259 |
F14-1 |
09:00 |
Hammarby F14-6 -
Spånga IS FK 1
|
0-0
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
260 |
F14-1 |
09:00 |
HSK F14 Blå -
UIK F14 - Gul
|
0-0
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
367 |
P14-1 |
09:00 |
Spånga IS FK P14-2 -
Vasalund svart a
|
0-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
368 |
P14-1 |
09:00 |
HSK svart -
Ängby IF grönsvart
|
0-0
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
373 |
P14-3 |
09:40 |
DIF P14-10 -
HSK P14 vit
|
0-0
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
374 |
P14-3 |
09:40 |
HSK svartvit -
Vällingby AIK
|
0-0
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
239 |
P14-2 |
09:40 |
HSK P14 Grön -
Vasalund svart 1
|
0-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
238 |
P14-2 |
09:40 |
HSK P14 Röd -
Hammarby P14-21
|
0-0
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
184 |
F10-1 |
10:20 |
Skå IK Grön -
Örby IS
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
185 |
F10-1 |
10:20 |
Bromsten IK F-10/11 -
Hässelby SK vit
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
186 |
F10-1 |
10:20 |
Sollentuna FK Viby/Norrviken -
Skå IK Gul
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG3 |
|
|
51 |
P12G-2 |
10:20 |
Ängby IF P12 Svart 1 -
Hässelby SK FF P12 vit 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
52 |
P12G-2 |
10:20 |
Stockholm Folks FK -
Ursvik IK Svart 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
261 |
F14-1 |
10:20 |
Spånga IS FK 1 -
HSK F14 Blå
|
0-0
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
262 |
F14-1 |
10:20 |
UIK F14 - Gul -
Hammarby F14-6
|
0-0
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
369 |
P14-1 |
10:20 |
Vasalund svart a -
HSK svart
|
0-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
370 |
P14-1 |
10:20 |
Ängby IF grönsvart -
Spånga IS FK P14-2
|
0-0
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
21 |
P11R-1 |
10:20 |
Spånga IS FK P11-4 -
Djurgårdens IF P11-10 Röd
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
22 |
P11R-1 |
10:20 |
HSK P11 Lila3 -
Hässelby SK FF Orange 1
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
61 |
P12R-1 |
11:00 |
Ängby IF P12 Svart 2 -
Huddinge IF 7 Gul
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
62 |
P12R-1 |
11:00 |
BP12-8 -
Hässelby SK FF P12 vit 2
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
43 |
P12G-1 |
11:00 |
Spånga P12-5 -
Ursvik IK Svart 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
44 |
P12G-1 |
11:00 |
HSK röd -
Nockebyhovs IF
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
375 |
P14-3 |
11:00 |
Ängby IF svart -
DIF P14-10
|
0-0
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
382 |
P14-3 |
11:00 |
HSK P14 vit -
Vällingby AIK
|
0-0
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
241 |
P14-2 |
11:00 |
Vasalund svart 1 -
HSK P14 Röd
|
0-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
240 |
P14-2 |
11:00 |
Hammarby P14-21 -
HSK P14 Grön
|
0-0
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
31 |
P11R-2 |
11:00 |
Vällingby AIK -
Enskede IK P11 Turbo 2
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
32 |
P11R-2 |
11:00 |
Hässelby SK FF Orange 2 -
Reymers P11:3 Vit
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
187 |
F10-1 |
11:40 |
Hässelby SK röd -
Skå IK Grön
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
188 |
F10-1 |
11:40 |
Örby IS -
Sollentuna FK Viby/Norrviken
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
189 |
F10-1 |
11:40 |
Skå IK Gul -
Bromsten IK F-10/11
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG3 |
|
|
53 |
P12G-2 |
11:40 |
Vällingby AIK -
Ängby IF P12 Svart 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
54 |
P12G-2 |
11:40 |
Hässelby SK FF P12 vit 1 -
Ursvik IK Svart 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
263 |
F14-1 |
11:40 |
UIK F14 - Gul -
Spånga IS FK 1
|
0-0
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
264 |
F14-1 |
11:40 |
Hammarby F14-6 -
HSK F14 Blå
|
0-0
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
371 |
P14-1 |
11:40 |
Ängby IF grönsvart -
Vasalund svart a
|
0-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
372 |
P14-1 |
11:40 |
Spånga IS FK P14-2 -
HSK svart
|
0-0
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
23 |
P11R-1 |
11:40 |
Reymers P11:3 Grön -
Spånga IS FK P11-4
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
24 |
P11R-1 |
11:40 |
Djurgårdens IF P11-10 Röd -
Hässelby SK FF Orange 1
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
63 |
P12R-1 |
12:20 |
IFK Bergshamra -
Ängby IF P12 Svart 2
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
64 |
P12R-1 |
12:20 |
Huddinge IF 7 Gul -
Hässelby SK FF P12 vit 2
