Nejnovější výsledky

Počet: 668


Ne 2020-01-05

Cislo Skupina Čas Týmy Výsledky Hala Poznámka
668 G02 19:30 FAT PIPE Florbal Chodov - Black Angels 3-2 (2-1, 1-1) POD A-FINAL
667 B07 18:20 Black Angels - Florbal Usti White 4-9 (0-3, 4-6) VIN A-FINAL
666 G06 18:20 1 SC TEMPISH Vitkovice - FBS Bohemians bile 2-7 (2-3, 0-4) POD A-FINAL
665 B07 18:00 TROOPERS - Florbalova Skola Plzen 1-5 (0-3, 1-2) TJJM B-FINAL
664 G06 18:00 Florbalova Akademie MB - Bulldogs Brno 1-6 (0-2, 1-4) JED B-FINAL
662 B09 17:10 Paskov Saurians - FBS Olomouc EL09 6-1 (4-1, 2-0) TJJM B-FINAL
663 B08 17:10 SSK Ocov Hodonin - Bulldogs Brno 1-6 (1-3, 0-3) VIN A-FINAL
661 B09 17:10 TROOPERS_GEPARDI - Wizards DDM Praha 10 4-6 (3-2, 1-4) POD A-FINAL
660 B08 17:10 Floorball Group Team - Black Angels 1-0 (1-0, 0-0) JED B-FINAL
658 B03 16:20 ACEMA Sparta Praha UNYP - Florbal Chomutov 4-2 (1-1, 3-1) JED B-FINAL
659 G02 16:20 K1 Florbal Zidenice - ITM SK BIVOJKY LITVINOV 1-2 (0-0, 1-1) TJJM B-FINAL
657 B03 16:00 Los Blancos - Mirne Napred 1-3 (0-1, 1-2) VIN A-FINAL
656 B01E 16:00 Technology Florbal MB - FBS Bohemians 3-0 (1-0, 2-0) POD FINAL
655 B08 15:30 Black Angels - Red Devils Wernigerode 1 6-1 (4-0, 2-1) TJJM B-Semifinal 2
654 B08 15:30 FBS Bohemians - Floorball Group Team 0-4 (0-1, 0-3) JED B-Semifinal 1
648 G04 15:30 Skelleftea IBS - FAT PIPE Florbal Chodov 3-1 (1-0, 2-1) HB 1 B-FINAL
483 B10M-17 15:00 Wizards DDM Praha 10 - ITM SK BIVOJ LITVINOV 2010 YEL 2-6 HOS 1
570 B10M-18 15:00 Surikaty Floorball Team - Galaktikos Bratislava 8-3 HOS 2
653 G04 14:50 FBS Bohemians - FBS Olomouc STZ 1-9 (1-5, 0-4) VIN A-FINAL
652 B06 14:50 Florbal Jesenice - FBS Bohemians 2-3 (2-1, 0-1) (FL) POD A-FINAL
645 B09 14:40 ACEMA Sparta Praha - FBS Olomouc EL09 1-4 (0-4, 1-0) (STR)(FL) HB 2 B-Semifinal 2
647 B06 14:40 SSK Ocov Hodonin - Strangnas IBK 2 4-1 (2-1, 2-0) HB 4 B-FINAL
651 G06 14:40 Black Angels - 1 SC TEMPISH Vitkovice 2-3 (2-2, 0-1) TJJM A-Semifinal 1
643 B09 14:40 Wizards DDM Praha 10 - Black Angels 5-1 (3-1, 2-0) CAM A-Semifinal 2
650 B05 14:40 FBC Prerov - FBS Olomouc 0-1 (0-1, 0-0) SHJ B-FINAL
646 B09 14:40 FBC Prerov - TROOPERS_GEPARDI 2-3 (0-2, 2-1) HB 3 A-Semifinal 1
649 G06 14:40 FBC Prerov - FBS Bohemians bile 0-2 (0-2, 0-0) KUN A-Semifinal 2
644 B09 14:40 Paskov Saurians - FbC Hradec Kralove 8-3 (5-0, 3-3) HB 1 B-Semifinal 1
642 B10M-20 14:30 GEPARDI BRNO - FC Bucis Team 7-1 SHOS
641 B10M-19 14:30 Kanonyri Kladno - FBC ORCA KRNOV 7-8 HOS 3
640 B10M-19 14:30 FB Hurrican Karlovy Vary - Lekrings 8-2 HOS 2
639 B10M-20 14:30 ACEMA Sparta Praha BLUE - ITM SK BIVOJ LITVINOV 2010 BLA 1-7 HOS 1
638 B11M-20 14:00 Florbalova Skola Plzen - FBS Olomouc 12 9-8 SHOS
637 G08M-1 14:00 FAT PIPE Florbal Chodov - FBK WINGS Most 10-0 HOS 3
636 G08M-1 14:00 FBS Olomouc MLZ - Black Angels 4-4 HOS 2
635 G08M-1 14:00 MFBC - K1 Florbal Zidenice Girls 0-11 HOS 1
633 G02 13:50 Black Angels - Florbalova akademie MB 2-0 (1-0, 1-0) SHJ A-Semifinal 2
631 G02 13:50 FBS Bohemians - FAT PIPE Florbal Chodov 2-3 (0-1, 2-1) (STR) JED A-Semifinal 1
634 B07 13:50 Florbal Usti White - ACEMA Sparta Praha RED 6-4 (2-2, 4-2) TJJM A-Semifinal 2
632 B07 13:50 Black Angels - 1 SC TEMPISH Vitkovice 2-1 (1-1, 1-0) KUN A-Semifinal 1
630 B08 13:50 Bulldogs Brno - Galaktikos Bratislava 7-1 (1-1, 6-0) HB 4 A-Semifinal 2
628 B08 13:50 SSK Ocov Hodonin - Kanonyri Kladno 4-1 (0-0, 4-1) (STR)(FL) HB 2 A-Semifinal 1
629 B07 13:50 Florbalova Skola Plzen - FBC Prerov 5-4 (1-3, 3-1) (STR)(FL) HB 3 B-Semifinal 2
627 B07 13:50 TROOPERS - ASK Lovosice LFP Black 5-1 (0-0, 5-1) HB 1 B-Semifinal 1
626 B03 13:50 Florbal Chomutov - Paskov Saurians 8-3 (6-3, 2-0) CAM B-Semifinal 2
625 B05 13:40 ACEMA Sparta Praha BLUE - Sokol Brno I EMKOCase Gulliver 8-1 (5-0, 3-1) VIN A-FINAL
624 G03 13:40 Bulldogs Brno - FBS Olomouc DOR 3-4 (2-1, 1-2) (STR)(FL) POD FINAL
622 B10M-18 13:30 Surikaty Floorball Team - Black Angels 3-3 HOS 3
623 B10M-18 13:30 Galaktikos Bratislava - TROOPERS 11-4 SHOS
621 B10M-17 13:30 FBC Draci Ricany - Wizards DDM Praha 10 1-1 HOS 2
620 B11M-20 13:30 ITM SK BIVOJ LITVINOV 2011 - FAT PIPE Florbal Chodov 5-4 HOS 1
611 B08 13:00 FB Hurrican Karlovy Vary - Floorball Group Team 3-4 (1-1, 2-3) HB 4 B-1/4-final 2
615 G02 13:00 K1 Florbal Zidenice - PUKS TRZEBINIA 4-0 (2-0, 2-0) JED B-Semifinal 1
613 B10M-20 13:00 ACEMA Sparta Praha BLUE - GEPARDI BRNO 0-6 HOS 2
619 B03 13:00 Mirne Napred - FBC Prerov 4-0 (0-0, 4-0) TJJM A-Semifinal 2
616 B03 13:00 Technology Florbal MB - Los Blancos 1-2 (1-0, 0-2) KUN A-Semifinal 1
618 B10M-17 13:00 ITM SK BIVOJ LITVINOV 2010 YEL - ACEMA Sparta Praha RED 7-3 SHOS
614 B10M-21 13:00 FBC Liberec B10 - FBS Olomouc EL10 6-7 HOS 3
617 G02 13:00 ITM SK BIVOJKY LITVINOV - Floorballjuniorinnen Osterreic 4-3 (1-2, 3-1) SHJ B-Semifinal 2
612 B10M-19 13:00 Kanonyri Kladno - FB Hurrican Karlovy Vary 3-12 HOS 1
610 G06 13:00 Florbalova Akademie MB - NTS FK - ZS Nemsova 3-2 (0-1, 2-1) (FL) HB 3 B-Semifinal 1
608 G06 13:00 Bulldogs Brno - FBC Dragons Kyjov - Pink 4-2 (3-1, 1-1) HB 1 B-Semifinal 2
609 B08 13:00 Red Devils Wernigerode 1 - Red Devils Wernigerode 2 7-1 (4-0, 3-1) (STR)(FL) HB 2 B-1/4-final 4
607 B03 13:00 ACEMA Sparta Praha UNYP - GEPARDI BRNO 3-1 (2-1, 1-0) CAM B-Semifinal 1
605 B11M-20 12:30 FBS Olomouc 12 - FBK Pirati Sokol Chrudim 1-7 SHOS
603 G09M-1 12:30 Florbal Jesenice - Bulldogs Brno 7-3 HOS 3
601 G09M-1 12:30 K1 Florbal Zidenice Girls - ACEMA Sparta Praha 1-6 HOS 1
604 B01E-1 12:30 Black Angels - Technology Florbal MB 1-4 (1-2, 0-2) POD
606 B04 12:30 1 FBC Florbal Trencin - FAT PIPE Florbal Chodov 2-5 (2-2, 0-3) VIN A-FINAL
602 G08M-1 12:30 Florbalova akademie Dobrovice - FBS Olomouc MLZ 2-8 HOS 2
600 B04 12:10 FS Masters - FBS Olomouc 3-1 (0-1, 3-0) TJJM B-FINAL
598 G04 12:10 FBS Olomouc STZ - Florbalova akademie MB 2-0 (1-0, 1-0) KUN A-Semifinal 2
596 G04 12:10 FAT PIPE Florbal Chodov - Kanonyrky Kladno 3-2 (1-1, 2-1) HB 4 B-Semifinal 2
599 B06 12:10 FBK Skorpioni Ostrava - Strangnas IBK 2 1-16 (1-9, 0-7) SHJ B-Semifinal 2
597 B06 12:10 SSK Ocov Hodonin - K1 Florbal Zidenice 7-1 (4-0, 3-1) JED B-Semifinal 1
595 G04 12:10 Skelleftea IBS - Bulldogs Brno 2-0 (1-0, 1-0) HB 3 B-Semifinal 1
593 G04 12:10 1 SC TEMPISH Vitkovice - FBS Bohemians 2-4 (2-1, 0-3) HB 1 A-Semifinal 1
594 B06 12:10 FBS Bohemians - Fbc Topgal Sternberk 7-6 (3-2, 3-4) (STR)(FL) HB 2 A-Semifinal 2
