Matcher
Antal: 30
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
43 | F10-2 | Enskede IK Röd - Spånga F10-3 | Dolt | ||||
45 | F10-2 | älvsjö aik F10vit2 - Enskede IK Röd | Dolt | ||||
49 | F10-2 | älvsjö aik F10vit2 - Spånga F10-3 | Dolt | ||||
52 | F10-2 | Spånga F10-3 - Örby IS | Dolt | ||||
367 | F10-1 | Segeltorps IF F10 Blå - Enskede IK Svart | Dolt | ||||
368 | F10-1 | Segeltorps IF F10 Vit - Spånga IS FK F10:2 | Dolt | ||||
376 | F10-1 | Segeltorps IF F10 Vit - älvsjö aik F10vit1 | Dolt | ||||
378 | F10-1 | Enskede IK Svart - Värtans IK | Dolt | ||||
379 | F10-1 | älvsjö aik F10vit1 - Spånga IS FK F10:2 | Dolt | ||||
380 | F10-1 | Enskede IK Svart - Segeltorps IF F10 Vit | Dolt | ||||
382 | F10-1 | Värtans IK - Segeltorps IF F10 Vit | Dolt | ||||
384 | F10-1 | Segeltorps IF F10 Blå - älvsjö aik F10vit1 | Dolt | ||||
387 | F10-1 | älvsjö aik F10vit1 - Värtans IK | Dolt |
Sö 2019-11-10
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
383 | F10-1 | 14:00 | Älvsjö AIK F10 Blå 2 - Enskede IK Svart | Dolt | Älvsjö IP | ||
44 | F10-2 | 15:00 | Älvsjö AIK F10 Blå 1 - Örby IS | Dolt | Älvsjö IP |
Sö 2019-11-17
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
47 | F10-2 | 15:00 | Örby IS - älvsjö aik F10vit2 | Dolt | Örby BP |
Sö 2019-12-01
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
377 | F10-1 | 14:30 | Spånga IS FK F10:2 - Älvsjö AIK F10 Blå 2 | Dolt | Spånga IP |
Sö 2020-02-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
385 | F10-1 | 15:00 | Spånga IS FK F10:2 - Segeltorps IF F10 Blå | Dolt | Spånga IP | ||
381 | F10-1 | 15:15 | Älvsjö AIK F10 Blå 2 - Segeltorps IF F10 Blå | Dolt | Älvsjö IP |
Lö 2020-02-08
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
48 | F10-2 | 14:00 | Enskede IK Röd - Älvsjö AIK F10 Blå 1 | Dolt | Enskede IP |
Lö 2020-03-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
369 | F10-1 | 10:00 | Värtans IK - Älvsjö AIK F10 Blå 2 | Dolt | Hjorthagens IP |
Sö 2020-03-08
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
51 | F10-2 | 09:00 | Älvsjö AIK F10 Blå 1 - älvsjö aik F10vit2 | Dolt | Älvsjö IP |
Lö 2020-03-14
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
50 | F10-2 | 11:00 | Örby IS - Enskede IK Röd | Dolt | Örby BP |
Sö 2020-03-15
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
46 | F10-2 | 15:00 | Spånga F10-3 - Älvsjö AIK F10 Blå 1 | Dolt | Spånga IP |
Lö 2020-06-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
703 | F10 | 15:00 | Örby IS - Enskede IK Röd | Dolt | Älvsjö IP 4 | Avslutningsmatch grupp 21 | |
705 | F10 | 16:00 | Spånga F10-3 - älvsjö aik F10vit2 | Dolt | Älvsjö IP 4 | Avslutningsmatch grupp 21 | |
707 | F10 | 16:00 | Enskede IK Svart - älvsjö aik F10vit1 | Dolt | Älvsjö IP 5 | Avslutningsmatch grupp 11 |
Lö 2020-06-20
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
712 | F10 | Älvsjö AIK F10 Blå 2 - Värtans IK | Dolt | Matchen utgår | |||
713 | F10 | Segeltorps IF F10 Vit - Älvsjö AIK F10 Blå 2 | Dolt | Matchen utgår |
Sö 2020-06-21
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
702 | F10 | 14:00 | Enskede IK Röd - Spånga IS FK F10:2 | Dolt | Älvsjö IP 5 | Avslutningsmatch grupp 21 |