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
45 |
P12G-1 |
12:20 |
Ursvik IK Svart 1 -
Huddinge IF 7 Svart
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
46 |
P12G-1 |
12:20 |
Spånga P12-5 -
HSK röd
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
380 |
P14-3 |
12:20 |
Vällingby AIK -
DIF P14-10
|
0-0
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
381 |
P14-3 |
12:20 |
HSK svartvit -
Ängby IF svart
|
0-0
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
243 |
P14-2 |
12:20 |
HSK P14 Röd -
HSK P14 Grön
|
0-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
242 |
P14-2 |
12:20 |
Vasalund svart 1 -
Hammarby P14-21
|
0-0
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
33 |
P11R-2 |
12:20 |
Spånga P11-1 -
Vällingby AIK
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
34 |
P11R-2 |
12:20 |
Enskede IK P11 Turbo 2 -
Reymers P11:3 Vit
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
190 |
F10-1 |
13:00 |
Hässelby SK vit -
Skå IK Grön
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
191 |
F10-1 |
13:00 |
Sollentuna FK Viby/Norrviken -
Hässelby SK röd
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
192 |
F10-1 |
13:00 |
Örby IS -
Skå IK Gul
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG3 |
|
|
55 |
P12G-2 |
13:00 |
Ängby IF P12 Svart 1 -
Stockholm Folks FK
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
56 |
P12G-2 |
13:00 |
Vällingby AIK -
Hässelby SK FF P12 vit 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
265 |
F14-2 |
13:00 |
KIOF F14 -
UIK F14 - Svart
|
0-0
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
266 |
F14-2 |
13:00 |
HSK F14 Röd -
IFK Viksjö
|
0-0
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
358 |
F13-1 |
13:00 |
HSK F13 vit -
HSK F13 Svart
|
0-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
359 |
F13-1 |
13:00 |
SKÅ IK -
Kallhäll F13 blå
|
0-0
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
25 |
P11R-1 |
13:00 |
Spånga IS FK P11-4 -
HSK P11 Lila3
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
26 |
P11R-1 |
13:00 |
Reymers P11:3 Grön -
Djurgårdens IF P11-10 Röd
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
65 |
P12R-1 |
13:40 |
Ängby IF P12 Svart 2 -
BP12-8
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
66 |
P12R-1 |
13:40 |
IFK Bergshamra -
Huddinge IF 7 Gul
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
70 |
P12R-2 |
13:40 |
IFK Lidingö P12:20 -
Brommapojkarna 12-28
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG3 |
|
|
47 |
P12G-1 |
13:40 |
Nockebyhovs IF -
Ursvik IK Svart 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
48 |
P12G-1 |
13:40 |
Huddinge IF 7 Svart -
Spånga P12-5
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
376 |
P14-3 |
13:40 |
HSK P14 vit -
HSK svartvit
|
0-0
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
379 |
P14-3 |
13:40 |
Ängby IF svart -
Vällingby AIK
|
0-0
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
360 |
F13-1 |
13:40 |
HSK F13 Röd -
Kallhäll F13 vit
|
0-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
268 |
F14-2 |
13:40 |
IFK Viksjö -
KIOF F14
|
0-0
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
69 |
P12R-2 |
13:40 |
Jarlabergs IF -
HSK grå
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS1 |
|
|
35 |
P11R-2 |
13:40 |
Vällingby AIK -
Hässelby SK FF Orange 2
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
36 |
P11R-2 |
13:40 |
Spånga P11-1 -
Enskede IK P11 Turbo 2
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
194 |
F10-1 |
14:20 |
Hässelby SK vit -
Hässelby SK röd
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
198 |
F10-1 |
14:20 |
Bromsten IK F-10/11 -
Skå IK Grön
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
79 |
P12R-3 |
14:20 |
HSK svart -
Spårvägens FF
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG3 |
|
|
57 |
P12G-2 |
14:20 |
Ursvik IK Svart 2 -
Ängby IF P12 Svart 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
58 |
P12G-2 |
14:20 |
Stockholm Folks FK -
Vällingby AIK
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
267 |
F14-2 |
14:20 |
UIK F14 - Svart -
HSK F14 Röd
|
0-0
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
362 |
F13-1 |
14:20 |
Kallhäll F13 blå -
HSK F13 Röd
|
0-0
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
353 |
F13-1 |
14:20 |
Kallhäll F13 vit -
HSK F13 Svart
|
0-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
356 |
F13-1 |
14:20 |
SKÅ IK -
HSK F13 vit
|
0-0
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
27 |
P11R-1 |
14:20 |
Hässelby SK FF Orange 1 -
Spånga IS FK P11-4
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
28 |
P11R-1 |
14:20 |
HSK P11 Lila3 -
Reymers P11:3 Grön
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
67 |
P12R-1 |