592 B06 12:10 Florbal Jesenice - FBC DDM Decin 10-3 (3-0, 7-3) CAM A-Semifinal 1
590 G08M-1 12:00 K1 Florbal Zidenice Girls - FAT PIPE Florbal Chodov 6-1 HOS 3
588 G08M-1 12:00 FBK WINGS Most - Black Angels 7-7 HOS 1
591 B11M-20 12:00 FAT PIPE Florbal Chodov - Florbalova Skola Plzen 7-5 SHOS
589 G09M-1 12:00 Florbalova akademie MB - Black Angels 4-0 HOS 2
587 B11M-17 11:30 TROOPERS - FBS Hattrick Brno 7-2 SHOS
585 B11M-17 11:30 Technology Florbal MB - Black Angels 4-4 HOS 2
586 B11M-19 11:30 ACEMA Sparta Praha BLUE - FBC ORCA KRNOV 4-3 HOS 3
584 B11M-19 11:30 FC Bucis Team - FBS Olomouc 11 4-9 HOS 1
581 B05 11:20 Florbalova Skola Plzen - ACEMA Sparta Praha BLUE 1-9 (1-2, 0-7) SHJ A-Semifinal 1
583 B01E-1 11:20 FS Masters - FBS Bohemians 5-8 (2-3, 3-5) VIN
579 B05 11:20 FBS Olomouc - Technology Florbal MB 2-1 (1-0, 1-1) KUN B-Semifinal 2
582 G03-1 11:20 K1 Florbal Zidenice - Florbal Chomutov 4-0 (3-0, 1-0) TJJM
580 B01E-1 11:20 FAT PIPE Florbal Chodov - ATU Kosice 10-4 (3-3, 7-1) POD
578 B05 11:20 FBC Prerov - GEPARDI BRNO 1-0 (0-0, 1-0) JED B-Semifinal 1
575 B09 11:20 FBC Mohelnice 09 - Wizards DDM Praha 10 3-8 (0-2, 3-6) (STR)(FL) HB 2 A-1/4-final 3
577 B09 11:20 Sokol Brno I EMKOCase Gulliver - FBC Prerov 2-3 (2-2, 0-1) HB 4 A-1/4-final 1
576 B09 11:20 FBS Bohemians - Black Angels 2-3 (2-1, 0-2) HB 3 A-1/4-final 4
574 B09 11:20 TROOPERS_GEPARDI - FBS Hattrick Brno 8-5 (5-5, 3-0) HB 1 A-1/4-final 2
573 G03-1 11:20 Bulldogs Brno - ACEMA Sparta Praha 4-1 (2-1, 2-0) DEK
572 B05 11:20 FC Bucis Team - Sokol Brno I EMKOCase Gulliver 0-1 (0-0, 0-0) CAM A-Semifinal 2
484 B10M-18 11:00 TROOPERS - Surikaty Floorball Team 6-3 HOS 3
568 B10M-19 11:00 FBC ORCA KRNOV - Lekrings 3-2 HOS 1
571 B10M-21 11:00 ASK Lovosice - LFP - FBS Olomouc EL10 2-10 SHOS
569 B10M-20 11:00 ITM SK BIVOJ LITVINOV 2010 BLA - FC Bucis Team 3-2 HOS 2
567 B07 10:30 1 SC TEMPISH Vitkovice - Florbalova Akademie MB 3-0 (1-0, 2-0) VIN A-1/4-final 2
560 G08M-1 10:30 Black Angels - Florbalova akademie Dobrovice 12-0 HOS 3
566 B03 10:30 Los Blancos - Kanonyri Kladno 5-4 (4-1, 1-3) TJJM A-1/4-final 2
562 B07 10:30 Florbal Usti White - FC Bucis Team 8-2 (3-2, 5-0) KUN A-1/4-final 3
565 B11M-18 10:30 Fbc Topgal Sternberk - Florbal Tachov 10-2 SHOS
558 B11M-18 10:30 GEPARDI BRNO - ACEMA Sparta Praha RED 9-1 HOS 1
564 B03 10:30 Mirne Napred - FBC Draci Ricany 6-1 (1-0, 5-1) SHJ A-1/4-final 3
561 B03 10:30 Technology Florbal MB - FBS Olomouc 6-4 (3-3, 3-1) JED A-1/4-final 1
563 B07 10:30 ACEMA Sparta Praha RED - Sokol Brno I EMKOCase Gulliver 7-1 (1-0, 6-1) POD A-1/4-final 4
559 G08M-1 10:30 FAT PIPE Florbal Chodov - MFBC 8-0 HOS 2
557 B09 10:30 Florbal Tachov - FBS Olomouc EL09 2-6 (2-3, 0-3) HB 4 B-1/4-final 4
555 B09 10:30 FbC Hradec Kralove - Florbal Usti 4-3 (0-0, 4-3) (STR)(FL) HB 2 B-1/4-final 2
553 B07 10:30 FBC Mohelnice 07 - Black Angels 1-6 (1-3, 0-3) DEK A-1/4-final 1
556 B09 10:30 ACEMA Sparta Praha - FBK VALMIERA 6-1 (3-1, 3-0) HB 3 B-1/4-final 3
554 B09 10:30 FBS SLAVIA Plzen - Paskov Saurians 2-8 (1-5, 1-3) HB 1 B-1/4-final 1
552 B03 10:30 FBC Prerov - FBS Bohemians DDM Praha 7 3-2 (0-1, 2-1) CAM A-1/4-final 4
551 B11M-20 10:00 FBK Pirati Sokol Chrudim - ITM SK BIVOJ LITVINOV 2011 10-4 SHOS
550 G09M-1 10:00 Bulldogs Brno - Black Angels 2-3 HOS 3
549 G09M-1 10:00 ACEMA Sparta Praha - Florbalova akademie MB 3-4 HOS 2
548 G09M-1 10:00 K1 Florbal Zidenice Girls - Florbal Jesenice 3-1 HOS 1
546 B08-2 09:40 Red Devils Wernigerode 2 - Black Angels 1-10 (0-5, 1-5) TJJM
547 G03-1 09:40 FBS Olomouc DOR - SK Florbal Benesov 6-0 (5-0, 1-0) VIN
545 B03 09:40 Paskov Saurians - FBC Vipers Most 7-5 (5-2, 2-3) SHJ B-1/4-final 4
539 B07 09:40 Tsunami Zahorska Bystrica - TROOPERS 0-7 (0-3, 0-4) (STR)(FL) HB 2 B-1/4-final 1
541 B07 09:40 FBC Prerov - SK Lido 14-1 (8-0, 6-1) HB 4 B-1/4-final 4
544 B03 09:40 FBS Hattrick Brno - GEPARDI BRNO 2-3 (1-3, 1-0) POD B-1/4-final 2
537 B08-1 09:40 FBS Bohemians - Red Devils Wernigerode 1 10-1 (5-1, 5-0) CAM
543 B03 09:40 ACEMA Sparta Praha UNYP - TEXAS LONGHORNS 12-1 (8-0, 4-1) KUN B-1/4-final 1
540 B07 09:40 FBC Draci Ricany - ASK Lovosice LFP Black 0-7 (0-3, 0-4) HB 3 B-1/4-final 2
542 B07 09:40 Florbalova Skola Plzen - ACEMA Sparta Praha BLUE 8-5 (4-1, 4-4) JED B-1/4-final 3
538 B03 09:40 FbC FRYDEK - MISTEK - Florbal Chomutov 1-2 (0-0, 1-2) DEK B-1/4-final 3
536 B11M-19 09:30 FBC ORCA KRNOV - FBS Olomouc 11 1-1 SHOS
535 B10M-17 09:30 ITM SK BIVOJ LITVINOV 2010 YEL - FBC Draci Ricany 5-1 HOS 3
534 B11M-20 09:30 FBS Olomouc 12 - FAT PIPE Florbal Chodov 5-12 HOS 2
533 B11M-19 09:30 ACEMA Sparta Praha BLUE - FC Bucis Team 3-5 HOS 1
532 B10M-18 09:00 Black Angels - TROOPERS 7-7 SHOS
531 B10M-17 09:00 ACEMA Sparta Praha RED - Wizards DDM Praha 10 4-4 HOS 3
530 B10M-20 09:00 FC Bucis Team - ACEMA Sparta Praha BLUE 5-3 HOS 2
529 B10M-19 09:00 Lekrings - Kanonyri Kladno 2-3 HOS 1
527 B06 08:50 Strangnas IBK 2 - Florbalova akademie Milovice 14-1 (7-0, 7-1) TJJM B-1/4-final 4
525 B04 08:50 1 FBC Florbal Trencin - SKV 6-2 (0-0, 6-2) POD A-Semifinal 1
528 B04 08:50 FAT PIPE Florbal Chodov - Black Angels 5-2 (3-2, 2-0) VIN A-Semifinal 2
526 B05 08:50 Sokol Brno I EMKOCase Gulliver - Black Angels WHITE 3-1 (1-0, 2-1) SHJ A-1/4-final 4
524 G03-1 08:50 Florbal Chomutov - ACEMA Sparta Praha 3-2 (0-1, 3-1) KUN
521 B06 08:50 FBK Skorpioni Ostrava - SF Dragons Bonn 7-4 (3-2, 4-2) HB 3 B-1/4-final 3
523 G03-1 08:50 Skelleftea IBS - Bulldogs Brno 2-2 (2-1, 0-1) JED
522 B06 08:50 Strangnas IBK 1 - Fbc Topgal Sternberk 0-3 (0-1, 0-2) HB 4 A-1/4-final 4
520 B06 08:50 FBC DDM Decin - USK Akademik Cheb 06 8-4 (4-2, 4-2) (STR)(FL) HB 2 A-1/4-final 2
519 B06 08:50 Florbal Jesenice - Florbal Tachov 4-0 (2-0, 2-0) HB 1 A-1/4-final 1
518 B06 08:50 FBS Bohemians - SK Florbal Benesov 2-0 (1-0, 1-0) DEK A-1/4-final 3
517 B05 08:50 FC Bucis Team - FBC Draci Ricany 2-1 (0-0, 2-1) CAM A-1/4-final 3
515 B11M-17 08:30 Technology Florbal MB - TROOPERS 4-2 HOS 2
516 B11M-18 08:30 GEPARDI BRNO - Fbc Topgal Sternberk 0-6 HOS 3
514 B11M-20 08:30 Florbalova Skola Plzen - ITM SK BIVOJ LITVINOV 2011 6-7 HOS 1
508 B05 08:00 Bulldogs Brno Black - ACEMA Sparta Praha BLUE 0-6 (0-3, 0-3) KUN A-1/4-final 2
504 B11M-19 08:00 FBS Olomouc 11 - ACEMA Sparta Praha BLUE 3-0 HOS 1
513 B04 08:00 FS Masters - Rungsted-Horsholm FK 11-1 (7-1, 4-0) VIN B-Semifinal 1
506 B11M-17 08:00 Black Angels - FBS Hattrick Brno 8-3 HOS 3
