby IP IP7 |
|
|
414 |
P15-2 |
16:45 |
HSK grönsvart -
Hässelby SK FF röd
|
0-0
|
Hässelby IP IP8 |
|
|
133 |
F11G-1 |
17:10 |
Nynäshamns IF -
Erikslund KF Vit
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
134 |
F11G-1 |
17:10 |
Spånga IS Blå -
Sollentuna FK F11 Nord
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
169 |
F12R-1 |
17:10 |
Sollentuna Töjnan - 2 -
Ursvik IK Svart
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
170 |
F12R-1 |
17:10 |
Ängby IF F12 Svart 1 -
Nynäshamns IF
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
161 |
F12G-1 |
17:50 |
Spånga F2012:1 -
Kallhälls FF lag 1
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
162 |
F12G-1 |
17:50 |
Sollentuna Töjnan - 1 -
HSK F12 Svart
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
178 |
F12R-2 |
17:50 |
Ursvik IK Gul -
Ursvik IK Röd
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
179 |
F12R-2 |
17:50 |
Ängby IF F12 Svart 2 -
HSK F12 Röd
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
163 |
F12G-1 |
18:25 |
Kallhälls FF lag 2 -
Spånga F2012:1
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG3 |
|
|
135 |
F11G-1 |
18:30 |
Erikslund KF Vit -
HSK Röd
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
136 |
F11G-1 |
18:30 |
Nynäshamns IF -
Spånga IS Blå
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
173 |
F12R-19 |
18:40 |
Ursvik IK Svart -
HSK F12 Röd
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
180 |
F12R-20 |
18:40 |
Nynäshamns IF -
Ängby IF F12 Svart 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
137 |
F11G-1 |
19:10 |
Sollentuna FK F11 Nord -
Erikslund KF Vit
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
138 |
F11G-1 |
19:10 |
HSK Röd -
Nynäshamns IF
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
164 |
F12G-1 |
19:10 |
Kallhälls FF lag 1 -
Sollentuna Töjnan - 1
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG3 |
|
|
171 |
F12R-17 |
19:20 |
Ängby IF F12 Svart 1 -
Ursvik IK Röd
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
172 |
F12R-18 |
19:20 |
Sollentuna Töjnan - 2 -
Ursvik IK Gul
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|