15:00 |
Hässelby SK FF P12 vit 2 -
Ängby IF P12 Svart 2
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
68 |
P12R-1 |
15:00 |
BP12-8 -
IFK Bergshamra
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
80 |
P12R-3 |
15:00 |
Storkyrkopojkarna -
Värtans IK rödvit 1
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG3 |
|
|
71 |
P12R-2 |
15:00 |
Ängby Vit -
Jarlabergs IF
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
72 |
P12R-2 |
15:00 |
HSK grå -
IFK Lidingö P12:20
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
37 |
P11R-2 |
15:00 |
Reymers P11:3 Vit -
Vällingby AIK
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
38 |
P11R-2 |
15:00 |
Hässelby SK FF Orange 2 -
Spånga P11-1
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
366 |
F13-1 |
15:20 |
SKÅ IK -
Kallhäll F13 vit
|
0-0
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
354 |
F13-1 |
15:20 |
HSK F13 vit -
Kallhäll F13 blå
|
0-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
355 |
F13-1 |
15:20 |
HSK F13 Svart -
HSK F13 Röd
|
0-0
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
13 |
P11G-2 |
15:40 |
Sundbybergs IK -
Hammarby IF FF P11-22
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
16 |
P11G-3 |
15:40 |
Sollentuna FK P11 Viby -
Kälvesta
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG3 |
|
|
81 |
P12R-3 |
15:40 |
Ängby IF P12 Svart 3 -
HSK svart
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
82 |
P12R-3 |
15:40 |
Spårvägens FF -
Storkyrkopojkarna
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
269 |
F14-2 |
15:40 |
IFK Viksjö -
UIK F14 - Svart
|
0-0
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
270 |
F14-2 |
15:40 |
KIOF F14 -
HSK F14 Röd
|
0-0
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
361 |
F13-1 |
16:00 |
HSK F13 Svart -
SKÅ IK
|
0-0
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
73 |
P12R-2 |
16:20 |
Brommapojkarna 12-28 -
Ängby Vit
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
74 |
P12R-2 |
16:20 |
Jarlabergs IF -
IFK Lidingö P12:20
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
14 |
P11G-2 |
16:25 |
HSK P11 Lila2 -
Sundbybergs IK
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
17 |
P11G-3 |
16:25 |
Hammarby P11-24 -
Sollentuna FK P11 Viby
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG3 |
|
|
83 |
P12R-3 |
17:00 |
Värtans IK rödvit 1 -
Ängby IF P12 Svart 3
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
84 |
P12R-3 |
17:00 |
HSK svart -
Storkyrkopojkarna
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
1 |
P11G-1 |
17:10 |
HSK P11 Lila1 -
Enskede IK P11 Turbo 1
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
15 |
P11G-2 |
17:10 |
Hammarby IF FF P11-22 -
HSK P11 Lila2
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
18 |
P11G-3 |
17:10 |
Kälvesta -
Hammarby P11-24
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG3 |
|
|
75 |
P12R-2 |
17:40 |
Ängby Vit -
HSK grå
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
76 |
P12R-2 |
17:40 |
Brommapojkarna 12-28 -
Jarlabergs IF
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
4 |
P11G-17 |
17:50 |
Vinnare grupp 3 -
Vinnare grupp 2
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
7 |
P11G-18 |
17:50 |
2:an grupp 3 -
2:an grupp 2
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
10 |
P11G-19 |
17:50 |
3:an grupp 3 -
3:an grupp 2
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG3 |
|
|
85 |
P12R-3 |
18:20 |
Ängby IF P12 Svart 3 -
Spårvägens FF
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
86 |
P12R-3 |
18:20 |
Värtans IK rödvit 1 -
HSK svart
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
5 |
P11G-17 |
18:35 |
Vinnare grupp 1 -
Vinnare grupp 3
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
8 |
P11G-18 |
18:35 |
2:an grupp 1 -
2:an grupp 3
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
11 |
P11G-19 |
18:35 |
3:an grupp 1 -
3:an grupp 3
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG3 |
|
|
77 |
P12R-2 |
19:00 |
IFK Lidingö P12:20 -
Ängby Vit
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
78 |
P12R-2 |
19:00 |
HSK grå -
Brommapojkarna 12-28
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
6 |
P11G-17 |
19:20 |
Vinnare grupp 2 -
Vinnare grupp 1
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
9 |
P11G-18 |
19:20 |
2:an grupp 2 -
2:an grupp 1
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
12 |
P11G-19 |
19:20 |
3:an grupp 2 -
3:an grupp 1
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG3 |
|
|
87 |
P12R-3 |
19:40 |
Storkyrkopojkarna -
Ängby IF P12 Svart 3
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
88 |
P12R-3 |
19:40 |
Spårvägens FF -
Värtans IK rödvit 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|