512 B05 08:00 USK Akademik Cheb 05 - GEPARDI BRNO 2-3 (1-1, 1-2) TJJM B-1/4-final 2
502 B06 08:00 SSK Ocov Hodonin - Flobo Praha 15-2 (7-1, 8-1) HB 3 B-1/4-final 1
511 B11M-18 08:00 ACEMA Sparta Praha RED - Florbal Tachov 3-7 SHOS
507 B05 08:00 FBC Prerov - OLYMP FLORBAL 10-2 (6-1, 4-1) JED B-1/4-final 1
510 B05 08:00 Technology Florbal MB - ACEMA Sparta Praha YELLOW 9-2 (4-2, 5-0) SHJ B-1/4-final 4
505 B11M-20 08:00 FAT PIPE Florbal Chodov - FBK Pirati Sokol Chrudim 3-0 HOS 2
509 B04 08:00 FBS Olomouc - Florbalova akademie Milovice 6-2 (3-1, 3-1) POD B-Semifinal 2
503 B06 08:00 ITM SK BIVOJ LITVINOV 2006 - K1 Florbal Zidenice 1-7 (0-5, 1-2) HB 4 B-1/4-final 2
501 B08-2 08:00 FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonyri Kladno 1-5 (0-3, 1-2) (STR)(FL) HB 2
499 B05 08:00 FBS Olomouc - ITM SK BIVOJ LITVINOV 2005 8-5 (5-2, 3-3) DEK B-1/4-final 3
500 B08-1 08:00 Floorball Group Team - Galaktikos Bratislava 4-5 (1-3, 3-2) HB 1
498 B05 08:00 Floorball Club Pisek - Florbalova Skola Plzen 1-2 (0-0, 1-2) CAM A-1/4-final 1

So 2020-01-04

Cislo Skupina Čas Týmy Výsledky Hala Poznámka
496 B03 21:20 FbC FRYDEK - MISTEK - Florbal Pro Beroun 10-0 (5-0, 5-0) TJJM B-1/8-final 5
485 B07 21:20 FBC Sluknovsko - 1 SC TEMPISH Vitkovice 0-9 (0-2, 0-7) SHJ A-1/8-final 3
497 B03 21:20 Kanonyri Kladno - ACEMA Sparta Praha RED 2-1 (1-1, 1-0) VIN A-1/8-final 4
495 B03 21:20 GEPARDI BRNO - OLYMP FLORBAL 5-1 (2-1, 3-0) SLA B-1/8-final 4
494 B03 21:20 Black Angels - FBS Hattrick Brno 0-3 (0-1, 0-2) POD B-1/8-final 3
491 B03 21:20 SK Florbal Benesov - FBS Bohemians DDM Praha 7 4-8 (2-4, 2-4) JED A-1/8-final 8
493 B03 21:20 Florbal Chomutov - Wizards DDM Praha 10 5-3 (2-1, 3-2) KUN B-1/8-final 6
492 B03 21:20 FBC Vipers Most - K1 Florbal Zidenice 2-1 (1-1, 0-0) (STR) KOB B-1/8-final 8
490 B07 21:20 FBC Ostrava - FBC Mohelnice 07 5-6 (3-4, 2-1) HB 4 A-1/8-final 1
489 B07 21:20 Sokol Brno I EMKOCase Gulliver - Technology Florbal MB 2-1 (1-0, 1-1) HB 3 A-1/8-final 8
488 B07 21:20 FBC ZS Unicov Yellow - Florbal Usti White 0-5 (0-2, 0-3) (STR)(FL) HB 2 A-1/8-final 5
487 B06 21:20 Flobo Praha - 1 FK Ostrava JIH 8-0 (4-0, 4-0) HB 1 B-1/8-final 2
486 B07 21:20 Black Angels - FBS Olomouc 2-0 (2-0, 0-0) CAM A-1/8-final 2
482 B11M-20 21:00 ITM SK BIVOJ LITVINOV 2011 - FBS Olomouc 12 19-6 HOS 1
481 B07 20:30 FC Bucis Team - ASK Lovosice LFP White 7-2 (5-1, 2-1) VIN A-1/8-final 6
480 G03-1 20:30 SK Florbal Benesov - K1 Florbal Zidenice 2-2 (1-0, 1-2) TJJM
474 B11M-18 20:30 Florbal Tachov - GEPARDI BRNO 1-2 HOS 3
479 B07 20:30 ACEMA Sparta Praha RED - Floorball Group Team 1 9-3 (4-1, 5-2) SLA A-1/8-final 7
476 B07 20:30 FBS Hattrick Brno - ASK Lovosice LFP Black 1-2 (0-0, 1-2) KOB B-1/8-final 4
466 B07 20:30 FS Masters - FBC Prerov 1-2 (1-1, 0-1) SHJ B-1/8-final 7
472 B10M-21 20:30 FBC Liberec B10 - ASK Lovosice - LFP 18-3 HOS 1
478 B07 20:30 FBS Bohemians - Florbalova Skola Plzen 4-5 (1-2, 3-3) POD B-1/8-final 5
475 B07 20:30 Florbal Chomutov - TROOPERS 2-13 (1-7, 1-6) JED B-1/8-final 2
477 B07 20:30 Snipers Dunajska Luzna - FBC Draci Ricany 0-8 (0-6, 0-2) KUN B-1/8-final 3
473 B11M-17 20:30 FBS Hattrick Brno - Technology Florbal MB 7-8 HOS 2
471 B09 20:30 FBS Hattrick Brno - Florbalova Skola Plzen 7-2 (2-0, 5-2) HB 4 A-1/8-final 4
469 B09 20:30 Florbal Tachov - Technology Florbal MB 4-1 (2-0, 2-1) (STR)(FL) HB 2 B-1/8-final 7
467 B09 20:30 TROOPERS_GEPARDI - K1 Florbal Zidenice 12-0 (5-0, 7-0) CAM A-1/8-final 3
470 B09 20:30 Florbal Chomutov - FBS Olomouc EL09 1-11 (0-5, 1-6) HB 3 B-1/8-final 8
468 B09 20:30 FbS Bohemians DDM P7 - Black Angels 2-4 (0-3, 2-1) HB 1 A-1/8-final 8
465 B10M-20 20:00 GEPARDI BRNO - ITM SK BIVOJ LITVINOV 2010 BLA 10-2 SHOS
464 B10M-19 20:00 FB Hurrican Karlovy Vary - FBC ORCA KRNOV 12-3 HOS 3
463 B10M-18 20:00 Galaktikos Bratislava - Black Angels 4-2 HOS 2
462 B10M-17 20:00 FBC Draci Ricany - ACEMA Sparta Praha RED 3-6 HOS 1
459 B07 19:40 GEPARDI BRNO - Tsunami Zahorska Bystrica 1-2 (1-2, 0-0) SLA B-1/8-final 1
461 B04-2 19:40 SKV - Rungsted-Horsholm FK 3-1 (2-0, 1-1) VIN
460 B04-1 19:40 Florbalova akademie Milovice - 1 FBC Florbal Trencin 0-8 (0-3, 0-5) TJJM
449 B09 19:40 1 SC TEMPISH Vitkovice - FBS Bohemians 5-6 (3-2, 2-3) (STR) SHJ A-1/8-final 7
453 B09 19:40 FBK Pirati Sokol Chrudim - Florbal Usti 2-6 (1-4, 1-2) HB 3 B-1/8-final 4
455 G04-1 19:40 1 SC TEMPISH Vitkovice - Skelleftea IBS 2-1 (0-0, 2-1) JED
458 B07 19:40 Florbalova Akademie MB - Kanonyri Kladno 5-1 (4-0, 1-1) POD A-1/8-final 4
451 B09 19:40 Paskov Saurians - Snipers Dunajska Luzna 11-0 (5-0, 6-0) HB 1 B-1/8-final 2
457 B07 19:40 Floorball Group Team 2 - SK Lido 3-4 (1-1, 2-2) KUN B-1/8-final 8
454 B09 19:40 ACEMA Sparta Praha - SC DHfK Leipzig 10-1 (4-1, 6-0) HB 4 B-1/8-final 5
456 B07 19:40 K1 Florbal Zidenice - ACEMA Sparta Praha BLUE 3-7 (2-1, 1-6) KOB B-1/8-final 6
452 B09 19:40 FbC Hradec Kralove - MFBC 7-5 (3-1, 4-4) (STR)(FL) HB 2 B-1/8-final 3
450 B09 19:40 Floorball Club Pisek - FBK VALMIERA 6-7 (4-4, 2-2) CAM B-1/8-final 6
447 B11M-19 19:30 FC Bucis Team - FBC ORCA KRNOV 4-3 HOS 3
445 B11M-17 19:30 TROOPERS - Black Angels 1-3 HOS 1
448 B11M-20 19:30 FBK Pirati Sokol Chrudim - Florbalova Skola Plzen 16-1 SHOS
446 B11M-18 19:30 Fbc Topgal Sternberk - ACEMA Sparta Praha RED 6-2 HOS 2
444 B10M-4 19:00 ITM SK BIVOJ LITVINOV 2010 YEL - Surikaty Floorball Team 13-2 SHOS
443 G08M-1 19:00 Florbalova akademie Dobrovice - FBK WINGS Most 3-7 HOS 3
442 G08M-1 19:00 MFBC - FBS Olomouc MLZ 1-13 HOS 2
441 G09M-1 19:00 Florbalova akademie MB - Bulldogs Brno 3-6 HOS 1
430 B06-1 18:50 1 FK Ostrava JIH - Florbal Jesenice 0-27 (0-20, 0-7) SHJ
440 G06 18:50 FBS Bohemians zelene - NTS FK - ZS Nemsova 3-4 (2-1, 1-3) TJJM B-1/4-final 2
439 B04-1 18:50 FS Masters - Black Angels 2-3 (0-2, 2-1) SLA
438 B03-1 18:50 Florbal Chomutov - FBS Hattrick Brno 4-2 (2-1, 2-1) POD
435 G06 18:50 FBS Bohemians bile - ACEMA Sparta Praha 4-1 (2-0, 2-1) HB 4 A-1/4-final 4
437 B03-3 18:50 SK Florbal Benesov - FBC Vipers Most 4-0 (2-0, 2-0) KUN
436 B06-1 18:50 Strangnas IBK 1 - SSK Ocov Hodonin 6-6 (2-3, 4-3) JED
434 G06 18:50 FBC Dragons Kyjov - Pink - Hissjo SK 4-2 (2-2, 2-0) HB 3 B-1/4-final 4
433 G06 18:50 Florbalova Akademie MB 2 - 1 SC TEMPISH Vitkovice 1-5 (1-3, 0-2) (STR)(FL) HB 2 A-1/4-final 2
432 B08-1 18:50 Galaktikos Bratislava - SSK Ocov Hodonin 1-1 (1-0, 0-1) HB 1
431 B08-1 18:50 Red Devils Wernigerode 1 - Floorball Group Team 7-5 (3-5, 4-0) CAM
