190 |
B07-5 |
08:00 |
Kanonyri Kladno -
ASK Lovosice LFP Black
|
1-1
(0-0, 1-1) |
HB 3 |
|
|
191 |
B07-8 |
08:00 |
Floorball Group Team 1 -
FBC Ostrava
|
4-8
(4-2, 0-6) |
HB 4 |
|
|
195 |
B07-5 |
08:00 |
FBK VALMIERA -
ACEMA Sparta Praha BLACK
|
2-3
(2-2, 0-1) |
JED |
|
|
209 |
B07-1 |
08:50 |
Tsunami Zahorska Bystrica -
K1 Florbal Zidenice
|
5-5
(1-2, 4-3) |
HB 1 |
|
|
210 |
B07-2 |
08:50 |
FBS Olomouc -
FBC ZS Unicov Yellow
|
6-3
(2-2, 4-1) (STR)(FL) |
HB 2 |
|
|
211 |
B07-3 |
08:50 |
SK Lido -
Technology Florbal MB
|
1-10
(0-2, 1-8) |
HB 3 |
|
|
214 |
B07-7 |
08:50 |
FB Hurrican Karlovy Vary -
MFBC
|
9-0
(7-0, 2-0) |
KOB |
|
|
216 |
B07-7 |
08:50 |
ACEMA Sparta Praha BLUE -
ASK Lovosice LFP White
|
1-3
(0-2, 1-1) |
SHJ |
|
|
217 |
B07-4 |
08:50 |
FBS Hattrick Brno -
ACEMA Sparta Praha RED
|
2-6
(0-4, 2-2) |
SLA |
|
|
231 |
B07-3 |
09:40 |
FBC Draci Ricany -
1 SC TEMPISH Vitkovice
|
1-10
(1-5, 0-5) |
HB 1 |
|
|
232 |
B07-4 |
09:40 |
Florbalova Akademie MB -
FS Masters
|
3-2
(1-1, 2-1) (STR)(FL) |
HB 2 |
|
|
233 |
B07-6 |
09:40 |
Florbalova Skola Plzen -
Florbal Usti White
|
5-7
(5-3, 0-4) |
HB 3 |
|
|
234 |
B07-8 |
09:40 |
GEPARDI BRNO -
FBC Prerov
|
2-4
(1-1, 1-3) |
HB 4 |
|
|
246 |
B07-9 |
10:30 |
Snipers Dunajska Luzna -
FBC Sluknovsko
|
1-7
(1-2, 0-5) |
BAR |
|
|
247 |
B07-6 |
10:30 |
Black Angels -
Florbal Chomutov
|
7-1
(3-0, 4-1) |
HB 1 |
|
|
248 |
B07-1 |
10:30 |
PRO - AKTIV Bilina -
FBC Mohelnice 07
|
1-4
(0-2, 1-2) (STR)(FL) |
HB 2 |
|
|
260 |
B07-2 |
10:30 |
FBS Bohemians -
ETV Piranhhas Hamburg
|
13-0
(6-0, 7-0) |
VIN |
|
|
267 |
B07-1 |
11:20 |
FC Bucis Team -
Tsunami Zahorska Bystrica
|
0-1
(0-1, 0-0) |
HB 1 |
|
|
268 |
B07-2 |
11:20 |
TROOPERS -
FBS Olomouc
|
4-1
(0-1, 4-0) (STR)(FL) |
HB 2 |
|
|
307 |
B07-1 |
13:00 |
K1 Florbal Zidenice -
PRO - AKTIV Bilina
|
2-1
(1-0, 1-1) |
HB 1 |
|
|
308 |
B07-2 |
13:00 |
FBC ZS Unicov Yellow -
FBS Bohemians
|
5-2
(2-1, 3-1) (STR)(FL) |
HB 2 |
|
|
319 |
B07-9 |
13:00 |
Floorball Group Team 2 -
Sokol Brno I EMKOCase Gulliver
|
0-8
(0-1, 0-7) |
TJJM |
|
|
347 |
B07-1 |
14:40 |
FBC Mohelnice 07 -
FC Bucis Team
|
7-0
(2-0, 5-0) |
HB 1 |
|
|
348 |
B07-2 |
14:40 |
ETV Piranhhas Hamburg -
TROOPERS
|
1-13
(1-2, 0-11) (STR)(FL) |
HB 2 |
|
|
398 |
B07 |