428 B11M-1 18:30 Florbal Tachov - FBS Olomouc 11 5-4 SHOS
429 B01E-1 18:30 ATU Kosice - FBS Bohemians 5-4 (2-2, 3-2) VIN
427 B10M-3 18:30 ITM SK BIVOJ LITVINOV 2010 BLA - Black Angels 3-8 HOS 2
426 B10M-2 18:30 GEPARDI BRNO - Galaktikos Bratislava 3-8 HOS 1
418 B11M-1 18:00 FBK Pirati Sokol Chrudim - FAT PIPE Florbal Chodov 16-12 HOS 2
422 B06-2 18:00 USK Akademik Cheb 06 - SK Florbal Benesov 5-4 (3-1, 2-3) KUN
420 G03-1 18:00 ACEMA Sparta Praha - Skelleftea IBS 0-4 (0-1, 0-3) JED
425 B03-2 18:00 Kanonyri Kladno - Wizards DDM Praha 10 3-0 (1-0, 2-0) TJJM
416 B09-2 18:00 FBC Mohelnice 09 - ACEMA Sparta Praha 2-1 (1-1, 1-0) HB 4
424 G02-2 18:00 PUKS TRZEBINIA - Black Angels 0-4 (0-0, 0-4) SLA
421 B03-3 18:00 TEXAS LONGHORNS - Florbal Pro Beroun 4-0 (1-0, 3-0) KOB
423 B10M-4 18:00 ACEMA Sparta Praha BLUE - Kanonyri Kladno 3-5 SHOS
419 B10M-1 18:00 TROOPERS - FC Bucis Team 11-4 HOS 3
411 B06-3 18:00 FBC DDM Decin - K1 Florbal Zidenice 3-3 (1-1, 2-2) SHJ
417 B10M-3 18:00 ACEMA Sparta Praha RED - ASK Lovosice - LFP 18-1 HOS 1
415 B09-1 18:00 FBS SLAVIA Plzen - Technology Florbal MB 4-3 (3-0, 1-3) HB 3
413 B08-2 18:00 Black Angels - Bulldogs Brno 2-3 (0-1, 2-2) HB 1
414 B06-4 18:00 Fbc Topgal Sternberk - Flobo Praha 23-1 (7-0, 16-1) (STR)(FL) HB 2
412 B09-3 18:00 SC DHfK Leipzig - FbS Bohemians DDM P7 0-16 (0-8, 0-8) CAM
410 B10M-1 17:30 Wizards DDM Praha 10 - FBS Olomouc EL10 11-5 HOS 3
409 B10M-2 17:30 FBC Liberec B10 - FB Hurrican Karlovy Vary 5-8 HOS 2
408 G08M-1 17:30 FBS Olomouc MLZ - K1 Florbal Zidenice Girls 2-10 HOS 1
406 B03-2 17:10 Paskov Saurians - GEPARDI BRNO 6-4 (2-1, 4-3) SLA
407 B03-1 17:10 FBC Draci Ricany - Technology Florbal MB 1-2 (0-0, 1-2) TJJM
397 B07 17:10 FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Ostrava 3-8 (0-6, 3-2) SHJ A-1/16-final 1
403 B06-4 17:10 Strangnas IBK 2 - Florbal Tachov 1-3 (1-2, 0-1) JED
405 G03-1 17:10 Bulldogs Brno - SK Florbal Benesov 3-0 (2-0, 1-0) KUN
404 G03-1 17:10 K1 Florbal Zidenice - FBS Olomouc DOR 0-1 (0-1, 0-0) KOB
402 B07 17:10 FS Masters - FBK VALMIERA 8-2 (5-0, 3-2) HB 4 B-1/16-final 13
401 B07 17:10 FBS Bohemians - PRO - AKTIV Bilina 5-0 (1-0, 4-0) HB 3 B-1/16-final 9
400 B07 17:10 Snipers Dunajska Luzna - ETV Piranhhas Hamburg 4-3 (2-2, 1-1) (STR)(FL) HB 2 B-1/16-final 5
399 B07 17:10 MFBC - GEPARDI BRNO 1-8 (1-5, 0-3) HB 1 B-1/16-final 1
398 B07 17:10 ACEMA Sparta Praha RED - ACEMA Sparta Praha BLACK 4-1 (0-1, 4-0) CAM A-1/16-final 13
395 B01E-1 17:00 Technology Florbal MB - FS Masters 3-4 (2-1, 1-3) POD
396 B10M-3 17:00 Black Angels - FBC ORCA KRNOV 9-3 SHOS
394 B11M-1 17:00 FBS Olomouc 11 - FBS Hattrick Brno 5-8 HOS 3
393 B10M-2 17:00 Galaktikos Bratislava - FBC Draci Ricany 4-9 HOS 1
391 B11M-1 16:30 FAT PIPE Florbal Chodov - Florbal Tachov 2-5 HOS 3
392 B10M-1 16:30 FC Bucis Team - Lekrings 5-11 SHOS
390 B10M-4 16:30 Kanonyri Kladno - ITM SK BIVOJ LITVINOV 2010 YEL 3-9 HOS 2
389 B10M-3 16:30 ASK Lovosice - LFP - ITM SK BIVOJ LITVINOV 2010 BLA 6-13 HOS 1
379 B05 16:20 FBC Ostrava - Sokol Brno I EMKOCase Gulliver 1-3 (1-1, 0-2) SHJ A-1/8-final 7
386 G06-1 16:20 Black Angels - Florbalova Akademie MB 6-4 (4-2, 2-2) KOB
388 B05 16:20 FBS Hattrick Brno - Black Angels WHITE 1-3 (0-1, 1-2) TJJM A-1/8-final 8
387 B04-2 16:20 SKV - FBS Olomouc 3-3 (1-1, 2-2) KUN
385 G02-1 16:20 Floorballjuniorinnen Osterreic - K1 Florbal Zidenice 1-2 (0-1, 1-1) JED
383 B09-3 16:20 FBC Prerov - Paskov Saurians 2-2 (0-2, 2-0) HB 3
381 B06-1 16:20 SSK Ocov Hodonin - Florbalova akademie Milovice 15-0 (6-0, 9-0) HB 1
384 B06-3 16:20 FBK Skorpioni Ostrava - FBS Bohemians 2-14 (0-5, 2-9) HB 4
382 B06-2 16:20 SF Dragons Bonn - ITM SK BIVOJ LITVINOV 2006 3-4 (2-2, 1-2) (STR)(FL) HB 2
380 B08-2 16:20 Red Devils Wernigerode 2 - FB Hurrican Karlovy Vary 0-15 (0-9, 0-6) CAM
377 B10M-1 16:00 FBS Olomouc EL10 - TROOPERS 3-11 HOS 3
378 B10M-2 16:00 FB Hurrican Karlovy Vary - GEPARDI BRNO 7-4 SHOS
376 B11M-2 16:00 TROOPERS - Florbalova Skola Plzen 15-3 HOS 2
375 B01E-1 15:50 Black Angels - FAT PIPE Florbal Chodov 4-4 (1-3, 3-1) POD
372 B11M-3 15:30 ACEMA Sparta Praha RED - Black Angels 5-6 SHOS
374 B05 15:30 TROOPERS - Florbalova Skola Plzen 0-5 (0-2, 0-3) TJJM A-1/8-final 2
373 B05 15:30 Floorball Group Team - Bulldogs Brno Black 0-15 (0-8, 0-7) SLA A-1/8-final 3
371 B05 15:30 FBC Draci Ricany - FAT PIPE Florbal Chodov 4-1 (4-1, 0-0) KUN A-1/8-final 6
365 B05 15:30 Snipers Bratislava - ACEMA Sparta Praha YELLOW 1-4 (1-2, 0-2) HB 4 B-1/8-final 8
367 B11M-1 15:30 FBS Hattrick Brno - FBK Pirati Sokol Chrudim 14-4 HOS 2
370 B05 15:30 FBS Bohemians zeleni - ACEMA Sparta Praha BLUE 1-8 (1-4, 0-4) KOB A-1/8-final 4
363 B09-2 15:30 Snipers Dunajska Luzna - K1 Florbal Zidenice 3-6 (3-2, 0-4) (STR)(FL) HB 2
369 B05 15:30 Kanonyri Kladno - Floorball Club Pisek 2-3 (1-0, 1-2) (FL) JED A-1/8-final 1
366 G08M-1 15:30 Black Angels - FAT PIPE Florbal Chodov 3-3 HOS 1
368 B11M-2 15:30 FC Bucis Team - Fbc Topgal Sternberk 1-11 HOS 3
364 G06-3 15:30 1 SC TEMPISH Vitkovice - FBC Dragons Kyjov - Pink 4-1 (0-1, 4-0) HB 3
362 B09-1 15:30 FBS Bohemians - Sokol Brno I EMKOCase Gulliver 2-6 (2-3, 0-3) HB 1
361 B05 15:30 FBS Bohemians bily - FC Bucis Team 1-8 (0-5, 1-3) CAM A-1/8-final 5
358 B11M-4 15:00 ACEMA Sparta Praha BLUE - GEPARDI BRNO 2-2 HOS 2
360 B10M-3 15:00 FBC ORCA KRNOV - ACEMA Sparta Praha RED 3-2 SHOS
359 B10M-1 15:00 Lekrings - Wizards DDM Praha 10 6-11 HOS 3
357 B11M-3 15:00 FBC ORCA KRNOV - ITM SK BIVOJ LITVINOV 2011 7-3 HOS 1
352 B05 14:40 GEPARDI BRNO - FBK Pirati Sokol Chrudim 8-1 (3-0, 5-1) KOB B-1/8-final 4
354 B05 14:40 FBC Prerov - ACEMA Sparta Praha BLACK 3-2 (2-1, 0-1) (STR) POD B-1/8-final 1
356 B05 14:40 OLYMP FLORBAL - Black Angels BLACK 3-1 (1-1, 2-0) TJJM B-1/8-final 2
345 B03-3 14:40 FBC Vipers Most - FBS Olomouc 1-1 (1-0, 0-1) SHJ
355 B05 14:40 Florbal Dacice - USK Akademik Cheb 05 4-6 (2-2, 2-4) SLA B-1/8-final 3
353 B05 14:40 Bulldogs Brno Orange - ITM SK BIVOJ LITVINOV 2005 2-5 (0-3, 2-2) KUN B-1/8-final 6
351 B06-1 14:40 Strangnas IBK 1 - 1 FK Ostrava JIH 30-0 (13-0, 17-0) JED
348 B07-2 14:40 ETV Piranhhas Hamburg - TROOPERS 1-13 (1-2, 0-11) (STR)(FL) HB 2
350 B05 14:40 Florbal Chomutov - Technology Florbal MB 3-4 (2-2, 1-1) HB 4 B-1/8-final 7
346 B05 14:40 FbC Hradec Kralove - FBS Olomouc 1-9 (0-4, 1-5) CAM B-1/8-final 5
349 B06-4 14:40 Flobo Praha - Florbal Tachov 0-8 (0-6, 0-2) HB 3
347 B07-1 14:40 FBC Mohelnice 07 - FC Bucis Team 7-0 (2-0, 5-0) HB 1
342 G08M-1 14:30 Florbalova akademie Dobrovice - MFBC 5-1 HOS 2
341 G09M-1 14:30 Florbal Jesenice - ACEMA Sparta Praha 1-7 HOS 1
344 G08M-1 14:30 FBK WINGS Most - K1 Florbal Zidenice Girls 2-8 SHOS
343 G09M-1 14:30 Black Angels - K1 Florbal Zidenice Girls 2-1 HOS 3
340 B10M-2 14:00 FBC Draci Ricany - FBC Liberec B10 7-3 SHOS
338 B11M-4 14:00 Technology Florbal MB - FBS Olomouc 12 13-3 HOS 2
339 B10M-1 14:00 FC Bucis Team - FBS Olomouc EL10 7-4 HOS 3
337 G08M-1 14:00 FBS Olomouc MLZ - FAT PIPE Florbal Chodov 2-6 HOS 1
326 B03-5 13:50 FBS Bohemians DDM Praha 7 - K1 Florbal Zidenice 3-2 (2-0, 1-2) SHJ
329 B09-4 13:50 FBK Pirati Sokol Chrudim - Wizards DDM Praha 10 0-7 (0-3, 0-4) HB 2
330 B08-1 13:50 SSK Ocov Hodonin - Floorball Group Team 7-0 (4-0, 3-0) HB 3
336 B03-1 13:50 Technology Florbal MB - ACEMA Sparta Praha UNYP 2-1 (1-1, 1-0) SLA
327 G02-1 13:50 K1 Florbal Zidenice - Florbalova akademie MB 1-6 (1-3, 0-3) CAM
328 B09-2 13:50 ACEMA Sparta Praha - MFBC 12-2 (8-1, 4-1) HB 1
333 B03-2 13:50 GEPARDI BRNO - Mirne Napred 4-9 (1-6, 3-3) KOB
334 G03-1 13:50 FBS Olomouc DOR - Bulldogs Brno 1-4 (0-2, 1-2) KUN
331 B08-2 13:50 Kanonyri Kladno - Bulldogs Brno 4-4 (2-1, 2-3) HB 4
332 G03-1 13:50 Skelleftea IBS - Florbal Chomutov 2-2 (1-1, 1-1) JED
335 G06-2 13:50 Bulldogs Brno - FBS Bohemians zelene 3-3 (1-0, 2-3) POD
324 B11M-1 13:30 FBS Olomouc 11 - FAT PIPE Florbal Chodov 6-5 HOS 3
322 B10M-2 13:30 Galaktikos Bratislava - FB Hurrican Karlovy Vary 8-5 HOS 1
325 B10M-4 13:30 Surikaty Floorball Team - Kanonyri Kladno 6-5 SHOS
323 B10M-3 13:30 Black Angels - ASK Lovosice - LFP 6-0 HOS 2
321 G02-2 13:10 FAT PIPE Florbal Chodov - ITM SK BIVOJKY LITVINOV 4-0 (1-0, 3-0) POD
316 B03-3 13:00 Florbal Pro Beroun - SK Florbal Benesov 0-6 (0-2, 0-4) KUN
317 G08M-1 13:00 MFBC - FBK WINGS Most 6-7 SHOS
314 G06-1 13:00 Hissjo SK - ACEMA Sparta Praha 1-4 (1-0, 0-4) JED
310 B09-3 13:00 Paskov Saurians - Florbal Chomutov 17-0 (8-0, 9-0) HB 4
312 G09M-1 13:00 ACEMA Sparta Praha - Bulldogs Brno 5-3 HOS 2
305 B06-1 13:00 Florbal Jesenice - Florbalova akademie Milovice 25-0 (17-0, 8-0) SHJ
320 B04-2 13:00 Rungsted-Horsholm FK - FAT PIPE Florbal Chodov 1-9 (1-3, 0-6) VIN
315 B06-3 13:00 FBK Skorpioni Ostrava - FBC DDM Decin 2-8 (1-3, 1-5) KOB
319 B07-9 13:00 Floorball Group Team 2 - Sokol Brno I EMKOCase Gulliver 0-8 (0-1, 0-7) TJJM
313 B11M-3 13:00 FBC ORCA KRNOV - ACEMA Sparta Praha RED 7-7 HOS 3
318 B06-2 13:00 SF Dragons Bonn - USK Akademik Cheb 06 0-6 (0-1, 0-5) SLA
311 G09M-1 13:00 Florbal Jesenice - Black Angels 4-5 HOS 1
309 B09-3 13:00 FbS Bohemians DDM P7 - FBC Prerov 4-6 (1-1, 3-5) HB 3
307 B07-1 13:00 K1 Florbal Zidenice - PRO - AKTIV Bilina 2-1 (1-0, 1-1) HB 1
308 B07-2 13:00 FBC ZS Unicov Yellow - FBS Bohemians 5-2 (2-1, 3-1) (STR)(FL) HB 2
306 B08-1 13:00 Galaktikos Bratislava - Red Devils Wernigerode 1 6-5 (4-4, 2-1) CAM
303 G08M-1 12:30 K1 Florbal Zidenice Girls - Black Angels 8-4 HOS 3
301 G08M-1 12:30 FAT PIPE Florbal Chodov - Florbalova akademie Dobrovice 25-1 HOS 1
304 B11M-4 12:30 Technology Florbal MB - ACEMA Sparta Praha BLUE 9-2 SHOS
302 G09M-1 12:30 K1 Florbal Zidenice Girls - Florbalova akademie MB 4-3 HOS 2
300 B06-3 12:20 FBS Bohemians - K1 Florbal Zidenice 4-1 (3-0, 1-1) POD
294 G03-1 12:10 ACEMA Sparta Praha - K1 Florbal Zidenice 0-3 (0-1, 0-2) KOB
290 B09-6 12:10 Florbalova Skola Plzen - 1 SC TEMPISH Vitkovice 3-5 (2-2, 1-3) (STR)(FL) HB 2
288 B09-2 12:10 K1 Florbal Zidenice - FBC Mohelnice 09 4-6 (2-3, 2-3) CAM
292 B09-1 12:10 Sokol Brno I EMKOCase Gulliver - FBS SLAVIA Plzen 6-3 (2-2, 4-1) HB 4
298 B05 12:10 Wizards DDM Praha 10 - Kanonyri Kladno 1-3 (0-1, 1-2) TJJM A-1/16-final 1
295 B05 12:10 FBC Prerov - SK Dvojka Praha 8-2 (2-0, 6-2) KUN B-1/16-final 1
297 B05 12:10 ACEMA Sparta Praha RED - FBC Ostrava 1-2 (0-1, 1-0) (FL) SLA A-1/16-final 13
293 B05 12:10 Florbal Chomutov - MFBC 9-0 (3-0, 6-0) JED B-1/16-final 13
296 G02-1 12:10 FBS Bohemians - Floorballjuniorinnen Osterreic 10-0 (6-0, 4-0) SHJ
291 B09-6 12:10 Florbal Tachov - Florbal Usti 5-1 (2-0, 3-1) HB 3
299 B04-1 12:10 1 FBC Florbal Trencin - FS Masters 4-2 (1-0, 3-2) VIN
289 B09-5 12:10 Black Angels - FbC Hradec Kralove 7-0 (3-0, 4-0) HB 1
287 B03-2 12:10 Wizards DDM Praha 10 - Paskov Saurians 3-3 (2-1, 1-2) BAR
285 B10M-4 12:00 ITM SK BIVOJ LITVINOV 2010 YEL - ACEMA Sparta Praha BLUE 24-0 HOS 3
286 B11M-2 12:00 FC Bucis Team - TROOPERS 3-10 SHOS
284 B11M-4 12:00 FBS Olomouc 12 - GEPARDI BRNO 1-12 HOS 2
283 B11M-3 12:00 ITM SK BIVOJ LITVINOV 2011 - Black Angels 3-12 HOS 1
280 B11M-1 11:30 Florbal Tachov - FBK Pirati Sokol Chrudim 8-5 HOS 3
282 B11M-2 11:30 Fbc Topgal Sternberk - Florbalova Skola Plzen 15-1 SHOS
281 G04-2 11:30 FBS Bohemians - Bulldogs Brno 2-0 (1-0, 1-0) POD
279 G08M-1 11:30 FBK WINGS Most - FBS Olomouc MLZ 5-6 HOS 2
278 G09M-1 11:30 Black Angels - ACEMA Sparta Praha 3-12 (0-5, 3-7) HOS 1
269 B09-5 11:20 FBS Olomouc EL09 - TROOPERS_GEPARDI 1-8 (0-5, 1-3) HB 3
273 G04-2 11:20 FBS Olomouc STZ - FAT PIPE Florbal Chodov 3-2 (2-1, 1-1) KUN
271 G04-1 11:20 Skelleftea IBS - Florbalova akademie MB 1-1 (0-0, 1-1) JED
277 B03-1 11:20 FBS Hattrick Brno - FBC Draci Ricany 3-3 (1-0, 2-3) VIN
274 G04-1 11:20 1 SC TEMPISH Vitkovice - Kanonyrky Kladno 3-0 (0-0, 3-0) SHJ
276 G06-3 11:20 NTS FK - ZS Nemsova - FBS Bohemians bile 0-11 (0-6, 0-5) TJJM
272 B03-4 11:20 OLYMP FLORBAL - FBC Prerov 0-10 (0-6, 0-4) KOB
275 B03-3 11:20 FBS Olomouc - TEXAS LONGHORNS 4-2 (1-1, 3-1) SLA
270 B09-4 11:20 FBS Hattrick Brno - Floorball Club Pisek 4-1 (2-1, 2-0) HB 4
268 B07-2 11:20 TROOPERS - FBS Olomouc 4-1 (0-1, 4-0) (STR)(FL) HB 2
267 B07-1 11:20 FC Bucis Team - Tsunami Zahorska Bystrica 0-1 (0-1, 0-0) HB 1
266 B09-1 11:20 FBK VALMIERA - FBS Bohemians 1-8 (1-2, 0-6) CAM
265 G06-2 11:20 Florbalova Akademie MB 2 - FBC Prerov 0-11 (0-6, 0-5) BAR
262 G08M-1 11:00 K1 Florbal Zidenice Girls - Florbalova akademie Dobrovice 15-0 (9-0, 6-0) HOS 2
264 G08M-1 11:00 Black Angels - MFBC 16-3 SHOS
263 G09M-1 11:00 Bulldogs Brno - K1 Florbal Zidenice Girls 3-5 (1-3, 2-2) HOS 3
261 G09M-1 11:00 Florbalova akademie MB - Florbal Jesenice 1-5 (0-2, 1-3) HOS 1
255 B03-4 10:30 FbC FRYDEK - MISTEK - ACEMA Sparta Praha RED 3-5 (1-3, 2-2) KOB
257 B03-1 10:30 ACEMA Sparta Praha UNYP - Florbal Chomutov 2-1 (0-1, 2-0) SHJ
251 B11M-1 10:30 FAT PIPE Florbal Chodov - FBS Hattrick Brno 5-9 (3-3, 2-6) HOS 1