17:10 |
ACEMA Sparta Praha RED -
ACEMA Sparta Praha BLACK
|
4-1
(0-1, 4-0) |
CAM |
A-1/16-final 13 |
|
399 |
B07 |
17:10 |
MFBC -
GEPARDI BRNO
|
1-8
(1-5, 0-3) |
HB 1 |
B-1/16-final 1 |
|
400 |
B07 |
17:10 |
Snipers Dunajska Luzna -
ETV Piranhhas Hamburg
|
4-3
(2-2, 1-1) (STR)(FL) |
HB 2 |
B-1/16-final 5 |
|
401 |
B07 |
17:10 |
FBS Bohemians -
PRO - AKTIV Bilina
|
5-0
(1-0, 4-0) |
HB 3 |
B-1/16-final 9 |
|
402 |
B07 |
17:10 |
FS Masters -
FBK VALMIERA
|
8-2
(5-0, 3-2) |
HB 4 |
B-1/16-final 13 |
|
397 |
B07 |
17:10 |
FB Hurrican Karlovy Vary -
FBC Ostrava
|
3-8
(0-6, 3-2) |
SHJ |
A-1/16-final 1 |
|
456 |
B07 |
19:40 |
K1 Florbal Zidenice -
ACEMA Sparta Praha BLUE
|
3-7
(2-1, 1-6) |
KOB |
B-1/8-final 6 |
|
457 |
B07 |
19:40 |
Floorball Group Team 2 -
SK Lido
|
3-4
(1-1, 2-2) |
KUN |
B-1/8-final 8 |
|
458 |
B07 |
19:40 |
Florbalova Akademie MB -
Kanonyri Kladno
|
5-1
(4-0, 1-1) |
POD |
A-1/8-final 4 |
|
459 |
B07 |
19:40 |
GEPARDI BRNO -
Tsunami Zahorska Bystrica
|
1-2
(1-2, 0-0) |
SLA |
B-1/8-final 1 |
|
475 |
B07 |
20:30 |
Florbal Chomutov -
TROOPERS
|
2-13
(1-7, 1-6) |
JED |
B-1/8-final 2 |
|
476 |
B07 |
20:30 |
FBS Hattrick Brno -
ASK Lovosice LFP Black
|
1-2
(0-0, 1-2) |
KOB |
B-1/8-final 4 |
|
477 |
B07 |
20:30 |
Snipers Dunajska Luzna -
FBC Draci Ricany
|
0-8
(0-6, 0-2) |
KUN |
B-1/8-final 3 |
|
478 |
B07 |
20:30 |
FBS Bohemians -
Florbalova Skola Plzen
|
4-5
(1-2, 3-3) |
POD |
B-1/8-final 5 |
|
466 |
B07 |
20:30 |
FS Masters -
FBC Prerov
|
1-2
(1-1, 0-1) |
SHJ |
B-1/8-final 7 |
|
479 |
B07 |
20:30 |
ACEMA Sparta Praha RED -
Floorball Group Team 1
|
9-3
(4-1, 5-2) |
SLA |
A-1/8-final 7 |
|
481 |
B07 |
20:30 |
FC Bucis Team -
ASK Lovosice LFP White
|
7-2
(5-1, 2-1) |
VIN |
A-1/8-final 6 |
|
486 |
B07 |
21:20 |
Black Angels -
FBS Olomouc
|
2-0
(2-0, 0-0) |
CAM |
A-1/8-final 2 |
|
488 |
B07 |
21:20 |
FBC ZS Unicov Yellow -
Florbal Usti White
|
0-5
(0-2, 0-3) (STR)(FL) |
HB 2 |
A-1/8-final 5 |
|
489 |
B07 |
21:20 |
Sokol Brno I EMKOCase Gulliver -
Technology Florbal MB
|
2-1
(1-0, 1-1) |
HB 3 |
A-1/8-final 8 |
|
490 |
B07 |
21:20 |
FBC Ostrava -
FBC Mohelnice 07
|
5-6
(3-4, 2-1) |
HB 4 |
A-1/8-final 1 |
|
485 |
B07 |
21:20 |
FBC Sluknovsko -
1 SC TEMPISH Vitkovice
|
0-9
(0-2, 0-7) |
SHJ |
A-1/8-final 3 |
|