253 B10M-2 10:30 GEPARDI BRNO - FBC Liberec B10 5-0 (2-0, 3-0) HOS 3
249 B08-1 10:30 SSK Ocov Hodonin - FBS Bohemians 7-1 (4-0, 3-1) HB 3
256 B03-2 10:30 Mirne Napred - Kanonyri Kladno 3-1 (2-1, 1-0) KUN
247 B07-6 10:30 Black Angels - Florbal Chomutov 7-1 (3-0, 4-1) HB 1
254 B06-4 10:30 Fbc Topgal Sternberk - Strangnas IBK 2 6-1 (2-1, 4-0) JED
260 B07-2 10:30 FBS Bohemians - ETV Piranhhas Hamburg 13-0 (6-0, 7-0) VIN
252 B10M-1 10:30 TROOPERS - Wizards DDM Praha 10 4-10 (2-4, 2-6) HOS 2
259 B03-5 10:30 Black Angels - Los Blancos 2-2 (0-1, 2-1) TJJM
250 B09-2 10:30 MFBC - Snipers Dunajska Luzna 3-3 (1-0, 2-3) HB 4
258 B10M-3 10:30 ITM SK BIVOJ LITVINOV 2010 BLA - ACEMA Sparta Praha RED 5-12 SHOS
248 B07-1 10:30 PRO - AKTIV Bilina - FBC Mohelnice 07 1-4 (0-2, 1-2) (STR)(FL) HB 2
246 B07-9 10:30 Snipers Dunajska Luzna - FBC Sluknovsko 1-7 (1-2, 0-5) BAR
245 B01E-1 10:20 FS Masters - ATU Kosice 8-2 (5-2, 3-0) POD
244 B10M-3 10:00 ASK Lovosice - LFP - FBC ORCA KRNOV 2-11 (1-6, 1-5) HOS 3
243 B10M-2 10:00 FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Draci Ricany 4-6 (2-2, 2-4) HOS 2
242 B10M-1 10:00 FBS Olomouc EL10 - Lekrings 3-10 (2-5, 1-5) HOS 1
239 B05-2 09:40 Black Angels BLACK - Florbalova Skola Plzen 2-5 (2-1, 0-4) SLA
241 B05-9 09:40 Floorball Group Team - FBS Hattrick Brno 6-2 (3-0, 3-2) VIN
240 B05-1 09:40 FBC Draci Ricany - Floorball Club Pisek 1-2 (1-0, 0-2) TJJM
238 B05-8 09:40 Sokol Brno I EMKOCase Gulliver - SK Dvojka Praha 9-0 (6-0, 3-0) SHJ
235 G03-1 09:40 Skelleftea IBS - FBS Olomouc DOR 1-5 (0-4, 1-1) JED
237 B05-7 09:40 Wizards DDM Praha 10 - FBC Prerov 1-1 (1-1, 0-0) KUN
236 B05-3 09:40 Black Angels WHITE - USK Akademik Cheb 05 5-1 (1-0, 4-1) KOB
234 B07-8 09:40 GEPARDI BRNO - FBC Prerov 2-4 (1-1, 1-3) HB 4
233 B07-6 09:40 Florbalova Skola Plzen - Florbal Usti White 5-7 (5-3, 0-4) HB 3
232 B07-4 09:40 Florbalova Akademie MB - FS Masters 3-2 (1-1, 2-1) (STR)(FL) HB 2
231 B07-3 09:40 FBC Draci Ricany - 1 SC TEMPISH Vitkovice 1-10 (1-5, 0-5) HB 1
230 B05-3 09:40 Bulldogs Brno Black - ACEMA Sparta Praha YELLOW 7-0 (6-0, 1-0) CAM
229 B05-6 09:40 OLYMP FLORBAL - TROOPERS 0-4 (0-1, 0-3) BAR
228 B11M-4 09:30 GEPARDI BRNO - Technology Florbal MB 5-6 SHOS
227 B11M-3 09:30 Black Angels - FBC ORCA KRNOV 5-3 (2-1, 3-2) HOS 3
226 B11M-2 09:30 Florbalova Skola Plzen - FC Bucis Team 1-13 HOS 2
225 B11M-1 09:30 FBK Pirati Sokol Chrudim - FBS Olomouc 11 3-9 HOS 1
224 B01E-1 09:10 FAT PIPE Florbal Chodov - Technology Florbal MB 2-5 (1-3, 1-2) POD
221 B10M-2 09:00 FBC Liberec B10 - Galaktikos Bratislava 5-5 (3-2, 2-3) HOS 2
223 B10M-4 09:00 ACEMA Sparta Praha BLUE - Surikaty Floorball Team 5-7 SHOS
222 B10M-3 09:00 ACEMA Sparta Praha RED - Black Angels 6-3 HOS 3
220 B10M-1 09:00 Wizards DDM Praha 10 - FC Bucis Team 13-2 HOS 1
213 B05-2 08:50 FbC Hradec Kralove - FBS Bohemians bily 0-3 (0-1, 0-2) JED
209 B07-1 08:50 Tsunami Zahorska Bystrica - K1 Florbal Zidenice 5-5 (1-2, 4-3) HB 1
215 B05-5 08:50 MFBC - ACEMA Sparta Praha BLUE 1-19 (0-9, 1-10) KUN
207 B05-8 08:50 Kanonyri Kladno - Technology Florbal MB 6-1 (1-0, 5-1) BAR
211 B07-3 08:50 SK Lido - Technology Florbal MB 1-10 (0-2, 1-8) HB 3
217 B07-4 08:50 FBS Hattrick Brno - ACEMA Sparta Praha RED 2-6 (0-4, 2-2) SLA
214 B07-7 08:50 FB Hurrican Karlovy Vary - MFBC 9-0 (7-0, 2-0) KOB
216 B07-7 08:50 ACEMA Sparta Praha BLUE - ASK Lovosice LFP White 1-3 (0-2, 1-1) SHJ
212 B05-1 08:50 Bulldogs Brno Orange - ACEMA Sparta Praha BLACK 1-1 (0-1, 1-0) HB 4
219 B05-4 08:50 FBS Bohemians zeleni - Florbal Chomutov 5-2 (1-0, 4-2) VIN
210 B07-2 08:50 FBS Olomouc - FBC ZS Unicov Yellow 6-3 (2-2, 4-1) (STR)(FL) HB 2
218 B05-6 08:50 FBS Olomouc - FC Bucis Team 4-11 (2-6, 2-5) TJJM
208 B09-1 08:50 Technology Florbal MB - FBK VALMIERA 10-2 (6-1, 4-1) CAM
206 B11M-4 08:30 ACEMA Sparta Praha BLUE - FBS Olomouc 12 9-2 SHOS
204 B11M-2 08:30 TROOPERS - Fbc Topgal Sternberk 5-4 HOS 2
205 B11M-3 08:30 ACEMA Sparta Praha RED - ITM SK BIVOJ LITVINOV 2011 14-9 HOS 3
203 B11M-1 08:30 FBS Hattrick Brno - Florbal Tachov 17-2 HOS 1
195 B07-5 08:00 FBK VALMIERA - ACEMA Sparta Praha BLACK 2-3 (2-2, 0-1) JED
191 B07-8 08:00 Floorball Group Team 1 - FBC Ostrava 4-8 (4-2, 0-6) HB 4
187 B05-4 08:00 GEPARDI BRNO - ACEMA Sparta Praha RED 1-1 (1-0, 0-1) BAR
193 B10M-2 08:00 FBC Draci Ricany - GEPARDI BRNO 4-1 (WO) HOS 2
202 B05-5 08:00 FBK Pirati Sokol Chrudim - FBC Ostrava 0-14 (0-6, 0-8) VIN
189 B06-1 08:00 Florbalova akademie Milovice - 1 FK Ostrava JIH 5-1 (4-0, 1-1) (STR)(FL) HB 2
201 B08-2 08:00 Kanonyri Kladno - Red Devils Wernigerode 2 11-0 (5-0, 6-0) TJJM
196 G03-1 08:00 Florbal Chomutov - SK Florbal Benesov 5-0 (2-0, 3-0) KOB
200 B08-2 08:00 Bulldogs Brno - FB Hurrican Karlovy Vary 7-1 (4-1, 3-0) SLA
194 B10M-3 08:00 FBC ORCA KRNOV - ITM SK BIVOJ LITVINOV 2010 BLA 4-4 HOS 3
199 B05-9 08:00 Florbal Dacice - Snipers Bratislava 0-4 (0-1, 0-3) SHJ
192 B10M-1 08:00 Lekrings - TROOPERS 3-9 (1-4, 2-5) HOS 1
198 B01E-1 08:00 FBS Bohemians - Black Angels 4-1 (2-0, 2-1) POD
190 B07-5 08:00 Kanonyri Kladno - ASK Lovosice LFP Black 1-1 (0-0, 1-1) HB 3
197 B05-7 08:00 ITM SK BIVOJ LITVINOV 2005 - FAT PIPE Florbal Chodov 1-6 (0-4, 1-2) KUN
188 B09-3 08:00 Florbal Chomutov - SC DHfK Leipzig 3-2 (2-1, 1-1) CAM

Pá 2020-01-03

Cislo Skupina Čas Týmy Výsledky Hala Poznámka
186 B04-2 21:10 Rungsted-Horsholm FK - FBS Olomouc 2-2 (0-1, 2-1) VIN
184 G03-1 20:30 Bulldogs Brno - K1 Florbal Zidenice 6-4 (3-1, 3-3) KOB
185 B03-3 20:30 FBC Vipers Most - Florbal Pro Beroun 5-0 (2-0, 3-0) KUN
183 B03-1 20:20 Technology Florbal MB - FBS Hattrick Brno 7-1 (3-1, 4-0) VIN
181 G02-1 19:40 K1 Florbal Zidenice - FBS Bohemians 1-3 (0-1, 1-2) KUN
179 G04-1 19:40 Kanonyrky Kladno - Skelleftea IBS 0-4 (0-4, 0-0) JED
177 B08-1 19:40 FBS Bohemians - Galaktikos Bratislava 2-9 (1-4, 1-5) HB 3
180 B03-2 19:40 Paskov Saurians - Kanonyri Kladno 2-7 (0-5, 2-2) KOB
182 G03-1 19:40 FBS Olomouc DOR - Florbal Chomutov 4-4 (1-2, 3-2) TJJM
178 B06-3 19:40 FBC DDM Decin - FBS Bohemians 4-5 (0-1, 4-4) HB 4
176 B06-1 19:40 1 FK Ostrava JIH - SSK Ocov Hodonin 0-23 (0-8, 0-15) (STR)(FL) HB 2
175 B08-2 19:40 FB Hurrican Karlovy Vary - Black Angels 2-5 (1-2, 1-3) HB 1
174 B01E-1 19:10 Technology Florbal MB - ATU Kosice 10-2 (5-1, 5-1) VIN
165 B09-3 18:50 Paskov Saurians - FbS Bohemians DDM P7 1-4 (0-3, 1-1) HB 1
169 B06-4 18:50 Strangnas IBK 2 - Flobo Praha 10-0 (7-0, 3-0) JED
167 B09-1 18:50 Technology Florbal MB - Sokol Brno I EMKOCase Gulliver 0-10 (0-4, 0-6) HB 3
173 B07-2 18:50 TROOPERS - FBS Bohemians 3-4 (2-3, 1-1) TJJM
170 G04-2 18:50 FBS Olomouc STZ - FBS Bohemians 2-2 (1-2, 1-0) KOB
172 B07-1 18:50 FC Bucis Team - PRO - AKTIV Bilina 6-2 (0-0, 6-2) SHJ
168 B06-2 18:50 SK Florbal Benesov - SF Dragons Bonn 7-4 (4-1, 3-3) HB 4
171 B06-4 18:50 Florbal Tachov - Fbc Topgal Sternberk 2-6 (0-1, 2-5) KUN
166 B06-3 18:50 K1 Florbal Zidenice - FBK Skorpioni Ostrava 5-6 (2-5, 3-1) (STR)(FL) HB 2
164 B04-1 18:50 FS Masters - Florbalova akademie Milovice 20-1 (11-0, 9-1) DEK
163 B08-1 18:50 Red Devils Wernigerode 1 - SSK Ocov Hodonin 0-6 (0-1, 0-5) CAM
162 B06-2 18:50 USK Akademik Cheb 06 - ITM SK BIVOJ LITVINOV 2006 9-1 (4-1, 5-0) BAR
159 G02-2 18:00 Black Angels - ITM SK BIVOJKY LITVINOV 3-1 (1-1, 2-0) SHJ
157 G06-2 18:00 Bulldogs Brno - Florbalova Akademie MB 2 1-4 (0-2, 1-2) KOB
160 B08-2 18:00 Bulldogs Brno - Red Devils Wernigerode 2 19-0 (9-0, 10-0) TJJM
161 B01E-1 18:00 FAT PIPE Florbal Chodov - FBS Bohemians 3-4 (2-1, 1-3) VIN
158 G02-2 18:00 PUKS TRZEBINIA - FAT PIPE Florbal Chodov 0-6 (0-3, 0-3) KUN
156 B06-1 18:00 Florbalova akademie Milovice - Strangnas IBK 1 0-13 (0-10, 0-3) JED
153 B09-4 18:00 FBK Pirati Sokol Chrudim - FBS Hattrick Brno 2-6 (0-6, 2-0) (STR)(FL) HB 2
155 B09-6 18:00 Florbalova Skola Plzen - Florbal Tachov 5-3 (2-2, 3-1) HB 4
154 B09-5 18:00 FBS Olomouc EL09 - Black Angels 2-8 (0-3, 2-5) HB 3
152 B09-2 18:00 FBC Mohelnice 09 - Snipers Dunajska Luzna 12-1 (6-1, 6-0) HB 1
151 G04-2 18:00 FAT PIPE Florbal Chodov - Bulldogs Brno 2-2 (1-1, 1-1) DEK
150 G06-3 18:00 NTS FK - ZS Nemsova - 1 SC TEMPISH Vitkovice 0-7 (0-2, 0-5) CAM
149 B03-2 18:00 GEPARDI BRNO - Wizards DDM Praha 10 3-2 (1-0, 2-2) BAR
147 B04-2 17:10 FBS Olomouc - FAT PIPE Florbal Chodov 1-8 (0-4, 1-4) TJJM
148 B05-9 17:10 Snipers Bratislava - FBS Hattrick Brno 1-6 (0-4, 1-2) VIN
146 G04-1 17:10 Florbalova akademie MB - 1 SC TEMPISH Vitkovice 2-2 (2-1, 0-1) SHJ
140 B09-2 17:10 K1 Florbal Zidenice - MFBC 3-1 (0-1, 3-0) (STR)(FL) HB 2
142 B09-5 17:10 TROOPERS_GEPARDI - FbC Hradec Kralove 11-1 (3-0, 8-1) HB 4
145 B03-3 17:10 Florbal Pro Beroun - FBS Olomouc 0-8 (0-4, 0-4) KUN
138 G06-2 17:10 FBS Bohemians zelene - FBC Prerov 2-5 (1-1, 1-4) DEK
144 G06-3 17:10 FBS Bohemians bile - FBC Dragons Kyjov - Pink 12-0 (8-0, 4-0) KOB
141 B09-4 17:10 Wizards DDM Praha 10 - Floorball Club Pisek 5-1 (2-0, 3-1) HB 3
143 G03-1 17:10 K1 Florbal Zidenice - Skelleftea IBS 2-1 (1-1, 1-0) JED
139 B09-6 17:10 1 SC TEMPISH Vitkovice - Florbal Usti 7-4 (2-3, 5-1) HB 1
137 B09-1 17:10 FBS SLAVIA Plzen - FBS Bohemians 2-5 (1-4, 1-1) CAM
136 B03-4 17:10 FbC FRYDEK - MISTEK - OLYMP FLORBAL 7-0 (5-0, 2-0) BAR
130 B07-1 16:20 FBC Mohelnice 07 - K1 Florbal Zidenice 10-0 (4-0, 6-0) HB 4
126 G03-1 16:20 SK Florbal Benesov - ACEMA Sparta Praha 3-5 (1-2, 2-3) DEK
135 B05-9 16:20 Florbal Dacice - Floorball Group Team 2-6 (1-3, 1-3) TJJM
128 B07-3 16:20 SK Lido - FBC Draci Ricany 4-7 (2-4, 2-3) (STR)(FL) HB 2
134 B05-3 16:20 Bulldogs Brno Black - Black Angels WHITE 4-2 (1-1, 3-1) SHJ
131 G06-1 16:20 Hissjo SK - Black Angels 1-5 (0-2, 1-3) JED
133 B03-5 16:20 Black Angels - FBS Bohemians DDM Praha 7 4-6 (2-3, 2-3) KUN
129 B07-8 16:20 Floorball Group Team 1 - GEPARDI BRNO 19-2 (8-0, 11-2) HB 3
132 B03-4 16:20 ACEMA Sparta Praha RED - FBC Prerov 1-4 (1-3, 0-1) KOB
127 B07-2 16:20 ETV Piranhhas Hamburg - FBC ZS Unicov Yellow 2-17 (1-7, 1-10) HB 1
125 B09-3 16:20 FBC Prerov - SC DHfK Leipzig 11-0 (3-0, 8-0) CAM
124 G02-1 16:20 FBS Bohemians - Florbalova akademie MB 2-2 (1-0, 1-2) BAR
123 B01E-1 16:00 Black Angels - FS Masters 4-9 (2-4, 2-5) VIN
121 B05-5 15:30 FBC Ostrava - ACEMA Sparta Praha BLUE 2-12 (0-8, 2-4) SHJ
119 B05-3 15:30 ACEMA Sparta Praha YELLOW - USK Akademik Cheb 05 0-8 (0-7, 0-1) KOB
117 B07-8 15:30 FBC Ostrava - FBC Prerov 3-6 (1-3, 2-3) HB 4
120 B05-4 15:30 ACEMA Sparta Praha RED - Florbal Chomutov 3-2 (2-0, 1-2) KUN
122 B05-7 15:30 FAT PIPE Florbal Chodov - FBC Prerov 4-2 (1-1, 3-1) TJJM
118 B05-6 15:30 FC Bucis Team - TROOPERS 4-4 (2-1, 2-3) JED
116 B07-2 15:30 FBS Bohemians - FBS Olomouc 0-3 (0-2, 0-1) HB 3
113 B05-8 15:30 Kanonyri Kladno - Sokol Brno I EMKOCase Gulliver 2-8 (2-5, 0-3) DEK
115 B07-1 15:30 PRO - AKTIV Bilina - Tsunami Zahorska Bystrica 2-2 (0-1, 2-1) (STR)(FL) HB 2
114 B07-3 15:30 Technology Florbal MB - 1 SC TEMPISH Vitkovice 1-7 (1-3, 0-4) HB 1
112 B05-5 15:30 FBK Pirati Sokol Chrudim - MFBC 8-7 (5-4, 3-3) CAM
111 B05-7 15:30 ITM SK BIVOJ LITVINOV 2005 - Wizards DDM Praha 10 1-2 (0-2, 1-0) BAR
110 B05-4 15:10 GEPARDI BRNO - FBS Bohemians zeleni 4-7 (2-5, 2-2) VIN
108 B05-2 14:40 FbC Hradec Kralove - Black Angels BLACK 3-4 (1-2, 2-2) SHJ
106 B07-7 14:40 MFBC - ASK Lovosice LFP White 2-10 (1-6, 1-4) KOB
109 B05-1 14:40 Bulldogs Brno Orange - FBC Draci Ricany 1-4 (1-1, 0-3) TJJM
107 B05-6 14:40 FBS Olomouc - OLYMP FLORBAL 11-0 (7-0, 4-0) KUN
105 B06-1 14:40 Florbal Jesenice - Strangnas IBK 1 8-3 (4-1, 4-2) JED
102 B07-9 14:40 FBC Sluknovsko - Sokol Brno I EMKOCase Gulliver 6-13 (2-6, 4-7) HB 2
104 B07-7 14:40 FB Hurrican Karlovy Vary - ACEMA Sparta Praha BLUE 6-0 (3-0, 3-0) HB 4
103 G06-1 14:40 ACEMA Sparta Praha - Florbalova Akademie MB 2-4 (1-2, 1-2) HB 3
101 B07-9 14:40 Snipers Dunajska Luzna - Floorball Group Team 2 3-8 (2-5, 1-3) HB 1
100 B05-1 14:40 ACEMA Sparta Praha BLACK - Floorball Club Pisek 2-4 (0-2, 2-2) DEK
99 B05-2 14:40 FBS Bohemians bily - Florbalova Skola Plzen 2-6 (1-4, 1-2) CAM
98 B05-8 14:40 Technology Florbal MB - SK Dvojka Praha 9-0 (3-0, 6-0) BAR
97 B03-1 14:20 FBS Hattrick Brno - ACEMA Sparta Praha UNYP 2-3 (2-1, 0-2) VIN
96 B03-3 13:50 TEXAS LONGHORNS - FBC Vipers Most 4-1 (2-0, 2-1) TJJM
95 B03-3 13:50 FBS Olomouc - SK Florbal Benesov 3-2 (3-1, 0-1) SHJ
93 B03-1 13:50 FBC Draci Ricany - Florbal Chomutov 5-3 (4-2, 1-1) KOB
91 B09-2 13:50 MFBC - FBC Mohelnice 09 2-7 (1-4, 1-3) HB 4
94 B03-2 13:50 Wizards DDM Praha 10 - Mirne Napred 0-7 (0-4, 0-3) KUN
92 G06-3 13:50 1 SC TEMPISH Vitkovice - FBS Bohemians bile 1-8 (0-2, 1-6) JED
90 B09-5 13:50 FbC Hradec Kralove - FBS Olomouc EL09 3-2 (2-1, 1-1) HB 3
89 B09-6 13:50 Florbal Tachov - 1 SC TEMPISH Vitkovice 0-6 (0-2, 0-4) (STR)(FL) HB 2
88 B09-2 13:50 Snipers Dunajska Luzna - ACEMA Sparta Praha 4-10 (3-4, 1-6) HB 1
87 G06-3 13:50 FBC Dragons Kyjov - Pink - NTS FK - ZS Nemsova 2-0 (0-0, 2-0) DEK
86 B09-1 13:50 Sokol Brno I EMKOCase Gulliver - FBK VALMIERA 11-1 (4-0, 7-1) CAM
85 B03-5 13:50 Los Blancos - K1 Florbal Zidenice 15-1 (11-0, 4-1) BAR
84 B01E-1 13:10 FBS Bohemians - Technology Florbal MB 2-6 (1-3, 1-3) VIN
83 B03-4 13:00 FBC Prerov - FbC FRYDEK - MISTEK 2-0 (1-0, 1-0) TJJM
76 B07-6 13:00 Florbal Usti White - Florbal Chomutov 18-2 (10-2, 8-0) (STR)(FL) HB 2
82 B07-4 13:00 FBS Hattrick Brno - Florbalova Akademie MB 5-10 (3-6, 2-4) SHJ
78 B07-5 13:00 ACEMA Sparta Praha BLACK - ASK Lovosice LFP Black 5-1 (4-1, 1-0) HB 4
81 G04-2 13:00 Bulldogs Brno - FBS Olomouc STZ 0-5 (0-3, 0-2) KUN
79 B07-5 13:00 FBK VALMIERA - Kanonyri Kladno 1-2 (0-1, 1-1) JED
80 G03-1 13:00 Florbal Chomutov - Bulldogs Brno 1-1 (0-1, 1-0) KOB
77 B07-6 13:00 Florbalova Skola Plzen - Black Angels 2-6 (0-3, 2-3) HB 3
75 B07-4 13:00 ACEMA Sparta Praha RED - FS Masters 4-4 (3-0, 1-4) HB 1
72 B04-1 13:00 Black Angels - 1 FBC Florbal Trencin 3-7 (2-4, 1-3) BAR
74 G06-2 13:00 FBC Prerov - Bulldogs Brno 4-3 (3-0, 1-3) DEK
73 B09-3 13:00 Florbal Chomutov - FBC Prerov 0-16 (0-6, 0-10) CAM
71 B05-9 12:20 FBS Hattrick Brno - Florbal Dacice 8-4 (4-1, 4-3) VIN
65 B07-8 12:10 FBC Prerov - Floorball Group Team 1 2-7 (1-4, 1-3) HB 4
67 B07-2 12:10 FBC ZS Unicov Yellow - TROOPERS 4-4 (2-3, 2-1) KOB
70 B05-3 12:10 USK Akademik Cheb 05 - Bulldogs Brno Black 1-4 (0-1, 1-3) TJJM
68 G02-2 12:10 ITM SK BIVOJKY LITVINOV - PUKS TRZEBINIA 2-1 (1-1, 1-0) KUN
69 B05-5 12:10 MFBC - FBC Ostrava 2-8 (1-2, 1-6) SHJ
66 B05-6 12:10 TROOPERS - FBS Olomouc 3-3 (2-3, 1-0) JED
64 B07-3 12:10 1 SC TEMPISH Vitkovice - SK Lido 13-2 (7-1, 6-1) HB 3
62 B07-1 12:10 Tsunami Zahorska Bystrica - FBC Mohelnice 07 3-7 (1-3, 2-4) HB 1
63 B07-2 12:10 FBS Olomouc - ETV Piranhhas Hamburg 12-0 (3-0, 9-0) (STR)(FL) HB 2
61 B05-7 12:10 FBC Prerov - ITM SK BIVOJ LITVINOV 2005 5-6 (2-0, 3-6) DEK
60 B09-3 12:10 SC DHfK Leipzig - Paskov Saurians 0-15 (0-10, 0-5) CAM
59 G03-1 12:10 ACEMA Sparta Praha - FBS Olomouc DOR 1-8 (0-4, 1-4) BAR
56 B07-7 11:20 ACEMA Sparta Praha BLUE - MFBC 5-0 (3-0, 2-0) KOB
58 B05-4 11:20 Florbal Chomutov - GEPARDI BRNO 1-1 (0-1, 1-0) TJJM
57 B05-8 11:20 Sokol Brno I EMKOCase Gulliver - Technology Florbal MB 5-1 (4-1, 1-0) KUN
55 G03-1 11:20 SK Florbal Benesov - Skelleftea IBS 0-1 (0-0, 0-1) JED
53 B07-8 11:20 GEPARDI BRNO - FBC Ostrava 0-13 (0-6, 0-7) HB 3
51 B09-5 11:20 Black Angels - TROOPERS_GEPARDI 1-4 (0-1, 1-3) HB 1
54 B07-9 11:20 Sokol Brno I EMKOCase Gulliver - Snipers Dunajska Luzna 20-0 (6-0, 14-0) HB 4
52 B07-7 11:20 ASK Lovosice LFP White - FB Hurrican Karlovy Vary 2-1 (1-1, 1-0) (STR)(FL) HB 2
50 B05-1 11:20 Floorball Club Pisek - Bulldogs Brno Orange 4-0 (1-0, 3-0) DEK
49 B05-2 11:20 Florbalova Skola Plzen - FbC Hradec Kralove 5-1 (1-0, 4-1) CAM
48 B05-9 11:20 Floorball Group Team - Snipers Bratislava 2-6 (1-4, 1-2) BAR
47 B01E-1 11:10 ATU Kosice - Black Angels 3-6 (2-4, 1-2) VIN
44 B03-5 10:30 FBS Bohemians DDM Praha 7 - Los Blancos 0-4 (0-3, 0-1) KUN
46 B05-5 10:30 ACEMA Sparta Praha BLUE - FBK Pirati Sokol Chrudim 18-0 (10-0, 8-0) TJJM
45 B03-5 10:30 K1 Florbal Zidenice - Black Angels 1-7 (0-6, 1-1) SHJ
43 B03-2 10:30 Kanonyri Kladno - GEPARDI BRNO 4-0 (3-0, 1-0) KOB
37 B06-2 10:30 ITM SK BIVOJ LITVINOV 2006 - SK Florbal Benesov 1-6 (0-3, 1-3) DEK
39 B09-2 10:30 ACEMA Sparta Praha - K1 Florbal Zidenice 0-1 (0-1, 0-0) (STR)(FL) HB 2
42 G06-1 10:30 Florbalova Akademie MB - Hissjo SK 1-3 (0-2, 1-1) JED
35 B03-1 10:30 Florbal Chomutov - Technology Florbal MB 0-3 (0-2, 0-1) BAR
41 B09-4 10:30 Floorball Club Pisek - FBK Pirati Sokol Chrudim 3-1 (1-0, 2-1) HB 4
38 B07-1 10:30 K1 Florbal Zidenice - FC Bucis Team 3-8 (2-2, 1-6) HB 1
40 B07-9 10:30 Floorball Group Team 2 - FBC Sluknovsko 7-9 (3-2, 4-7) HB 3
36 B09-1 10:30 FBK VALMIERA - FBS SLAVIA Plzen 2-6 (0-2, 2-4) CAM
34 B01E-1 10:00 FS Masters - FAT PIPE Florbal Chodov 7-9 (3-7, 4-2) VIN
28 B07-4 09:40 FS Masters - FBS Hattrick Brno 4-7 (2-5, 2-2) HB 4
24 G06-2 09:40 Florbalova Akademie MB 2 - FBS Bohemians zelene 2-1 (0-0, 2-1) DEK
33 B04-2 09:40 FAT PIPE Florbal Chodov - SKV 8-0 (3-0, 5-0) TJJM
26 B09-4 09:40 FBS Hattrick Brno - Wizards DDM Praha 10 2-2 (0-1, 2-1) (STR)(FL) HB 2
32 G02-1 09:40 Florbalova akademie MB - Floorballjuniorinnen Osterreic 4-0 (1-0, 3-0) SHJ
29 B07-5 09:40 ASK Lovosice LFP Black - FBK VALMIERA 7-0 (3-0, 4-0) JED
31 B05-8 09:40 SK Dvojka Praha - Kanonyri Kladno 0-11 (0-6, 0-5) KUN
27 B07-6 09:40 Black Angels - Florbal Usti White 3-5 (2-3, 1-2) HB 3
30 G04-1 09:40 Kanonyrky Kladno - Florbalova akademie MB 0-2 (0-0, 0-2) KOB
25 B09-3 09:40 FbS Bohemians DDM P7 - Florbal Chomutov 13-1 (7-0, 6-1) HB 1
23 B09-6 09:40 Florbal Usti - Florbalova Skola Plzen 2-8 (0-4, 2-4) CAM
22 B07-6 09:40 Florbal Chomutov - Florbalova Skola Plzen 2-6 (0-3, 2-3) BAR
16 G02-2 08:50 FAT PIPE Florbal Chodov - Black Angels 2-3 (1-1, 1-2) JED
18 B03-1 08:50 ACEMA Sparta Praha UNYP - FBC Draci Ricany 2-3 (2-1, 0-2) KUN
21 B03-2 08:50 Mirne Napred - Paskov Saurians 12-1 (6-0, 6-1) VIN
14 B08-2 08:50 Black Angels - Kanonyri Kladno 4-4 (2-3, 2-1) HB 3
20 G06-1 08:50 Black Angels - ACEMA Sparta Praha 6-0 (3-0, 3-0) TJJM
17 B04-1 08:50 Florbalova akademie Milovice - Black Angels 0-12 (0-5, 0-7) KOB
19 B03-4 08:50 OLYMP FLORBAL - ACEMA Sparta Praha RED 0-6 (0-3, 0-3) SHJ
15 G04-2 08:50 FBS Bohemians - FAT PIPE Florbal Chodov 1-0 (1-0, 0-0) HB 4
13 B06-1 08:50 SSK Ocov Hodonin - Florbal Jesenice 3-8 (1-4, 2-4) (STR)(FL) HB 2
11 B03-3 08:50 SK Florbal Benesov - TEXAS LONGHORNS 5-1 (2-0, 3-1) DEK
12 B09-1 08:50 FBS Bohemians - Technology Florbal MB 7-7 (4-1, 3-6) HB 1
10 B08-1 08:50 Floorball Group Team - FBS Bohemians 1-6 (0-3, 1-3) CAM
7 B05-1 08:00 FBC Draci Ricany - ACEMA Sparta Praha BLACK 4-2 (2-0, 2-2) KOB
3 B07-3 08:00 FBC Draci Ricany - Technology Florbal MB 3-4 (2-1, 1-3) HB 1
5 B07-5 08:00 Kanonyri Kladno - ACEMA Sparta Praha BLACK 10-7 (5-1, 5-6) HB 3
1 B05-2 08:00 Black Angels BLACK - FBS Bohemians bily 2-12 (0-5, 2-7) CAM
6 B05-4 08:00 FBS Bohemians zeleni - ACEMA Sparta Praha RED 4-0 (2-0, 2-0) JED
9 B05-6 08:00 OLYMP FLORBAL - FC Bucis Team 2-5 (1-2, 1-3) TJJM
4 B07-4 08:00 Florbalova Akademie MB - ACEMA Sparta Praha RED 4-1 (2-1, 2-0) (STR)(FL) HB 2
8 B05-3 08:00 Black Angels WHITE - ACEMA Sparta Praha YELLOW 8-1 (4-1, 4-0) SHJ
2 B05-7 08:00 Wizards DDM Praha 10 - FAT PIPE Florbal Chodov 0-2 (0-0, 0-2) DEK